• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Bratr cukra moucky tyral Miladu Horakovou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Herci Miroslavu Vladykovi (50) se téměř rok dařilo skrývat svou půvabnou přítelkyni Vlaďku. Super.cz herce proslaveného rolí učitele Karfíka v seriálu My všichni školou povinní s přítelkyní nachytal ve Špindlerově Mlýně.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: rozdil je v tom ze ona si to nekoupila sama..;)..zkus si precist ten clanek.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: tak na tu nemas ani hodinkama :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dobry peklo.


    „To mi manžel pořídil, je to úplně nová kolekce od mé oblíbené značky. Po bílé a hnědé jsem chtěla živější barvu a navíc se mi zelená barva hodí k očím,“ řekla Super.cz Andrea, která má v oblíbeném lyžařském středisku vždy nejvýstřednější zimní obleček. Jeden rok to byla kožešinová čepice a bílá kombinéza, další rok hnědý, zlatem vyšívaný overal a k němu lyže se zlatým vázáním.

    http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36859-veresova-na-horach-luxusni-model-za-sto-tisic.html
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bílé zateplené kalhoty, brčálově zelená bunda s norkem a chlupaté boty dosahují částky přes sto tisíc korun!

    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    Super dnes: Eva a Vašek: Miláčkové českého národa?!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jonáš Ledecký v současné době studuje věhlasnou grafickou školu na Hellichově ulici v Praze a jak sám tvrdí, je nezadaný. Takže, milé dívky a ženy, máte se zase o o koho prát!

    http://www.super.cz/bulvar/co-se-kde-sustne/36785-nejpohlednejsi-mlady-umelec-u-nas-jonas-ledecky.html

    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    KOUDY: ja mel na mysli koitus :D
    MDFK
    MDFK --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jj dve nory...oni ban sem...ja ban tam...zadny dalsi hadky..Vyreseno.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    tohle speje jenom k jednomu konci ;]]
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: těš, objednala jsem tunu ekrazitu :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: tesim se lharko :)
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: nech se překvapit, lháři :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: uz za to vyhazov asi dva roky nehrozi co sem naposledy nekde cetl covece...Sem zvedavej jestli se mi pak karkulka omluvi za krivy obvineni nebo si zas najde nejakou jinou vymluvu na zaklade ktery bude rejt.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: to nemuze, nemel bys nabadat ke zverejneni osobni posty, za to je vyhazov... a nebo nabadas ucelove?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KARCOOLKA: predloz nejakej dukaz moji lzi, protoze jinak sou tvy obvineni jen konstrukce hloupy nany :)..rekla si ze ses na to nyxe ptala, tak napis co ti odpovedel.
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KOUDY: má to jeden nepatrný háček. lžeš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam