• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    DYLER
    DYLER --- ---
    My jsme fašisti a vy přicházíte k nám... Já umím sráti, Kafka umí taky, a to po klystýru, jak se na něj hraje? BANík BANík BANík BANík BANík BANík klystýrek, BANík BANík BANík BANík BANík BANík klystýrek.
    KONIKFXSONIC
    KONIKFXSONIC --- ---
    MUTHA: já brečel jak alík. cejch koudy-fila vypálen!
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    _KARKULKA: ja nepochybuju, ze jsi dobry clovek. jinak epic moudro))
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    KOUDY: LOL
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    KOUDY: já si narozdíl od tebe nebo missty nemyslím, že se dobrej člověk pozná podle toho, jestli používá vulgární výrazy. takhle uvažujou maloměšťáci
    tak si běž chcípnout
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHAJIM: no urcite vic nez vy :D..ale obcas se snizim na vasi kanalni a brecici uroven..to je pravda :))
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    KOUDY: Olol, ještě nás oblaž svým skvělým vystupováním a tím, jak jsi nad věcí...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHAJIM: drz hubu bradavicnaku.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    KOUDY: Lepší kanálnice, než kretén a zmrd jako ty.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    skvela mluva kanalnice :D
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    KOUDY: ty tupej sráči, už jsem ti xkrát psala, že nemůže bejt v mých silách to dokázat, ať už by se jednalo o kohokoli a ty to moc dobře víš

    jaký sračky? mame ban? máme. o důvodu jsi pindal nesčetněkrát a je známo, žes dělal totéž, tak chcípni zmrde
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _KARKULKA: ja taky cekam na dukaz ze ma kafka ro na nyx kvuli me a furt misto toho meles naky sracky..:)
    KONIKFXSONIC
    KONIKFXSONIC --- ---
    MISSTY: Pozor, já za dva ironické příspěvky hned dostal banána do druhý nory!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    _KARKULKA: ono taky neni k cemu kravo :)
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    a když už sis mě zase dal z ignoru, tak bys mi moh odpovědět na tu otázku, co jsem dala tučně
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    KOUDY: pindej si, co chceš zmrde, nikdo nečeká, že se přiznáš
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja nyxovi nikdy nic nebonzoval..To je zas naka vase UL :))..Asi stejne jako kdyz si tvrdila ze kafka ma celonyxoidni RO kvuli me, ale dukaz ti dodneska trosku chybi zejo? :))
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    MISSTY: jo nám stačí, že seš vtipná a stylová ty
    na tu bonzáckou svini nemůžu mít jiný slova, tak se s tím budeš muset smířit
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ale fakt to neni hezky, ani vtipny, ani stylovy...trocha urovne holka by to chtelo...
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    MISSTY: ano babi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam