• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    XMEDA: Na Karláku v pět!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    hele, jste sicky z prahy.. se nekde sejdete v knajpe
    DEVIANT
    DEVIANT --- ---
    _KARKULKA: to je pech... fakt bych nechtěl bejt na jeho místě :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak nejak .)
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    KOUDY: chichichi :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _KARKULKA: Protoze rozdil je v tom ze kdyz vy o mne nepisete a neprudite tak se o vas nikde nezminuju a nejsou nikde hadky...Zatimco kdyz si dam do ignore ja vas...vy dal budete zakladat novy nicky, prudit..fejkovat moje fotky..davat me do nazvu klubu atp protoze vase posedlost nezna mezi ;]
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    a proč si vlastně nedá do ignoru koudy nás? stačí nepatrný krůček k rajskému nyxímu životu :-)
    DEVIANT
    DEVIANT --- ---
    _KARKULKA: ale tak vždyť víš, že bych pro tvůj úsměv udělal téměř cokoliv...
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    deviant: hele dobrý, čím víc elaborátů napíše, tím zářivější bude můj úsměv
    DEVIANT
    DEVIANT --- ---
    bla bla bla... nakonci se smilíkem.
    Kolik let že už seš to na nuxu? Holt si celebrita a já chudák..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    v zasade rikas...sere mne ze s kvitkovou pisete do kecacich klubu hodne kecu a proto vam davam minusky
    ja rikam..pokud te to sere..mas ignore nebo do tech klubu nelez, protoze stejny kecy ktery tam piseme my, tam pisou stovky lidi kazdej den..Takze tvoje argumentace trosku zaostava..:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEVIANT: A proc beres furt jenom nas omg? :)..O cem si myslis ze lidi budou psat v auditku samomluva,zjisteni..co vas vzrusuje..na co prave myslite..o autech?..politicky situaci v zemi?...Myslis ze tam prispivam jen ja nebo ona? :)...Zkus se zamerit i na ostatni lidi treba jednou a uvidis ze to tam pise kazdej...pokud te to nejak zneklidnuje nebo znepokojuje, tak do tech auditek nelez..ale davat minusky kvitkovy na to ze pise neco do kecacich klubu kdyz to samy tam pisou dalsi stovky lidi mi prijde trosku dementni:)..

    navic ja treba napsal do samomluvy za posledni mesic asi pet prispevku..Zkus si tam vyfiltrovat jiny a pak nadavat mermaide..astring a dalsim ze je diky nim na nyxu moc sexu a pocitu ;)
    DEVIANT
    DEVIANT --- ---
    KOUDY: tak ještě jednou, ptž evidentně si tak vytuplej, zě ti to ještě budu muset poslat třikrát:
    já vim, že kdybyste vy dva nepřispívali, tak na nyxu je nuda. Málo módy, málo jídla, málo sexu a hlavně málo pocitů....
    ...když mě nebaví číst ten samej bullsit osmdesátkrát deně. Šetřete taky trochu lidi co se doma nuděj a maj jenom nyx :(

    Vim, budeš kontrovat, "máš ignore". Ano mám, ale to není funkce pro mne.
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    KOUDY: to je neska svět co.. hrozný zlý lidi :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEVIANT: Vubec ne..jen nechapala proc lidi ktery brecej nad tim ze dostaly nekde ban nebo se semnou nekde hadaj musej davat minusecky ji..Kdyz ona s tim nema nic spolecnyho, to je cely..:)..ale alespon to svym zpusobem ukazuje vasi slabost a omezenost...:)
    DEVIANT
    DEVIANT --- ---
    KOUDY: Internet je bohužel plnej nezodpovědnejch lidí, kteří si nechráněj soukromí. Je to bohužel tak.

    Hele, to se Lucinka doma tak rozbrečela nad těma mínuskama, že ste z toho voba tak hořký??
    Zase bod pro mě.... a stačej na to stupidní palečky :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEVIANT: a jak ma to ze ja klidne na fcb nebo nyxu pouziju svoje skutecny jmeno jako dalsich tisic lidi, protoze nemam potrebu schovavat se za pet nicku a protoze se za svy jmeno stejne jako dalsi tisice lidi nestydim souvislost s tim ze ty si filtrujes pul roku stary prispevky kvitkovy abys jim dal minus? :)

    se stalkerem si mne asi zase s nekym pletes, protoze tohle slovo sem v souvislosti s tebou nebo jinejma dementama tvyho formatu nikdy nepouzil..Zkus si mne nejdriv vyfiltrovat nez vypustis z klavesnice slovni spojeni typu "oblibenej obrat" ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam