• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    URZA
    URZA --- ---
    CONTINUITY: TRUCE: Jestli vám můžu vstoupit do diskuze..*

    Zaujal mě včera termín "chemické demo", protože jsem to takto nazval** i já kdysi (pár let zpět), ale dnes bych to spíš pojmenoval jako "plně funkční trial verze s omezenou dobou platnosti a nepříjemným způsobem ukončení."

    To místo*** kam se chceme dostat je stejné, jde jen o jiný způsob-metodu jak se tam dostat.
    Zkusím to vysvětlit takto: Řekněme, že se chceme dostat 10 metrů nad zem. To je naše vytoužené místo - je z něho lepší nadhled, člověk vidí věci z jiného úhlu a hlavně má pocit jakoby uměl létat:)
    Chemický způsob funguje jako teleport - teleportuje vás deset metrů nad zem, chvíli vás tam podrží a pak vás to nelítostně pustí a vy spadnete dolů na zem. V lepším případě si pokaždé natlučete nos, ale můžou se stát i horší věci. Nepraktické a z dlouhodobého hlediska neudržitelné.

    Naštěstí existují i jiné metody, které fungují spíš tak, že vám ukáží jak si můžete postavit žebřík a po něm vylézt 10 metrů nad zem a zase bezpečně slézt.

    Jednou takovou metodou napůl cesty je AYP. Říkám napůl cesty, protože imho AYP je spíš takové magické lano než skutečný žebřík. Nepracuje totiž dostatečně s tím hlavním základem - lidským tělem. I po žebříku, který není dobře postavený na zem se dá vylézt vysoko, ale je to nebezpečné. I když po něm před vámi 20 lidí vylezlo bezpečně, pravděpodobnost, že vám to ujede a natlučete si, je furt dost vysoká.

    Já doporučuji vybrat si nějaký kompletní systém - ať už třeba nějakou formu jógy (můžu doporučit Ashtanga Vinyasa Yogu nebo Iyengar Yogu) nebo třeba si poskládat něco z moderních technik - dostatečnou a komplexní fyzickou aktivitu, relaxační techniky a po pár letech přidat AYP.

    Postavit takový žebřík není záležitost na jeden týden, měsíc a ani jeden rok. Je to práce na mnoho let. A vyžaduje to hodně. Ale rozhodně to stojí za to.

    Ať tak či onak, držím palce ať se vám podaří bezpečne a úspěšně projít tím, čím teď asi procházíte a přeju hodně štěstí v hledání bezpečnějších alternativ.

    * (a já zase radši česky, neboť čeština je krásný jazyk, kterému tu všichni rozumíme)

    ** (nemám zkušenost s tou konkrétní látkou, o které se tu bavíte, ale myslím, že princip zůstává stejný)

    *** (myslel jsem to sice obrazně, ale ono se to dá vlastně skutečně popsat jako místo ve stavovém prostoru)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: there are things like that...quite a few in fact :) rare and precious, but definitely real (...says another seeker of the same energy ;-DD)

    and,beautifully,all the other ones seem to work better, be more sophisticated and practical and have many more exciting features...;)...than the chemical demo .)

    there's one thing called ayp....I recommend it highly ;-D...does all the same good things, and so much more, it's crazy ;)....even in the realm of dealing with people :))...very much, there...

    ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    english. i spent last four days in bed, watching but movies - switched off czech subs, turned eng on instead. add lonelines, i feel almost epic. yes, like i was in a movie.
    thing are getting changed, yes!
    must kick the habit, it`s a necessity. bad news is, my cells, they want it more and so forth.
    my fucking arm is shaking for it, like it has a conciousness!
    i could start counting these shouting blocks of cells..

    let them have three months to completely change. to forget. to die and not to remember.
    search for pleasure in other types of awkwardness and curiosity..than that, which was to me like a sirens voices for my whole fucking life, from the day i became conscious at the age of teen.
    ther has to be more sort of this. more kind.
    ...more soft, more kind...more soothing..
    momentarily, i don`t feel physically bad. even if, that would not be the problem, as we know, problem as it it allways, stays Keeping out of. Powders. And everything.
    Burroughs himself didn`t say it first, the Godfather, Pharao of all Junkys, Queers and Weird Pleasure seekers.

    Could anyone borrow me a camera?
    And could anyone tell me, how to deal with people?

    I`m afreaid of them. And most of them i can`t stand for a longer time, i get exhausted, then feel guilty, and the others, the just bore me so much, so much.
    I wonder, maybe it is in me, that i just have to learn how to treat them right.
    I dunno.
    Has been practically an outsider for the most of my life.
    Only when i got manic things seemed to fit, to be right on it`s places (in the world),
    but objectivelly, i can`t tell.

    I`ve got to end this, so, bye, and have a good night all of ya.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: DMAE!!!!!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    oh dopamine, go to hell...
    yr xtreme load kills me with gravity..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: hehe, blow job je asi stejne dobra podivana jako vsechno od warhola,... tedy vubec nic nez si clovek sam vyrobi v hlave, ale me se to libilo. videl jsem asi 30 jeho "bijaku" - hlavne kamerove zkousky- na vystave v Rudolfinu, kde jsme byli s Cryystal. Veliky platna, zive fotky na zdi. Docela dobre bylo, ze k tomu byly nake texty, takze clovek aspon priblizne vedel, ze kadernik je nekdo a ten kdo otvira pusu pri huleni je nekdo jinej znamej. Myslim, ze Lukas kdysi komentoval, ze Wahol a jeho banda budizknicemu udelali z posh nudy styl ;] moc vystizne.
    Jestli das cely Spanek, tak Te budu obdivovat az do konce zivota a uz nikdy po Tobe nehodim mysu se salatem ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    unintentionally synchronized
    =================

    deleted all nina hartley`s guides to world class felatio (never seen),
    and watched andy warhol`s Blow job instead.

    (and guess what. had the cigarette with the guy.)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.advojka.cz/archiv/2009/17/kam-geny-nemohou

    uz je to na webu. tak toz, tohle jsem napsala.
    ja a editor ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    kze zitra v 16:00 nakladove nadrazi zizkov

    tomas je v olmiku, kdo se mnou zapari?

    http://www.otevrenyzizkov.cz/
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jeste ze prichazi nejkrasnejsi obdobi v roce.
    vsechno se mi hrouti pod rukama, ale uplne vsechno ne...neco zustava stat.222
    mame ted nejkrasnejsi pokoj na svete, konecne jsem v nem rozechvele hedonisticky stastna - to neni jen prostor pro setrvavani, ale i misto, kde lze setrvat v cinosti.
    dominantni bila, tmave hneda, modra a cervena. prirodni barvy.
    ...
    vratim se hned.
    ZUBATA
    ZUBATA --- ---
    Love can be so strange
    Don't it amaze you?
    Every time you give yourself away
    It comes back to haunt you
    Love's an elusive charm and it can be painful
    To understand this crazy world
    But you're not gonna crack
    No you're never gonna crack

    Run my baby run my baby run
    Run from the noise of the street and the loaded gun
    Too late for solutions to solve in the setting sun
    So run my baby run my baby run

    Life can be so cruel
    Don't it astound you?
    So when nothing seems too certain or safe
    Let it burn through you
    You can keep it pure on the inside
    And you know what you believe to be right
    So you're not gonna crack
    No you're never gonna crack

    Run my baby run my baby run
    Run from the noise of the street and the loaded gun
    Too late for solutions to solve in the setting sun
    So run my baby run my baby run

    Find out who you are before you regret it
    Cause life is so short there's no time to waste it

    So run my baby run my baby run
    Run from the noise of the street and the loaded gun
    Too late for solutions to solve in the setting sun
    So run my baby run my baby run
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    The past we disowned will awaken again
    Our conscience of bloodshed bears witness to shame
    The world we pursue is forsaken by man
    The earth is my kingdom it is where I dance
    I salvage myself in perversions and wine
    Consumed and depraved by the bondage of time
    In lust I redeem all my yearnings and needs
    Let`s murder in nightmares of pleasures besieged
    LEGBA
    LEGBA --- ---
    TRUCE: dovolil jsem si Tvuj text editovat a v nove podobe publikovat http://date-of-hate.posterous.com/
    omlouvam se, ze jsem oboji ucinil bez Tveho svoleni, ale v puvodnim textu bylo velmi mnoho nepresnosti a chyb [Sterling nikdy nepsal fantasy napriklad, pozor na chyby ve shode podnetu s prisudkem nebo jak se to jmenuje...]. Posud sama, zda se Ti novy text libi vic, nebo ne. Kdyztak jej muzes dal editovat nebo smazat, vse potrebne k pristupu na nove zalozeny kooperativni blog mas v poste, sam linkuju na krizovatku, kdyz uz se cesty tak pekne krizi, a aby byla mimourovnova, dam to do bratrickova Overdriveriho auditu.
    Je mozne, ze pokud budeme mit psavost, budeme mit i ctenost :]
    Dobre rano milacku [spis mi za zady ;]. :***
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    lidi!

    kdo mate ve fotaku FOTKY z nasi SVATBY.. prosim, zabalte a poslete nam je..
    si rikam, ze by bylo fajn to nejak zkompletovat,
    hlavne takove ty kterych nemame moc, vecer, nebo obrad...

    dekujeme moc! (predem ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    moje recenze na knihu bruce sterlinga - vidim to jinak.

    zaslouzi jeste zeditovat, ale prevazne je jako napsana..

    Sterling-Vidim-to-jinak.odt (37066 B)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    :D :D
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    TRUCE: oh yea .. toto jsou dobra mista ... v posledni dobe fakt miluju. kdyz se netrefim ty boule stojej za to .. ale siltovka a slunecni bryle to jistej. pak clovek vypada jak tajnej cert ... a taky to barvi vlasy do zrzava ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jaky pekny obrazek.

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://apesago.tumblr.com/page/2

    obskurna muzika, vacsinou
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    URZA: no, takze se dotavam k reakci.
    na me to bylo prilis logicke, sny jsou prece mimo obycejnou logiku...
    dobry bijak, drzelo me to, akuratni vzruso, ale pak si clovek rekne, a kde je nejaky presah?
    doufala jsem, poucena ketaminovymi tripy, ze z toho reziser vytezi vic.
    vzdyt se jen podivej treba na ExistenZ..
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam