• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAThangky - tibetské rituální obrazy
    MILLY
    MILLY --- ---
    Pro připomenutí..... :-) "Buddho medicíny, s nepředpojatým soucitem ke všem bytostem..."

    (zajímavý, že existuje tolik barevných variant, jak koukám..)



    MILLY
    MILLY --- ---
    Avalokiteshvara

    RATUS
    RATUS --- ---
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Pěkný den, rád bych Vás pozval k diskuzi a besedě o cestě do Tibetu, budou se také promítat fotky :) [ Svobodný Tibet / ostatniother / 30.1.2012 / CR - Praha - divadlo Kampa ]
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LORIMUS: Pěkný! Třeba si nějakou z nich vybere Pavel Bém. ;-)))
    LORIMUS
    LORIMUS --- ---
    Buďte Zdrávi všichni zájemci o Thangky!

    Mám velmi vzácnou příležitost zprostředkovat prodej vzácných starých Thangk ze sbírky jednoho sběratele. Jsou tam velmi vzácné a jedinečné kousky vybrané znalcem který sám studuje budhismus 33 let a tak výběr je velmi zajímavý!

    kdo mi měl zájem poslal bych mu katalog který by měl být brzy hotov. Cena bude začínat zhruba na 25000. Kousky co tam jsou jsou dost velké např. Já jsem viděl Avalokiteshvaru v provedení 2,5 na 3,5 metru---ABSOLUTNĚ FAMÓZNÍ!!!

    hodím sem pár ukázek.

    tak že zájemci pošta;)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    BUBLINATOR: tady se nastenka nejakou dobu neupravovala jak tak na ni koukam uz by to i chtelo... tak jak bude chvilka tak to nejak usporadam...
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    ahoj nechybí tady na nastence web http://www.himalayanart.org
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    DARUMA: no co jsem tak v prubehu badani zjistil, tak s tou autenticnosti v nekterejch buddhistickejch smerech (napr. na sri lance) je to takovy vachrdlaty, otazka je, jestli je "autenticnost", chapu spise jako spojitost na zivou linii tradici ucitelu nezvratne dulezita, nebo jestli clovek muze prozivat/vytvaret svou vlastni lini at uz cehokoliv, prave svym zivote a nebyt jen nasledovnikem.

    nicmene na tech jejich strankach nejaci ucitele jsou ne?

    no a co jsem tak koukal na jejich praxe vnejsi tantricky ritualy, me taky prisli simpaticky viz
    DAWYT: ;)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    DARUMA: Dik, ale slusi ji to:)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    DAWYT: Banda zápaďáků si hraje na buddhisty. Aro není žádná autentická buddhistická linie.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    LUNGPA:
    DARUMA: Me by to take zajimalo?:)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    DARUMA: jak to >? jake jde nfo?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Bohužel kontroverzní.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Narazil jsem na to náhodou, vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje. Každopádně je to linie velmi zajímavá. :)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    a koukam ze tu vystupuje ARO linie, jsi s tim nejka vic ve spojeni, nebo jsi jen objevil pri toulkach internetem ?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    KOMATSU: Kočka je to



    ;)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Raksha Rahula

    Destroyer of narcissism

    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Khandro ’ö-Zér

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam