• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      KOUDY: Ano, tudíž jsi lhal celou dobu. Na podobné pseudoargumentace pokračující ad infinitum nemám chuti. Tohle mi bohatě stačí.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      KAFKA: V ty dobe si tu byl ty a chajim, takze jeden z vas to bejt musel ;)..Kazdopadne odemne flamy a hadky ve zdejsim klubu nevzesly. Ja sem hodil prispevek k tematu. Traumata si lecil nekdo jinej :)
      XMEDA: ja mel RO, takze semnou 150 lidi ktery si ten klub za poslednich 14 dni booklo nema nic spolecnyho xmedo..:)

      ale popojedem...Je cas ozivit noru!
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      KOUDY: Nedělej ze sebe úplnou píču. Každej tady ví, že v době, kdy jsi dostal RO, jsem k tomu práva neměl.
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KOUDY: ze si to tady bookuji lidi zvedavi na rypani do koudyho neni smerodatny
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      XMEDA: nemam potrebu:)
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KOUDY: ty ses sam google.. se tam od nekoho podivej
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      ale nemusime to tu po dvacaty resit...Mate svoji noru..Budete pastovat 300 prispevku denne tam...Ja vam do toho nebudu kecat...a vsichni budem spokojeny :)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      KAFKA: Statistiky klubu nelzou ;)

      a posta z fcb taky ne..;)


      Martin Koudy Kautsky 30 říjen v 12:17
      Cauneasi. Hele proc mi kafka dava RO v bulvarni nore prestoze sem neporusil zadny pravidla?..Jen sem tam napastoval kobzanovou s pritelem...:)
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      XMEDA: ale porovná.. s nějakým alter-id určitě :-)
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Herr Jaeger, vůbec nic jsi nepochopil a mrzí mě to. Prosím, přeji si, abys mi dal RO.

      Děkuji.

      PS Koudyho znovunabytí práv mi nevadí.
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      KOUDY: LOL. Nikdy nechci žít ve lži. Lži si sám.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      XMEDA: jet obe nory neni dementni...Mohla bejt jedna nora..ale pet lidi neumi pouzit ignore, tak si zalozili noru svoji.

      navic mi pripada ze tady vetsina lidi prave nechtela 300 postu z googlu denne. Jak jinak si vysvetlis ze potom co pet lidi odeslo do svy druhogeneracni nory si tenhle klub znova booklo 150 lidi?
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KOUDY: tady to ale nezije, koudaku.. jenze to neporovnas, kdyz do 2nd nory nemas ani pristup


      a jet obe nory paralelne je dementni. Tady uz se jen par ztroskotancu handrkuje o voloviny s read only a puvodni obsah pokracuje ve dvojce cca 200-300 postama denne.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Tak do tretice..alespon je videt kdo tu komu maze prispevky a vyvolava hadky/flame...:)



      CHAJIM: Omyl. Kafka mi tu mazal prispevky a Kafka mi dal RO..az pote jsem psal jaegerovi co je kafka za curaka a proc mi dava RO za prispevky k tematu...Jaeger mi dal vsechny prava..Ja kafkovi odebral pravo mazat, aby mi uz nemohl mazat prispevky k tematu a pote ste kafka a vy ctyri dalsi zacali unbookovat a rozjel se tu mesicni flame...nicmene od te doby co ste si zalozili druhou noru se to tu zas zacina probouzet k zivotu, takze nevidim problem aby ty nory byly dve...Vy nechodili sem, ja tam..a vsichni budou spokojeny..;)

      TO: JAEGER --- --- read --- 10:34:01 9.12.2009
      bookmarks 605

      TO: JAEGER --- --- read --- 9:54:31 10.12.2009
      bookmarks 615

      TO: JAEGER --- --- read --- 8:54:59 11.12.2009
      bookmarks 631

      TO: JAEGER --- --- read --- 9:59:35 14.12.2009
      bookmarks 672
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      CHAJIM: soukroma posta? Skutecne?

      Hele, od zacatku jsem atakovan obema stranama (Koudy vs. Ty a ostatni), ktery me NUTEJ zasahnout dle jejich predstav, pricemz me vase animozita absolutne nezajima, nicmene prave tahle animozita vedla ke zkurveni klubu a zalozeni druhyho.
      I presto se domnivam, ze Koudy mel pravo po delsi dobe reagovat, coz jsi zase nemel pravo mazat. To, co postnul nebyla zadna soukroma zalezitost, ale vec, ktera se objektivne tykala cely tyhle uhozeny udalosti urazenejch eg.

      Nikomu nestranim a od zacatku jsem objektivne pristupoval k pripominkam ci stiznostem obou stran.

      Dlouho jsem Te varoval, ale tohle byla posledni kapka.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JAEGER: já. vytahuje soukromou poštu.
      JAEGER
      JAEGER --- ---
      Takze, kdo tu mazal?

      Myslim tim ten Koudyho prispevek.


      ROZUM
      ROZUM --- ---
      JAEGER: "Koudy nemusi bejt vseobecne oblibenej, ale nevyvolava hadky. Ty ano."
      B-hužel musím nesouhlasit - vyvolávají je oba. Jinak vzhledem k perspektivám tohoto klubu unbook
      PUEBLO
      PUEBLO --- ---
      ja myslim ze jsou spolu domluveni a timto se bavi na ucet nas neinformovanych!!!
      FANFAN
      FANFAN --- ---
      jaký to že maj´ práva zlobiví hoši od vedle? mam taky takový práva?
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      „Iveta je a vždycky byla introvert. Ona už je prostě taková a ve chvílích, kdy je toho na ni moc, se stáhne do sebe," řekl Super.cz Martin Wolf, jenž se stal po odchodu manžela Jiřího Pomeje nejbližším člověkem Bartošové.



      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam