• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY: Olol, mrdač zdechlý feny Kvítka se ozval.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Chajime proc vedle v bulvarni nore brecis ze maj nejaky id ban kvuli me?..Ja s tim nemam nic spolecnyho, krome toho, ze sem byl obeti vasi sikany coz trva..viz zahlavi tady, ktery tu nechavam pro jaegera..viz minusy mejch prispevku k tematu apod. Za ban si dotycni muzou sami. Z myho popudu ho nemaj, takze hledej vinika jinde smudlo.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      proc sem proboha furt z ty druhy nory lezete a minusujete?...jak maly deti..fakt ze jo..:)..Ban to vyresi.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      (smich)

      Mimochodem, jaký typ děvčat tě dokáže nejvíce zaujmout?
      Nemůžu jednoznačně odpovědět. U mě se to časem mění. Momentálně se mi líbí všechny typy. (smích)

      http://www.super.cz/svet-celebrit/rozhovory/36865-filip-kratochvil-holky-cekam-jen-na-vas.html
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      http://revue.idnes.cz/adamovska-chce-rozvod-o-johnove-nemanzelske-dceri-nevedela-pod-/lidicky.asp?c=A100108_080800_lidicky_ved

      "Zamlada jsem měl bohémská období. A před rokem, kdy se začalo spekulovat o věcech kolem nás, jsem říkal, že máme otevřený vztah. Je to realita, žije tak spousta lidí, akorát to neříkají. Od začátku jsem předesílal, že nikdo nikoho nevlastní a každý je zodpovědný za to, co dělá. Zlata si nemyslela, že ten vztah je tak strašně volný, jak jsem jí teď musel přiznat, že je," dodal Radek John pro Aha!.

      DASHA
      DASHA --- ---
      Jandová bez make-upu: Nic moc!



      mne se zda zajimava i bez make-upu teda.. napravo unavena, ale nalevo v pohode..
      DZEJLA
      DZEJLA --- ---
      BOBIK: tak muze jeste delat chodici reklamu pro ipb banku, jestli furt existuje
      BOBIK
      BOBIK --- ---




      „Jako vzpomínka na Ivetu mi zbyly snubní a zásnubní prstýnek, který na rozdíl od ní stále nosím, náramky, co jsme si koupili na dovolené, a tetování na rameni,“ říká Pomeje. (Na poslední dovolené v Thajsku si Jirka nechal na levé rameno vytetovat velká písmena IPB - Iveta Pomeje Bartošová, pozn. red.).

      Uháááááááááááá

      http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36966-pomeje-uz-neni-bezdomovec-chlebodarce-michal-david-mu-dal-byt-a-auto.html
      KTV
      KTV --- ---
      LUCKYSWEETY: to je nam ale kocka! :)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      GANBOY: Rozveď to, prosím:-) Díky.
      GANBOY
      GANBOY --- ---
      KOUDY: dekuji, ja radeji bez minusecku, je to takove roztomiloustejsi pozorovat jak se vztekankujes.


      KARCOOLKA: imho koudy na to docela dlabe, ale nekdo mu pocertene naseptava za ouskem.)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Jako kulový blesk se éterem nese zpráva, že Daniel Hůlka (41) a Šárka Vaňková (21) jsou opět spolu! Po dvou měsících odluky je prý jejich vztah ještě žhavější než na začátku.

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      S modelkou Vlaďkou Erbovou (28) nedávno pěkně zamávala zpráva, že její manžel hokejista Zdeněk Bahenský (24) si našel milenku Renatu Alsterovou, známou jako DJ Mia. Silikonová sexbomba navíc musí řešit rozvodové tahanice a alimenty na dceru Viktorii.

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      GANBOY: radsi dej k mym prispevkum minusecky :)...Ja se tu zas chvilku budu venovat tematu.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KARCOOLKA: Jéééé, Koudy si nechal udělat fotku do svýho modelingovýho booku? Tady mu to ale moc sluší, tos ho moc neshodila, hele, ty popletená internetová nulo Karkůlo...:DDDD
      GANBOY
      GANBOY --- ---
      KOUDY: no vsak oni byt, vy vilu, dete jeste dal!
      a moc nepoukazuj nebo pride ona tebou pokuazovana a jebne te pazbou mezi vociska.
      popripade zkonzumuj nejake drogy a zakur si cigaretku verny svemu novorocnimu predsevzeti...
      :p
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      GANBOY: grossovi maj na floride byt, ne vilu ;)..a nevztekam se..jen poukazuju :)
      GANBOY
      GANBOY --- ---
      KOUDY: snazis se, to se ti musi nechat, ale vyber fotek si odflaknul.... priste lepe!
      a to ze berushka/kvitku/jak si ted rika je podbna grossovy nezapres, vztekej se jak chces, ale kdyz budes poradne hledat urcite najdes u kvitkovy rezervacni formular na vilu na floride:p
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      GANBOY: to fakt nevim kde...a to sem obe narozdil od tebe videl i nazivo..:)

      podoba tam je asi stejna jako u tvy pritelkyne a leonky ze supersral..:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam