• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    krmelec
    KARLICKA
    KARLICKA --- ---
    krmelec
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    CHOBOT: já jsem si řikala, že už jsem jí někde viděla, ale u jiného ID.)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    KRMELEC: ocividne zelvicka
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    CHOBOT: a kdo teda soutěží SARAJ nebo ZELVICKA ?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    SIVER: coz treba zelvicka tezko udela, kdyz proste a jednoduse slohla ikonku Sarajovi...pochybuju ze by dohledala puvodni obrazek
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    jo, nic proti tomu nemám, přeci jen rozměr 40x50 je dost malý.
    SIVER
    SIVER --- ---
    hlas id Zelvicka
    SIVER
    SIVER --- ---
    tak to abyste si vsichni kdo soutezite nahodili reklamu - velky obrazek, aby nebylo id kvitko ve vyhode....
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    KRMELEC: vztahovační? když mě jmenuješ? :)
    KRMELEC: děkuju :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KVITKO: btw. ta fotka je moc pěkná
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KOUDY:
    KVITKO:

    Nesmíte být vztahovační, já totiž také nikoho neosočuji. Jde o jednoduchou psychologii obrazu, paměti, pocitu a empatii do obyčejného ID.
    Minule tu byly čtyři ikony, z čehož dvě byly na NYXu provařené ať už nick nebo ikonka. První po čem člověk sáhne je něco co zná. To je přirozená reakce. No a kámoš samozřejmě upřednostní ozkoušeného člověka než někoho cizího. To je pořád přirozené a nemá to nic společného protekcí, za kterou se omlouvám - s tímhle slůvkem jsem to přehnala, uznávám.

    A otázku toho co se komu líbí a nelíbí řešit doufám nebudem. Říkám jen: JEŠTĚ ŽE NEJSME VŠICHNI STEJNÍ. RŮZNORODOST JE KRÁSNÁ VĚC A VKUS JE CHAMELEONSKÉ SLOVO které by se nemělo používat ani k útoku ani k obraně.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Krmelec. Konecne nejakej goblin :)
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    takže odpověď je ta že kvítková, když vyhrává, tak proto že má nápaditou ikonku ve které je vždycky kus jí samotné, nálada a něco co se lidem líbí. ne proto že je protekční.

    FUTURAMA: děkuju :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KRMELEC: To o protekci a kamaradech tu slycham uz tri roky a pokud vim tak minule semnou soutezila treba futurama a ja nedostal ani jeden hlas..prestoze sem na nyxu imho mnohem vic provarenej nez ona...Takze je to furt spis o tech ikonkach nez o znamostech..:)
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    No vidiš a já si celou dobu myslela, že to je kafe:)
    ta ikonka se mi líbila ještě než ses přihlásila do soutěže...
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    KRMELEC: ?
    nechápu, nikdo z mých kamarádů sem nechodí, ta soutěž už je tak mimo, že se tu za týden objeví tak 15 lidí max co hlasují, a určitě ne pro mě.
    toť zase můj názor, není mi 15 abych nutila odkazy po celém nyxu s tím ať pro mě lidi hlasují, většinou na to úplně zapomenu a dostanu se k tomu po týdnu.
    to jen na vysvětlenou, když už jsem tu z něčeho osočována.

    mimo to, logická dedukce je ta že někdo mění ikonu jednou za deset let a ani to ne a někdo je mění častěji, podle nálady, tohle je fotka podzimní, nemocná, s čajem, to jestli se někomu bude nebo nebude líbit je pouze a jen subjektivní názor, myslím že jsem měla spoustu ikonek které mohou lidi oslovit obrázkem.



    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    pozdě Karle:)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    hlásim se
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    kvitkovic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam