• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAThangky - tibetské rituální obrazy
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    tak konečne jsem taky našel čas poslat vám sem nějaký photos z té výstavy thangk lamy akky ( mám ovšem jenom takovou webovou camerku tak omluvte zhoršenou kvalitu přenosu :)

    TABRIS
    TABRIS --- ---
    já i kdybych měl úplně nejspeciálnější papír, moc krásy by z toho nebylo. thangka teda určitě ne. když už něco, jsem experimentálně abstraktní umělec ;-))
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    maloval jsem to akvarelovejma pastelkama na nějakaj lepší ale ne zas nějak uplně speciální papír...
    SUNRISE
    SUNRISE --- ---
    a čím (a na co - obyč papír? nebo nějaký umělecký?) je to dělané?
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    troufl bych si říct že v originále to vypadá ještě krapet rosšku líp než tady na tom img scanu, kde mě to připomíná,jako by některý části byly malovaný skoro fikskama...
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    LUNGPA: povedeny!
    Taky jsem se nedavno pokoušela namalovat thangku, ale vznikal mi z toho spiš kyč, tak jsem to v pulce vzdala...asi jsem na takovy tvoreni ješte moc povrchni stvoreni ;-)
    Na takovy tvoreni dozraju asi až v prištim živote:-) a pak spadnu jak hruška...baac,khaac:-)
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    Alé né, znáš to: cink cink cink: Tang, Tang, Tang!
    AEON
    AEON --- ---
    vystava tanku? :-))
    SARRI
    SARRI --- ---
    zitra je v praze v ramci indickeho festivalu i vystava thangku
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    Lungpa - Pěkný! :-))
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    už jsem to sem na nyx někam dával, ale jednou jsem zkopušel něco jako thangku sám namalovat a takhle to odpadlo...

    AEON
    AEON --- ---
    ja krizek nevidim, vidim padmasambhavu

    sunrise: thangku nenamalujes, namalujes mozna nejakou barevnou postavu, ale ne thangku.
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    Lura bogužel vidím jeno křížek...
    já sem něco málo fotek co vyšli na mým fotáku pastnu tak do dvou dnů...
    LURA
    LURA --- ---
    Něco z té výstavy...
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    Sunrise - Já bych prosil nějakou pěknou kaligrafii. ;-)
    SUNRISE
    SUNRISE --- ---
    hmm, něco zkusím... podle vzoru.. :)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    SUNRISE: Ale na druhou stranu, proč ne? Doufám, že bys nám pak ukázala výsledek :)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    SUNRISE: To bych spíše doporučil nějakou obkreslit, protože thangka art je docela hodně móc složák, když to má bejt fakt thangka...
    SUNRISE
    SUNRISE --- ---
    hmm, už dlouho přemýšlím, že bych si nějakou namalovala.... i když můj styl je spíše japonské zenové malířství, než vypidlikané detailíčky v tibetském stylu... :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam