• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    miluju
    miluju
    miluju
    alkohol a vecirky a all wonderful ppl

    krasny novyrok vsem!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: me taky :)
    proto to radsi cist nebudu :DDD
    nemam ani "tie posledne dve kila" ;o)))) toz. stestena me na chvili opustila.
    snad abych ji prosila o slitovani, na jedne z koleji smer Ostrava-Stodolni
    a ze kdyz nepovoli predjede me vlak
    a pokud se mnou ma jeste nejake plany
    at hejbne kostrou, nebude je mit kdo pred rukama zleho osudu branit
    jsem volna jako ptak
    v nadrzencove kalhotach
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: !!! když to čtu, chce se mi žít
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jaky super text :)))
    chce sa mi ist kalit ;o))



    Ahá aha. MR* Vec, lets GO! Keď idem do baru, chcem ženy, víno, spev. Ja nebetlujem mc´s, ja ich jedným rýmom zjem. Chcem vás vidieť, ruky zdvihnúť hore. Dnes tu chcem par sukní zdvihnúť hore. Čoje, zlato, máš pri tom zmiešaný pocit? -- Asi ťa treba drinkom miešaným opiť. Tak poď žiť! Vyzeráš výborne lejdy, dnes večer sa na všetko vybodnem, lejdy. Hey, DJ, daj mí beat nech tu žije. Hey, barman, daj mi drink, nech sa spijem. Čím skôr, tým lepšie -- gin s tonikom ešte. Chcem viac chcem vás: "Ženy, všetky dobrý večer." Moje meno - Michadelik, začnem džem, väčšina mc's je mimo, jak Majster N. Vzdávam hold kráse žien, pripíjam na ne. Prvým drinkom, druhým drinkom pripijam na rap. A vyčíňam stále - ja a moji fellas, butika, muzika, ja a moji fellas. Žijeme tu a teraz. Na budúcnosť kašlem. Chcem cítiť beat a whesat a parfém žien a jéé a niéé, ale čo?! Hmm, tak poď sem lejdy. Ukáž či si dobrá na niečo. (Pozor!) Začala vlniť zadkom a trepať nezmysly, že na nič iné nemyslí, že som jej prvým chlapcom. Voňala tvrdým chlastom. Na to jebem. Chcem len vedieť kam to bude - ku mne? K tebe? Som rapper G, dream všetkých ženských. Jak Rím, kde dam rým, tam vedú všetky cesty. Tento mc je z tých, sexuálne hladných. "Neodvrávaj", prehovaram k sexu v bare baby a neustále kalím. Ja a chlast sme jak x a box, ring a box, bitch a koks.. Ja nesom tip a boss, no samá párty a tak.. Dávam blanty a tak, naháňam zadky a tak. Stále napínam zrak, nič si nechcem nechať újsť. Vidím ju, tú bitch si nechcem nechať újsť. Nič nechcem, len sa pusť. Nechaj sa viesť, nechaj sa niesť. Hey, má, chce mať sex a to teraz hneď. Neni načo čakať, noc je mladá, ty si mladá, neni načo čakať.
    A ULICA, BARY, SEX, DROGY, OSEMHOD, KAPUCA GANJA V PĽÚCACH, HOMIE, POĎME VON, KÝM MESTO ŽIJE, KÝM VŠETKO PIJE, JA NEJDEM DOMOV, KÝM TEN BAR NEROZBIJEM. Noc bude horúca, preto sa nesprávam chladne. Ty si taka istá, keď si vedľa sadneš. "Aký máš plán na dnes?" Sekne ti to tak, že prepne mi to - s takou seňoritou, prejdem každým shitom. Radšej hneď poď sem, cítim estrogén. Vidím ťa, si môj sen, dneska je môj deň. Predsa vieš, čo chcem. Daj mi rýchlo číslo, zaveď ma domov dám ti rýchlo číslo. Zbalím joint, dlhý jak kadilak, s tebou ho skalím rád. Zaparkujem večer u teba, tvrdý, jak balík Spárt. Stačí mi vidieť jak sa leskne tvoj rúž, viem, že som presne tvoj muž, čakám kým povieš "poď už". Čakám na soul, R&B a rap. Som spálený, však vieš. Viacej odpálený je len DJ púšťa stále clash. Ale stále lepšie ako Cher. Kde je tá tequila? Mám už iba dve kilá, daj si drink, ak si nič nepila. Vidím, že máš spoločnosť, tak kým si hodím s tebou smooth talk, ten buro si môže dať smerom záchod moonwalk. Preňho si kurvou, pre mňa si moja queen. Kúpim mu dvojitý gin, to bude klinec do rakvy. Najprv s homeboymi Budvar, potom s homeboymi futbal, potom u teba moja hudba, u teba tvoja kurba. Si pravá ženská, myslím tým - žiadna póza. Som high, keď sa o mňa obtrie tvoja koža, tvoja koza. Možno máš sedemnásť, možno dvatsaťsedem, možno to je len raz, možno sa budem vracať k tebe, možno som tvoj prvý, možno dvatsiaty tretí, možno ti spia vedľa rodičia a možno tvoje deti, možno ma už poznáš, možno som ti nezámy. Jediné čo je tu isté, nie som snom tvojej mamy. Mysliš že jej je jedno, čo sa deje za tvojimi dvermi? V tvojej izbe to vŕzga viacej, jak v Gepettovej dielni. Ba! .)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    sanity, i`m calling you
    come to my reckless mind
    i do not beg,
    if i was blind.
    even JK came a human here
    even he felt vanity and fear
    even he was tired.

    don`t kill yourself, i`m calling if i could,
    but if you did, i pay you honours
    and do not think i could have stopped you.
    life iz a wheel. we`re in it.

    you. do you know my pityness?
    my love for miracles and goldies?
    my lazyness and blindness?
    if you feel sorry, so do i.
    coz i bathed in winter needles
    and now that i feel needless
    coz i was bathing in xmass mud.
    but i still much adore you, love.

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.twitip.com/why-twitter-will-go-mainstream-in-2009/

    davam do pozronosti clanek o twitteru

    a reklama na css (oproti old h`araburda html) taky neni spatna :))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.kosmas.cz/knihy/122440/pribeh-o-navrat-do-roissy/
    až si budu zařizovat příruční erotickou knihovničku...
    příběh O.
    hrad oběti jsem darovala minulý rok k svátku, nepřečetla celé, snad na to někde narazím.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    napsala jsem vanocni povidku.
    neni nic moc, ale chtela jsem ji napsat.

    http://sofie.a-nihil.net/2008/12/vanocni-povidka.html
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a moje druhe, heh

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Maruscino PF! :)))


    TRUCE
    TRUCE --- ---

    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: vychytaný stránky, moje oblíbený téma... si dal nekdo práci a zmapoval co se tam kolem tý factory dělo
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    DZAMILA: dzamaaa!! :))
    a preco si na nom asi tak zakladas ;o) vedecky pristup k zene ;)
    (alebo melem z cesty :)
    mne sa moj muzsky mozok paci. baleni rostenek ve dvojici dostava novy rozmer, a jine.. :o)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERSEER: na offline-u? :)
    DZAMILA
    DZAMILA --- ---
    truce sory, ale ten test je pokazeny!

    Vaše skóre: 0 bodů
    Váš mozek je mužský.

    naozaj mam/-la som o sebe a svojom feminnom mozgu inu predstavu!

    :o)))))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    „Nejkratší jsou vztahy na jedno vydechnutí. Pět minut ve tmě na dvorku nebo hodinku v zadním pokoji na mejdanu. Je to rychlé a egoistické. Každý z těch dvou je sám. Smyslem je ventilovat napětí a okamžitě zmizet do normálního nezávazného světa planých řečí a alkoholických nápadů. Pak jsou plánované vztahy na jednu noc. Začínají večeří a rozhovorem. Patří k tomu smích, víno, svíčky a svádění. Kdyby se do toho nemíchala touha, mohlo by z toho být i přátelství. Bavíte se o dětství nebo o knížkách a ty už se v duchu svíjíš v orgastických křečích. Je to vzrušující předehra, a když se s ní do té postele dostaneš, má to grády, protože jsi připravený. Je to pomalé a rafinované a oběma jde i o toho druhého. A tím to také končí, sex stráví všechny potřeby. Odcházíš od ní s dobrým pocitem a už ji nepotřebuješ vidět.“

    Už ji nepotřebuješ vidět?

    „Jak to? Když jsi se s ní tak dřel, proč nezhodnotíš vložené investice?“ zeptal se právník.

    „Protože to stačilo. Alespoň u vztahů, ­které nemají pokračování,“ odpověděl ­učitel. „Jsou ale případy, kdy to pokračuje, kdy se sex na dvorku, při svíčkách a několikaleté chození do kina promění v lásku na opakované použití. Nevím proč a jak, vztah vzniká ze směsi napětí, rozkoše, úzkosti a něčeho, co možná umí pojmenovat Sigmund Freud, já ne.“

    http://www.elle.cz/clanek/191/278/lasky_na_jedno_pouziti.html
    TRUCE
    TRUCE --- ---


    http://www.laffoleyarchive.com/invented_devices/singularity_city.html

    Subject:
    The Organization of Individual Minds
    into a System for a Specific Purpose

    Symbol Evocation: The Form of Utopia

    Comments:

    The Aetheiapolis, or Singularity City,
    is a proposed conceptual city
    with one function: to realize the
    true nature of the form of utopia.
    The sixty-four inhabitants are made up of thirty-two people from the present, sixteen from the past, and sixteen from the future.

    It is of paramount importance to the concept of utopia to consult people from the past and future in order to avoid being temporally parasitic to the social intentions of those already dead and possibly temporally destructive toward the social intentions of those yet unborn.

    Most utopias are presented as constructs already in medias res with no indication of how they came to exist, or in what way they might dissolve or disrupt future societies. My city attempts to answer this problem.

    It is not, therefore, a utopia, but a device
    for confronting the entity of utopia.

    - Paul Laffoley
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Bohové přemýšleli nad tím, kam ukrýt moudrost, aby se jí člověk nemohl zmocnit. Na vrcholky hor? Tam člověk vyšplhá. Na dno oceánu? Itam ji nakonec najde. Do hlubin Země, na Měsíc, na hvězdy? To všechno bohové zavrhli, protože člověk se jednoho dne dostane i sem. Nakonec se bohové shodli, že nejlepším místem, kde moudrost uschovat, je nitro samotného člověka, protože tam nikdy nebude hledat.
    A co udělal člověk? Místo aby s naprostou otevřeností zkoumal sám sebe, tak se vydal hledat učitele.
    Vzít odpovědnost za svoji vlastní existenci je anomálie, porušení pravidel, neobyčejná vášeň, boj trvající celý život. Je to jediná činnost, která odnovuje naší energii.
    Poznat sám sebe je záměrem bojovníků. Nikdo to nemůže udělat za tebe!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam