• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    hlasuju pro andrvold...libi ;)
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Mam novou ikonku. Chci se prihlasit do dalsiho kola.
    LALO
    LALO --- ---
    r.i.p.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Budou to skoro dva měsíce. Evidentně skončilo :(. R.I.P.
    MORD_A
    MORD_A --- ---
    myslim si, ze tohle auditko uz skoncilo:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MOWE: Rád bych ti pomoh, ale sem na tom s časem podobně :(
    MOWE
    MOWE --- ---
    Pls. vemte to tu nekdo. Opravdu jsem nedocenil možný vývoj a nemám víc času, než tuhle náhodu napsat, že nemám dost času než na tuhle náhodu. ,.-) sobecky snad bych se i pravidelně stihl přihlašovat jako učastník. Takže potencionál tu je....
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    taky
    MORD_A
    MORD_A --- ---
    hlasil jsem se do souteze:)
    MOWE
    MOWE --- ---
    tedy pro jistotu. Hlásíte se (mord_a, lolit_maj) na správcování této ankety?
    MORD_A
    MORD_A --- ---
    hlásím se
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    hlasim se
    MOWE
    MOWE --- ---
    MINERWA: byl by zájem o správcování ,-)
    MOWE
    MOWE --- ---
    KONEC SPRÁVCE-KONEC ANKETY???-MÁ NĚKDO ZÁJEM???

    Vážení stalo se něco neuvěřitelného. Sehnal sem atelier,mám zakázky,studijní cíl. Jenže všechno téměř najednou teď. Proto končím a ani další anketu nevyhlásím. Nevím jestli se po stěhování v tomto týdnu budu moci připojit hned na net a mám viz.výše, tolik závazků že bych Vás zde stejně pouze "lakoval"
    Proto dík za pochopení ( i nepochopení ) a doufám v brzkého zájemce o správcování ankety. Rád se budu dřív nebo později zas účastni, ale jako pouhý soutěžící.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    :))))
    MOWE
    MOWE --- ---
    no minerwa, pls. jak mám chápat tvůj poslední příspěvek. Sabotáž nebo podpora. Ješte o jedný na nyx vím, ale ta je sice podobná jenže mrtvá se mi zdála víc než tady ,-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    tak je ještě jedna taková anketa, myslim, že o nic nepřijdeme, když se zruší
    MOWE
    MOWE --- ---
    k dnešnímu dni máme celkem 7x hlásím se. Tedy brzy pokud ne už přes noc, bude spuštěno nové soutěžní kolo. ( první přihlášený: MIGGI, poslední zatím přihlášený: LOOK80 )
    MOWE
    MOWE --- ---
    he, takze omluva všem fanouškům za pozdní správu této diskuze. Důvody jsou klasické, leč podmínečné a tutíž prosím za pochopení. I v rámci mého upozornění v záhlaví diskuze.
    LOOK80
    LOOK80 --- ---
    hlásím se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam