• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    MEX
    MEX --- ---
    Hlásím se
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    hlásím se
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PJT
    PJT --- ---
    LOLIT_MAJ: zavidis co? :-) Tipnes si co na ni je? A hlavne ji pouzivam uz pres deset let a ne ze mam kazdej tejden jinou ;-)
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    :DDD
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    nebo ja ti to vlastne muzu rict :))..ja to vidim...no tak jses covece tesne,ale fakt vo prsa druhej...divny teda,na to jak mas hnusnou ikonku.
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    jen si ho dej,nestyd se ;)...ale musis pak napsat,ze to bylo jen proto aby jsi videl vysledky.(ze ti to pak muzou klidne odpocitat)
    PJT
    PJT --- ---
    chtel bych videt jak probiha hlasovani, ale nevidim to, chce to po me hlas. Prijde mi ale blby dat hlas sobe a naprosto netakticky davat hlas nekomu ze souperu :-) nevite nekdo jak na to?
    PJT
    PJT --- ---
    MINERWA: no tak, ovladejte se slecno ;-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FUTURAMA: já sem se chtěla přilásit s jinou neasi, co tady řešíš za píčoviny?
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    vsichni podvadej!to neni fer!navrhuji vsechny podvadejici vyloucit a jejich hlasy rozdelit mezi nepodvadejici.
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    A Minerwa má ted jinou, nepodváděj Mindo:-))!
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    PJT: třeba já, proto jsem se odhlásila:-)(smazala)
    měla jsem vánoční motiv...
    PJT
    PJT --- ---
    Proc mam pocit, ze kdyz nekdo psal "hlasim se" mel uplne jinou ikonku nez ted?
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    Anicase - Sheldon:-)
    REONA
    REONA --- ---
    LOLIT_MAJ: Minule jsi nesoutěžil, ne? Ale hlásil ses v prosinci a pak zase v lednu...whatever...možná se mýlím.
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    REONA: nechapu,asi to mas nejake pomotane.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    sheldon
    REONA
    REONA --- ---
    btw taky jsem napočítala 9x hlásím se, ale jelikož Loliťák je poněkud chtivý, tak se hlásil dvakrát, tudíž je osm soutěžících

    Můžete se hlásit do příštího kola :)
    REONA
    REONA --- ---
    Takže vítězem pro toto kolo se stala _Luci. Hall of fame asi updatovat nebudu, nicméně jdu udělat nové kolo tedy :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam