• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    jo a Koudy, už jim tady, prosím tě, nic neříkej.. podívej co děláš.. :D
    víš o kolik teď klesla pracovní morálka? ;D
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LOBOTECH: jo, takže vlastně bráníš někoho kdo je takovej ubožák že hlasuje pod dvouma nickama ani ne minutu po sobě a myslí si jak je strašně vtipnej :)) a jen proto, že hlasoval pro oblíbenkyni, musíš sem nalítnout a bránit! :)
    INSEQUI: myslím že není na místě abys mi říkal co mám dělat.. :) ,

    a že jste takoví dementi, že obhajujete někoho, kdo porušuje pravidla ne jen klubu, ale nyxu, to vypovídá pouze o tý vaší demenci ,)))
    FANAE
    FANAE --- ---
    LODBROG: Presne tak, na Nyxu demokracie neni, jenomze Koudy je ten posledni, kdo by musel vazit slova, on je preci ten kdo banuje vsude kde se mu nelibi nejaka ikonka, ID, nebo nazor :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    LOBOTECH: yeah! Mr. Lobotech :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    _LUCI: Nečteš a nevíš, příště to chce se zamyslet a věnovat pozornost tomu do čeho chceš zasahovat. Já se v ničem nerejpu, reaguju na to co jsi napsala... bylo by krátkozraké myslet si že něco napíšeš a nikdo nezareaguje.
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    _LUCI: Nikdy jsem nemel diplomaticke jednani. O nadhledu jsem taky nikde nemluvil. Maximalne povestne je to, ze se kamaradu zastavam a jestli se do nich hodlate srat, zaridim se podle toho.
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    _LUCI: celá ta soutež je jeden velký exkrement,ale celekm jsem se pobavila no:D
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LOBOTECH: seš dneska nějakej cíťa hele, kam se poděl Tvůj pověstnej nadhled, diplomatické jednání a logické argumenty? :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    _LUCI:
    _LUCI: Ufnukana mermaida? Tak to rekla ta prava :o)) Zvlastni ze ty a koudy vubec nic neresite, ale porad se do vseho serete.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    INSEQUI: já to nečetla, jen jsem konstatovala podle ikon který se sdružuje v jednom druhu klubů :)
    rozebírat a řešit to fakt nehodlám, rejpat v exkrementu se budu radši v práci při něčem smysluplném ,)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    _LUCI: A jsi si jistá že to nebyla reakce na STEVENuv výrok o pokračování, nebo na následný LOBOTECHuv hec... Předjímání je podle mě vlastnost kterou se pyšní spíše blbci.
    SIVER
    SIVER --- ---
    hlasim se...
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ALTOR: naja, dala jsem si záležet ,)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    jéé, tak sem naběhli všichni kamarádíčci ufňukaný mermaidy a jdou jí bránit.. to mě zlochtej ,)))

    hlásím se
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    GABUSHKA: minimálne lcd 25 :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    KOUDY: jj, to byla sppis reakce na lobovu odpoved..

    njn lodbrog.. no comment
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MAIKA: ja vim kdo je lobo a fanae..pokud vim zminil sem se o lodbrogovi a vivekovi..coz je jeden clovek s dvema id..;)..o lobovi nebo fanae sem nemluvil.
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    :DDDa co je jako hlavní výhra??televize??
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Tak jo jdu do toho, Hlásim se taky
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Ok, v tom pripade se hlasim taky. Insi, Lodbrogu , prihlaste se, bude to bratrovrazednej boj! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam