• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE: atmosfera toho klipu je neuveritelna. takhle to chci.
    takhle to vidim.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=Slm9_zvxg2Y

    tohle. kung-fu rap.
    pry se vypracovali.
    verim jim.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Dekuji Conti

    (oranzova kniha, jj. znam.)

    I kdyz priznam, ze spis nez psychedelicke lidi mam rada zaklinace s mecem.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Meditace v pohybu jsou mnohem pestřejší než jen jít si zaběhat, i když to taky funguje výborně ;) Ta nejzákladnější je tancovat na hudbu, co je ti příjemná (IMHO vhodnější instrumentální, biologii člověka blízké rytmy, a tak.....ale jsou mraky a mraky variací, inspirace viz. Osho: Oranžová kniha (tam je asi 100 různých aktivních meditací :) Jde si dát v Praze min. na dvou místech každý týden aktivní meditaci i organizovaně :)

    TRUCE: www.ashtanga.cz, Dalibor. Nejvíc moc psychedelická bytost, učí do hloubky a detailů a je to nádhernej zážitek :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: v tom pripade hledam ucitele Jogy.
    zn.: rano k vltave nebo do stromovky.

    asi vyhledam prislusny audit.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: to ze neumis behat nemuzes generalizovat na nedustojnost behu samotneho
    trvalo mi, pravda, naucit se rozkladat vahu tak, aby se mi nevylamovali kotniky ci jine klouby, ale neni to takova traga
    (tip: musis behat za pomoci stehen a boku, ne chodidly)
    (druhy tip: protahni si ty atrofovany svaly nez se pujdes hybat nebo si ublizis)

    190 cm? At neni smesna, ma idealne dlouhe hnaty pro atletiku :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: ok. pokud nejakou knihu o joze naleznes, dej vedet. Se mi zda ze s tou jogou je to fakt spis chodit aspon na chvili nekam cvicit (mam nulovou zkusenost teda, jen dojem, ze to chce ucitele aby ty asany opravoval)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: ty vážne pavažuješ běhání za meditaci?? wau... mam kamaradku co tenhle zpusob pohybu označila za nedůstojný (což se ji při 190 cm výšky ani moc nedivim) mama na to podobnej názor jakone že by mi nedělaly dobře uvolňující se endorfiny ale třeba taký vodní svět je pro mě daleko lepší variantou. ja nikdy nemeditovala, nb ne nikdy vědomně, slovo meditace přiliš zavání budhismem.. snad se jen občas snažim správně dýchat bo nekdy jsem tak vystresovaná že na to uplně zapomínám (na dýchaní)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: no. jaky mam na ne nazor.
    dobry :)) teda spis asi zadny. Vim ze existuji meditace v pohybu, tj. asi kdyz si des zabehat.
    Ty staticke... zatim je neprovozuji; nebo mozna ucelove nekdy ano, nejake dychani, soustredeni.. ale ja jsem nikdy nezaznamenala nejaky vyrazny zisk z meditace, takze to uz ani nezkousim (vzdy je vic zajimavejsich veci na programu).
    kdyz mi bylo 19 tak jsem to ruzne zkousela, v mem buddhistickem obdobi, vipassana a podobne..ale nemam duvod se k tomu vracet.
    spis shanim knizku o joze, to se mi zda ze funguje. ta Joga v dennim zivote se mi zda draha, 6kilo, mozna se hecnu po vyplate, ale kdyby mi nekdo pujcil ci doporucil jinou, necham si.
    ale to browser window... to asi zkusim, az se naseru ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    meditace ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: na vedeni zcela jiste :D
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ale mohla jsi odpovedet i Criss, nemusela byc se ted ptat to co ona ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ptam se Truce ;)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    YMLADRIS: sezení na vejcích??
    sezení na vedení?? sezení u netu??
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    a jakej ty tak mas nazor na sezeni? ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://aninitiatesjourney.blogspot.com/
    borka si dava teda .. thelemicka

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    [ XCHAOS @ ViZE SPOLECNOSTi - co_kdo_kde_jak_proc_kudy_kam ]

    Lena Riefenstahl ceskeho ekoFasismu.
    Tohle mi taky prijde zvracene, vesele komunitni popojizdeni. Urcite pokud to nahlizim zvenci, nemam chut se pridavat k skupine cyklistu. Neidentifikuju se s ni.
    I kdyz kolo si pravdepodobne na jare poridim. Tak co me na tom tak irituje, kdyz vlastne bojuji i za moje prava?
    Nejspis ta stylizovanost, idealita, absence boje. Jiste, je rozdil mezi hodnotami ktere lze vyznavat, a hodnotami, ktere lze zit.
    No mozna mi jejich snazeni prijde uplne smesne a zbytecne. Prestavet Prahu? Jdou na to s propagaci cyklistiky ze spatneho konce.
    Oblekla bych se do luxusnich hadru, aby se se mnou mohl identifikovat i nekdo jiny nez moje ekokamaradka, klidne lodicky, jak je to videt ve svete, a pouzivala to kolo zkratka. S velkym kosikem na lahev vina umistenou na riditka. To je reklama, ne fnukani prazske cyklojizdy. Jejich hrdinstvi uchvacuje jen je samotne. Spatny koncept.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Florida couple clones beloved dog for $155,000 -- http://www.cnn.com/2009/LIVING/01/29/cloned.dog/index.html

    "Sir Lancelot was the most human of any dog we've ever had,"

    There`s something rotten in the kingdom of Dennmark..

    nebo se mi to jenom zda?

    Odkojena transhumanismem a cyberpunkem bych mela romanticky vitat prichazejici budoucnost.
    Ve svetle "zdraveho rozumu" prehodnocuju, co to zdravi, resp. hygiena vubec znamena. Co se takovemu rozmazlenemu lidstvu, ktere odmita integrovat smrt, vubec muze dal dit?
    Projekce lidstvi, detinskeho citu do poddajneho, poslusneho pejska, ktery neklade zadny odpor. Zacina se stirat rozdil mezi mechanickym psem a zivym, dobre.
    Treba jednou vyklonuji mluviciho psa.
    Tento jim dost pravdepodobne brzo chcipne (skodolibe se posklebuju jejich infantilni lasce k neme tvari).
    Nebo mozna ne, zjistime. Tohle by normalniho cloveka nenapadlo, slechta se tedy stava beta-testerem pokroku ;]
    A Bene Gesserit? Uz operujete, panove?
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Jan Stern - Analni vesmiry

    pokud jsem mu minule vycitala narcistni postoj, tak v teto sve posledni knize jej sam priznava a vyrovnava se s nim pomoci nastroju ktere jsou mu vlastni. Psychoanalytickym rozborem narcistni, oidipovske a genitalni hlavy.
    A vsichni jsme trihlavi.


    Anální_vesmíry.pdf (1285313 B)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam