• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      KONIKFXSONIC: a ty se taky běž oběsit
      KONIKFXSONIC
      KONIKFXSONIC --- ---
      _KARKULKA: tos toho vůbec moc nepochopila. zkus to číst dokola a znovu a znovu.
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      KOUDY: jistě se tu najde plno tvých příznivců, který to vykompenzujou plusíky ne?
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      CHAJIM: Ja nejsem ten kdo zaklada druhou bulvarni noru..a zakazuje tam koudymu pristup abych ho tam pak mohl resit a dat ho do nazvu ;]]..Vubec nechapu proc sem vlastne lezete kdyz ste si zalozili vlastni noru...Jen abyste tu mohli vsechny ostatni minuskovat?..wau..:]
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY: Nebreč tady.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      CHAJIM: Vasich 300+ denne zpusobilo unbook ctyr stovek lidi, to ja sem jeste vubec nechodil a kdyz jsem sem chodit zacal a vam to zacalo vadit..meli ste si me dat do ignore a ne tu rozjizdet mesicni flame s fakeovanim mejch fotek..mazanim prispevku k tematu atp ty potrate hrosi samice.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY: tuhle diskusi jsi zabil jen a pouze ty, potrate kulhavé velbloudice.
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      KTV: tak si to vypni
      KTV
      KTV --- ---
      _KARKULKA: ja myslim ze mluvi o tom ze tu davate vsemu palce dolu (Vetsinou cca 3ks) a pak to de blbe precist coz me taky mirne rozladuje

      haidi na vas http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/37299-heidi-janku-opet-sokuje-ukazala-rozkrok.html
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      MUTHA: kterýma ostatníma? nepochopila jsem, o čem vlastně mluvíš
      SWEDENBORG
      SWEDENBORG --- ---
      KOUDY: LOL
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      KOUDY: na
      _KARKULKA
      _KARKULKA --- ---
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      MISSTY: osobni/nastaveni diskuzi
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      MISSTY: Kdyz je zabannuju tak zas budou brecet po celym nyxu, takze to nechavam na jaegerovi...Osobne nevim proc sem lezou kdyz maj svoji noru..tuhle zabili dokonale.
      MISSTY
      MISSTY --- ---
      uz me ty palecky serou. nemuzu nic normalne precist..
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      U Kristiánka mi jde hlavně o to, aby byl čistý a líbil se mi jako matce. Není důležité, aby jeho oblečení bylo značkové, i když má například pár dudlíků od Diora

      http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/37269-gabina-partysova-manzel-ji-kritizuje-krize-ve-vztahu.html
      PISTOLERO
      PISTOLERO --- ---
      TLUSTEC
      TLUSTEC --- ---
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      FANFAN: motokrosovy zavodnik Honza Brabec :D
      FANFAN
      FANFAN --- ---
      když se chce Agáta vdávat, kdo že je ten šťastný?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam