• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      KOUDY3: cože? ty?
      klonovani?
      KOUDY3
      KOUDY3 --- ---
      čaune :-)
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      KARCOOLKA: za vsechny zucastnene. to ma nyx z toho, ze zrusil badzone.
      ROZUM
      ROZUM --- ---
      JAEGER: Souhlasím s tebou, nicméně si dovolím vyjádřit své přání, ať ten idiot Koudy chcípne
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      MISSTY: za které?
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      JAACOB: tak zajimava svym zpusobem je, ale taky se svym zpusobem citim trapne za nektere jedince
      JAACOB
      JAACOB --- ---
      MISSTY: Je toto zajimava a prinosna diskuze?
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      KOUDY2: prosim o graficke znazorneni.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY2: JInak lžeš. Ale to je už jedno.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY2: LOL. Evidentně ano, když 75% návštěvníků bylo proti tvé přítomnosti tady...což dokazovala anketa, kterou jsi smazal...
      KOUDY2
      KOUDY2 --- ---
      No hlavne je potreba rict ze ja sem tu byl rok zpatky kdy klub melo booklejch 1200 lidi...kdyz jsem sem pred mesicem prisel tak ho melo booklejch jen asi 550..Takze moji vinou si ho neunbooklo 600lidi zejo...To za prvy...Za druhy sem se tu s nikym hadat nezacal karkulko...hodil jsem sem obrazek k tematu a kafka mi ho tu nekolikrat smazal. Az potom co sem psal jaegerovi proc mi tu nakej picus kafkova typu maze prispevky ktery sou k tematu..Mi jaeger dal vsechny prava a kdyz sem kafkovi odebral pravo mazat {nemel ban nebo RO}..tu zacal unbookovat jako vy ctyri dalsi a zacal ten mesicni flame po kterym unbooklo klub dalsich 60 lidi a deset dni zpet kdy ste si zalozili druhou bulvarni noru kam ste mi dali ban melo tenhle klub booklejch 493 lidi {coz mam pripadne i nekde na screenshotu doma ulozeny :}... Nicmene na druhou stranu je to fajn, ze mate svoji noru. Protoze za tech deset dni si skoro 100 lidi tenhle klub zase booklo kdyz se tu neprojevujete a nehazite sem 200obrazku z googlu denne. Takze tedka sme na hodnote bookmarks 588..Coz je vic nez kdyz jsem sem pred mesicem prisel a zacal tu velky flame...

      takze ja nevidim vubec problem v tom aby se tahle nora venovala tomu cemu byla urcena od jejiho zalozeni a vy si hazeli 200obrazku denne do svy druhogeneracni bulvarni nory...Uzivatele si prelezou jak potrebujou. My se hadat uz nebudem a spokojeni budou vsichni.
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      JAEGER:
      stejný práva jsme neměli. koudyho práva přebíjela moje, dylera i kafky (teď je to jinak)

      kdybychom je svýma hádkama tak znechutili, tak by neodtáhla valná část za náma do nový Nory žejo.. a mohla by tu kvésti dále zábava třeba v jiným duchu s jinýma lidma, co já vím.. proč nekvete? brání tomu někdo nebo něco? já myslím, že ne. je tedy na místě plakat nad tím, co jsme udájně my hádači způsobili?
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: LOL. No, dobrý. Viníky máš. Tak spokojenost, ne?
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      CHAJIM: Zase si nevidis do huby. Samozrejme, ze to posrali ti, co se nejvic hadali, coz znechutilo ostatni, kteri se bud unbookli nebo presli do druhyho klubu.

      Ale nest, hadat se na tomhle prostoru nehodlam. Mas-li potrebu mi neco sdelit, tak do posty.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: No, tos evidentně sral, jinak by k téhle situaci nedošlo...ale co, to je jedno. Hlavně, že máš viníky.
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      CHAJIM: na nic jsem nesral, jen jsem se evidentne spletl v inteligenci a schopnosti komunikovat u ostatnich.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: Nemáš zač. Když sereš na klub, tak se nediv, že to takhle dopadá.
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      Chtel bych podekovat tem, kvuli jejichz hadkam tenhle klub skomira, nerku-li umira. :-/

      Psal jsem DYLERovi, ze se mi nelibi, ze mi uzmul muj napad, ale ze s tim nic b-huzel neudelam.

      Posrali jste to VY, kteri se tu hadali, a pak me nutili, abych delal neco s jejich odpurcema (tozn. DYLER, CHAJIM, KARCOOLKA a dalsi vs KOUDY). Vsichni tu meli stejny prava, ale zneuzivali to tim zpusobem, ze mazali vyjadreni odpurcu. Takhle jsem si fungovani ockovanejch dospelejch belochu nepredstavoval.

      Takze jeste jednou diky.
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      kdo udělá poslední pomazání?
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      tyjo...umiracek..zeby?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam