• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: tak matu fakt Neznam, krom ni jsem poznal vsechny a vsechny je znam asi tak odhadem o rok pozdej nez z tyhle fotky.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: cele zle. Matu asi neznas. a ja sedim vepredu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: tyvoe dobrej udreal, skoro bych jednu tam nepoznal ;]
    koho jsem nepoznal vubec je ta uplne v zadu pijici z piva, kdo je to? je mi povedoma [snad sem nechodi ;]...
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    SHASHA_KRASTY: to je dobre stare foto ;))
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ehm .. /id/16/ ? :o)
    Nemas na mysli tohle? :o)

    http://panorama.mysteria.cz/people/rigrace_prague_crew.jpg
    URZA
    URZA --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: bastard.
    polovinu a das ty, a pujcim ti ho ja, souhlas?
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    OVERDRIVE: i kdyz ted mne napadlo ze mi jsme geronto odd. muzi (na to si jeste pockas az k nam spadnes) a chronicka pece muzi - psychotici, devianti, mentalni retardace atd (a ty jsou vsichni nezpusobili) tak to by ti asi k ridicaku nepomohlo razitko od nas ;)
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    OVERDRIVE: ale muzu te treba nasmerovat k jednemu prazsekmu obvodakovi ktery mi dal razitko od dveri a na nic se neptal ;)
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    OVERDRIVE: doktorsky razitko mam, ale nevim jestli to nedava obvodak, ja ti muzu dat psychiatricke.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: a kdy to teda presne je? ja uz bych si potreboval napsat to volno.
    jinak mlha a poprchani zas az tak neva, zas nad 3 litry tolik neprsiva v zime.
    jsi tady ted prosvihla bezva jaro, ted uz prsi a zejtra a pozejtra ma byt 8-10 stupnu v kombu s nejakou mrte velkou chumelenici.
    tak se docela dost tesim az prijedes v nedeli rano do Olomouce na nadrazi vyoblikana podle meho povelu a ono bude chcat nebo hroznne snezit.
    nevadi, vemu velkej destnik a slohnu mame persianovej kozisek, tak se pak muzem pomilovat v extremnich podminkach na nadru, pac to je presne to co Te ceka. *:


    SHASHA_KRASTY: no co uz, karu mi pucovat nemusis, ale rek bych ze ridim trosku lepe nez tadydle mistni pani domaci, ktera se ale brani, ze uz to taky dava, ze se rozjezdila, sak uvidime, ja ji karu pucim, kdyz mi na ni da pulku jeji ceny, tak i polovici casu, at muze aspon jeden z nas chlastat.

    jinak haluz je, ze uz jezdim a tak, ale jeste jsem nedal zdravotni zpusobilost, coz bude trocha problem, pac muj obvodak jaksi vi o vsech mejch konickach. Kamar, Ty bys mi mohla dat doktorsky razitko, ze jsem jako zpusobily ridit karu?
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    SHASHA_KRASTY: tak jako v mlady boleslavy ted azuro zrovna nemame asi som z ineho kraje no ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    nakonec se jede jen na 4 dny, 9-12, resp. 13.
    tu v dolomitech prsi, a je hnusne a mlha, stejne se bojim ze bude v livignu za mesic stejne..ale na 4 dny to nebude az tak mrzet.
    i kdyz je to v trech tisisich...tam byva hezky.

    jede nas zatim osum.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    KAMAR: lepsi pocasi? Vzdyt ted je uz asi mesic azuro! :o)))
    ne chapu ... a samozrejme te rad uvidim :o)
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    SHASHA_KRASTY: ja bych taky nekdy zasla ... jestli vsechno pujde jak ma nak za mesic muzu mit auto ha. tak bychom se mohli nalozit prazsky a jit ... ale musi byt trochu vic lepsi pocasi ;)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    OVERDRIVE: hele vis o tom, ze auto a zenska se nepujcujou, vid?! Noale to bysme videli dle situace, zeano ... z toho jak sem jednou pujcil auto Truce sem se uz po tech letech voklepal.. :o)))
    Jinak turistika proc ne, akorat ted budu par tejdnu mimo a nevim ceho a jak schopnej, preci jen me rozrezou jako podsvince (jak sem se zrovna pred chvily dozvedel) .. :o))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak musim moc pochvalit Krastyho, za to, ze nam ukazal tenhle kostel [Kostel Nanebevzetí Panny Marie - Neratov ], budu si psat, kde vsude uz jsm byl, prave jsem na to vyclenil jeden z Moleskinu, co jsem od nekoho dostal

    - Nejakej Ivan tomu za komancu ustrelil strechu a Cirkev [Zariciho] briskne vyzuila EU fondu na rozvoj kulturniho dedictvi venkova, procez dodelala docela moc hezkou prosklenou strechu, jen oltar uz neni hezka soska Panenky Marie, ale v centimetrovem pancerovem zeleze vyrezana rozplizlotina Jezise, ktera se mi zdaleka nelibi tolik jako socha na fotce









    fotky z blogu: http://fotoblog.in/clanek/576 a google img
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: takze 9.4.-16.4. mam tedy nahlasit volno, chapu-li dobre? jen abych i ja mel jasno.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SHASHA_KRASTY: cerna cepice je moje resp Sofi. jinak muzes mi dat pls nejaky kontakt na Agnezku? Facebook treba? a dej mi cislo sveho uctu, poslu Ti to petikilo, co jsi mi pujcil.
    Jinak musim rict, ze na to jak mi bylo celkove vyndane, tak to byl moc prijemny vejlet a rozhodne bych zopakoval nejakou aspon turistiku, kdy uz ted nebude asi zadnej snih. Co Ty na to.
    Je to k vam veskrze kousek a porad lepsi jak bejt v Prase. Mam v planu mit velmi brzo ridicak a vzhledem k tomu, ze se chystam neco se sebou udelat i po jinych strankach, tak bych si u vas mohl aspon v klidu zaridit, pokud bys mi pujcil auto [docela jako ridim, ale malokdo, krom mamy me dcery mi pujcoval kdy auto, vsichni se boji toho, ze bez papiru by to byl pruser, coz vcelku chapu, me zas laka to, ze nebudu muset aspon chvilkama kalit nedobrovolne, coz jinak moc nezvladam ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam