• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GAPPA_BABIES_only animals_only babies of animals**
    INDILL
    INDILL --- ---
    JUNGLEBOY: nadhera
    LEEDUSH
    LEEDUSH --- ---
    JUNGLEBOY: méďa béďa :)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    KRKA
    KRKA --- ---
    FIALII: jezisi!! to ho bych umackala cumacka malyho ...
    FIALII
    FIALII --- ---
    ^^

    LEEDUSH
    LEEDUSH --- ---
    STRYX: aaa někdo je na zajíčky :D
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    MKAA
    MKAA --- ---
    LEEDUSH: vylomeny kocici mimina rules :)
    LFE
    LFE --- ---
    LEEDUSH: Neni nic hezciho...
    LEEDUSH
    LEEDUSH --- ---
    tak mám jednu spinkací miminkovskou :)

    VIGE
    VIGE --- ---
    SIMCIIQ: no je to docela možný:) Už jsem tohle zvířátko viděla dřív, ale ten větší druh, nečekala jsem, že to může být až tak maličký. Kdyby to nebylo tak náročný na prostor, tak bych si ho snad i pořídila:) musí to být fakt zážitek mít tohle doma.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VIGE: ty blaho ja cumim jak puk nasla jsem si obrazky pygmy jerboi a jsem totalne hotova absolutne nechapu jak mohlo neco takovyho vzniknout to musi byt krizenecek neceho (v prvopocatku vzniku) diky za informace jsem rada ze znam zas neco noveho :)
    VIGE
    VIGE --- ---
    SIMCIIQ: to je tárbíček krátkouchý. Je to pouštní myška, nejmenší na světě. Žije v severní africe i asii a možná v dalších pouštních oblastech. Nejmenší měří kolem 4 cm. Jsou i větší druhy, který mají velikost křečka a dlouhé uši. Ocas jim slouží jako kormidlo při skocích, páč neumí moc chodit, jen poskakuje jak vrabec. Jinak se pohybuje až metr dlouhými skoky po rozpálenym písku pokud musí přes den ven, ale především ožívá v noci. Žere to co obyčejný hlodavec. Dá se u nás sehnat a chovat jako jiný zvířata, ale je to trochu dražší záležitost a vyžaduje i přes svou malou velikost poměrně hodně prostorný akvárko. Ale dá se dobře ochočit.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VIGE: muze mi nekdo vysvetlit co to je za zvire????? to je jako krizenec ptacka a potkana???
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    VIGE
    VIGE --- ---
    to nemá chybu!!! řvala jsem smíchy...
    http://www.youtube.com/watch?v=PJnn-wMPU9w&feature=player_embedded#

    ...k sežrání
    LFE
    LFE --- ---
    NANTHEI: Mas pravdu, nikoho to tu zrejme nezajima a bylo by to asi mozne resit spise v jinem klubu. Mam na to trochu jiny nazor proste. A nerikam to jen jako pozorovatel odsud - take jsem v Asii byla, na ruznych mistech a tu situaci znam. Nikdo z nas to beztak nezmeni, takze dost OT a radeji nejaka mladatka (snad mene kontroverzni :-).
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    LFE: nemám na všechno jednoznačnou odpověď, jenom jsem alergická na podobné "chudááák zvíííře, oni ho nenechají žíííít" - proto byly moje poznámky záměrně trochu sarkastické - takže teď hlavně pro Morennu - vím, o čem padlo a nepadlo slovo, záměrně jsem to zvěličila stejně, jako mám pocit, že ten problém zbytečně zveličuješ ty.

    netřeba být pandou na to, abych viděla, zda zvíře nějakým úkonem trpí, je mu to nepříjemné, či mu to nevadí - na to snad stačí základní pozorovací schopnosti, ne?

    ohledně peněz - řekla jsem, že by to samozřejmě šlo - ale snad víte, jak se různé projekty financují/nefinancují.. a zrovna v číně, fakt škoda slov. jistě víte, jak na tom jsou nejen práva zvířat, ale ostatně i ta lidská.

    ale to skutečně není sem - pokud chcete, nasměrujte mě do jiné diskuse a můžem tam.

    jinak fakt jsem nikoho nevyzývala, aby se za něco omlouval, teda kromě Mui - a to byl pochopitelně vtip ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam