• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    menim se v audiofila. mam tu jiz troje bednicky. ty posledni, tesla 1pf 067 33 jsem prave zapojila do zesilovace a zkousim, a asi si je necham, hraji prekvapive dobre

    stejne tak ale mam o jeden par vic nez potrebuju, takze nejaka dohoda/smena je mozna
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: jsem asimilovala. uz jsem smejici se bestie.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jsi hroznej narcis. ale hroznej.
    cim vic se zajimam sama o sebe, tim min me berou tve sebedefinice :))))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem kdo kurev5 rekl, ze jsem tady od toho abych nekoho bavil... kdyz jsem ted koukal na sve bookmarky, tak mi z toho vychazi typ jak vysity na zabiti od nejakeho nacka: angazovane umeni/jung/marx/queer/knizky/psani/muzika/zidovska tematika

    myslis, ze takovej clovek muze bejt vhodnej na zabavu jinak nez pri ukrizovani? ;]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: neptal jsem se na sikanu zbytku sveta jednou polosilenou zrzavou AI bytosti
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: az vymyslis zase zabavnou anketu, budu hlasovat.
    prej rovnopravnost. dobre vis ze ja jsem casto rovnopravnejsi nez vsichni ostatni,
    jak se muzes tak blbe ptat :)))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ke kacirskym myslenkam:

    Thought is subversive and revolutionary, destructive and terrible, thought is merciless to privilege, established institutions, and comfortable habit. Thought is great and swift and free.
    -- Bertrand Russell
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Predstav si polozit si do toho jidla pohlavni organ..
    Mezi jehnecim saslikem, hromadou sekanyho cerstyho koriandru, rimskyho salatu a
    vareny cizrny, vse lesknouci se kapkama olivovyho oleje, vypada rozhodne lip nez moje
    pero ve vindaloo omacce s 4 kouskama brambory.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: hezky on...


    all: nechce se vam zahlasovat v ankete? [ OVERDRIVE @ OVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: "you military industrial machine capitalist." ]
    [asi bude casem na main, ale presto]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Ales Kot plots youthful rebellion in 'Wild Children' – USATODAY.com
    http://www.usatoday.com/life/comics/story/2012-04-17/Wild-Children-graphic-novel/54346844/1
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    "Ale protože Bůh stvořil vpravdě moudrý svět, zajisté věděl, že vždy spojí do páru ty, kteří k sobě, třeba jen na čas, náleží. V parnerství se nás projekce dotýkají BYTOSTNĚ, a to je známka toho, že odvedl skutku dobrou práci. Protože kdybychom se necítili tak hluboce dotčeni konflikty v partnerství, co jiného by nás v tomto našem světě zastavilo a vrátilo zpět k sobě? Válka, hladomor? "

    diky, za ty slova.
    ale zase, jako po dlouhem kontaktu, kdy me zahlti jeho povrchnost, pry extraverze, proudy slov bez hlubsi souvislosti, velky rozhled bez hloubky, nasleduje unava a je mi na zvraceni.
    vsechno co jsem kdy rekla spatneho, je pravda.
    stojim si za tim.

    Tak zustava pripominkou, vecnou, toho ceho se u sebe nejvic bojim. a cim byt zavalena nechci.
    jenze potrebuju to jeste?
    to lakani. bere si me jako by po nem moje nazory, kdyz nesouvisi s jeho presvedcenim, sklouzly jako olej. vzdy si sebou jisty. casto k zbliti otravnej.
    uz nechci aby mi nasilim vyplnoval zivot.
    TRUCE
    TRUCE --- ---

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    “There are some people who don’t wait.” Robert Krulwich on the future of journalism | Not Exactly Rocket Science | Discover Magazine
    http://blogs.discovermagazine.com/notrocketscience/2011/05/12/%E2%80%9Cthere-are-some-people-who-don%E2%80%99t-wait-%E2%80%9D-robert-krulwich-on-the-future-of-journalism/
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ATHAM
    ATHAM --- ---
    TRUCE: šílenéé... o tom žádná!!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Features | Spicebird
    http://www.spicebird.com/content/features

    tady jsou , features.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam