• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    hele a kde je ta anketa teda, se chci podívat na to jak kdo hlasoval teda tech par minut pred koncem...
    ja hlasovala pro mermaidu nebody okolo pul 8 rano a opravdu nemam multi id a ani nevim jak se to dela
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ALTOR: Já bych mu dal banan na to alternativní ID, jeden člověk jeden hlas:) jinak souhlas
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOUDY: Zaprvé CO nebo KDO ji diskvalifikoval?
    Přízeň její ikonce od IDček ji diskvalifikovala? Nebo ji diskvalifikuješ Ty?

    Jen jsem tu dvěma účtama napsal její jméno. Přišlo mi to vtipné.
    Jestli do toho nějak vidíš (já programovat neumím, takže netuším), tak nám řekni, jak Vivéka hlasoval.
    Třeba budeš překvapenej.

    Zadruhé: spamování do pošty atd... kde bereš tu jistotu, že to dělá, a pokud, tak že to dělá jenom ona???
    A kdyby to udělala - není snad na volbě oslovených, jestli se jim ikonka líbí nebo ne?
    Stejně mají možnost hlasovat pro protistranu (což se btw stalo.)


    Moc to nafukuješ, a přestože na nyxu nebyla a nebude demokracie, tak važ slova i činy. Abys nepřestřelil, s tím přímočarým myšlením.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KOUDY: mne je nějaká soutěž ukradená, objevil sem tenhle klub asi před hodinou právě díky tomu, že se tu řeší nějaké blbosti.

    Ten kdo by měl dostat na pár dní ban je jasně Lodborg a jeho alter ID. A to bez diskuse.
    Co se týče Mermaidy tak platí jednoduchá premisa, presunkce neviny.
    STEVEN
    STEVEN --- ---
    hmm, multiid jsme tu nikdy neresili, to neni v nasich silach nejak osetrit a hlidat

    pokud nekdo tapetuje pulku nyxu zadostmi o hlasy, tak je to asi spatne - ale je to tenhle pripad? nejake dukazy nebo tak neco?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOUDY: Zahrnujes do toho obvineni, ze "my vsichni se svejma multiID" i mne?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: Tady má fakt multi ID každej:) to je nějaká nová móda?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    tohle mi přijde jako by zase byl den řešení hoven, těch x hlasů co se tam přidalo může mít taky x jinejch důvodů, jeden za všechny - je pondělí a na nyx přišli lidi z práce co byly o vikendu pryč... ano bylo odhaleno jedno multi ID z mnoha co na nyxu jsou, podle mě to na nic nepoukazuje a tohle spekulování vypadá pouze jako fňukání že je stav hlasování jinej než ten dotyčnej zrovna chce.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LOBOTECH: jj sem prekvapive dost chytrej..Diky...Myslim ze kdyz kamarad dava kamaradce hlas vsema svejma nickama tak to spis postihne tu kamaradku ktera je v soutezi..nez kamarada kterej ma vic nicku...Stejne jako myslim ze to mermaida..popripade vy, jeji kamosi, nemate uplne zapotrebi takhle spammovat a hlasovat vsema svejma nickama pul hodiny pred koncem souteze...Koneckoncu je to jenom soutez zejo...Nicmene to je muj nazor a steven treba bude mit jinej..zadny prava nebo neco tu nemam, takze nic ovlivnit nemuzu ani nechci..:)
    LOBOTECH: jenze problem je v tom ze to bylo 24 - 25 pro gabushku..pak prisel viveka a dvema svejma nickama hlasoval pro mermaidu takze najednou mermaida vedla 26 - 25 a kdyz se par lidi /kvitkova,lsw,mik apod/..dole ozvali ze to neni uplne fer..tak sem najednou nabehlo plno jejich kamaradu a dali ji rychle hlas..aby to nestalo jen na tom multiidckovym hlasu od viveky....Me to neprijde uplne fer no..ale tak treba to vidite jinak..:)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    LUCKYSWEETY: Ted mluvis o lodbrogovi nebo o mermaide?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    LUCKYSWEETY: Tak ona ma krapet vic hlasu, nez ten jeden navic od Lodbroga, kterej nekde ztratil soudnost a dela picoviny. A pochybuju, ze o ten multyhlas stala.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: To by spiš bylo potřeba trestat ty co hlasujou pod dvouma a více ID... protože tohle se těžko uhlídá kor tady na nyxu kde mí každej vocas od dob pozvánek milionšest alternativních ID... Navic ruzný hlasování je asi to nejmenší co tu někteří s těma svejma ID páchaj, nenaděláš nic.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOUDY: Takze chces rict, ze k tomu abych nekoho diskvalifikoval mi staci zalozit multyID a dat nekomu hlas? Koukam ty nebudes uplne blbej co?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIVER: Ja to neresim...uz jenom to ze pro ni hlasuje jeden clovek s dvema nickama ji diskvalifikovalo :))..takze dalsi hlasy pro ni..ikdyz jich je 8 za dvacet minut pul hodky pred koncem souteze sou uz trosku irelevantni :))..Treba se prihlasi priste a vyhraje regulerne..:)
    SIVER
    SIVER --- ---
    KOUDY: to by to muselo byt prokazatelne,ze nekdo prece spamuje.moc to resis
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    9) Získávání hlasů nefér způsobem - spamování do pošty, klubů apod. - stejně jako jiné nevhodné vystupování povede k diskvalifikaci a případně k zabanování uživatele
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LOBOTECH: oboji...ale koukam ze mermaida ziskala sest hlasu za par minut :))..
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    KOUDY: To mělo být vtipné nebo věcné?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ty jo, taková smršť najednou!!! Sirény řvou, zvony zvoní na poplach! Hoří!!! Vraždáááá !!!!!! :DDDD
    SI_SI
    SI_SI --- ---
    Gabushka:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam