• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Bulvár prostě neudržel krok s Norou, no:-)
    DYLER
    DYLER --- ---

    Fotograf Jan Tůma vytvořil zcela ojedinělý kalendář. Své modely totiž fotil jako figuríny.
    AKITA
    AKITA --- ---
    DHA: Ono už jaksi není moc co objevovat, tak se recykluje. Aktualní věci se pastujou především, protože je to to málo novýho co je k dispozici.

    Jo a za komunistů stálo pivo korunu!
    DYLER
    DYLER --- ---
    Škoda, že má někdo problém s tím, že je tu každý den 200+ a že je tu víc obrázků než textu. Ale vzhledem k tomu, že tu dokola píše pět lidí a pár jedinců se vyjádří vždy, když už je něco takříkajíc "přes čáru" (přemejšlím, na koho nakydat hnůj teď?) nebo když se tu řeší jeho veličenstvo Koudy vs. zbytek, pak jsou mi tyto stížnosti vážně u prdele. Jo, vidíte to, jdu kakány.
    XMEDA
    XMEDA --- ---


    vsechny zmlatit raketou!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DYLER
    DYLER --- ---
    DHA: To funguje i teď, akorát se víc tapetuje. No bóže.
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    DHA: a brání ti něco se vyjádřit. doposud jsi mlčela jako hrobeček
    DHA
    DHA --- ---
    Mě třeba o Koudyho vůbec nejde, ani ho neznám a do teď jsem si ho nijak zvlášť nevšimla. Spíš mi šlo o to, že jsou tu nezábavné, stále se opakující obrázky, kdyžto dřív tu bývaly aktuální věci, ke kterým se lidi vyjadřovali.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    jdete vsichni do prdele!


    RSZ
    RSZ --- ---
    kdyz chcete vytah z blesku, dejte si ho spolu s aha do rss ctecky, leskovi kolaze a karkulciny gify nabizi zajimavejsi pohled. Koho zajima to co koudyho? kdo se s kym rozesel a podobne?
    DHA
    DHA --- ---
    Nějak se mi to smazalo. Tak ještě jednou. Taky mě to dřív bavilo víc, teď je tu moc dokola se opakujících obrázků a tím nemám čas se prodírat. Večer je tu +300 nových a z toho polovina je "nahej Semelka" a pod. pořád dokola. Jedině ty gify se mi líbí.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    no ze se vam do toho tady vmesuju, ale musim s ing. Koudym souhlasit, ze driv to tady melo uroven, teda par let zpatky myslim, tedka jsou tu vtipny akorat ty gify od Cerny Kar Kulky
    AKITA
    AKITA --- ---
    Neni ted nejlepsi doba se tady na to vysrat a zalozit novou bulvarni noru?
    MDFK
    MDFK --- ---
    Vignerová na Miss World
    "Rivalita je tady neskutečná, některým holkám vypadávají vlasy, protože jim někdo nalil něco do šamponů nebo mají ulámané podpatky, musíme si dávat pozor,"
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    A z L. Boučka taky...

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Ze sexy dračice Martiny Gavriely (31), která nafotila erotické snímky pro časopisy jako Penthouse, Hustler a Playboy, je bezdomovkyně. Tedy jen na fotografiích.



    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    oslavenkynim vse nej
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam