• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPAThangky - tibetské rituální obrazy
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    Aeon - Díval jsem se do Lexikonu východní moudrosti a tam také píšou, že Samantabhadra symbolizuje prázdnotu.
    AEON
    AEON --- ---
    no vetsinou to byva prave naopak - chlap energie (soucit, radost) a zena prostor moudrost..
    rekl bych, ze tady to bude taky tak.
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    Lomilomi - To je Samantabhadra (tib. Kuntu Zangpo) se svojí parterkou v pozici jab-jum.
    V ňingmapě je Samantabhadra považován za prvotního buddhu symbolizující prázdnotu. Jeho parterka představuje princip energie. Tedy doufám, že to není obráceně. ;-)
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    VEMPIRE: Ta tvoje poslední thangka-co je to za pána?
    BLO_GROS
    BLO_GROS --- ---
    WIZZ: o.k. nějak to vymyslim...
    BLO_GROS
    BLO_GROS --- ---
    rád bych vámb poslal nějaký thangky co mám na kompu ale bohužel netušim jak se sem ty obrázky dávaj. Mohl byste mi prosím někdo poradit?
    TABRIS
    TABRIS --- ---
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    jj mě se to taky MOC MOC líbí a právě že dzogchenoví ladění mě ještě víc popohnalo to se m jupnpout :))
    TABRIS
    TABRIS --- ---
    GOMCHEN: Aha, to jsem netusil, ja myslel, ze je to predevsim bylinozravec ;-))
    Kazdopadne forma dnesni dobe poplatna (v tom nejlepsim slova smyslu) - dobre to zasmoulil chlapec. :-D CHceme vic.

    LUNGPA: DObre zes to sem dal.
    GOMCHEN
    GOMCHEN --- ---
    No, byl bych s těmi příznaky: "new age remix psy img" opatrný. Alex patří mezi nejvýznamnější americké adepty dzogčhenu a na tom obrázku je to jasně vidět (Guru Dragpo, Simhamuka, ochránci...) ;-)
    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    není to klasická thangka ale když se podíváte pozorně několik zobrazení božstev tam určitě objevíte, aneb new age remix psy img a tibetské ikonografie

    LUNGPA
    LUNGPA --- ---
    whow nice one, vempire,
    ... goot reason why to heave club like this :)
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    Bože,
    Stejně tu chcíp pes.
    VEMPIRE
    VEMPIRE --- ---
    7pluto - No, thangku si sem nenalinkoval, z toho se nevykroutíš. ;-))
    7PLUTO
    7PLUTO --- ---
    aeon tak sorry no :] sem nevedel ze i tenhle klub ma par puntickaru kteri vi co presne kam patri !! zboznuji takove duchaplne kritiky :]]
    AEON
    AEON --- ---
    neni to az takovej pruser, ale davat sem megovy offtopic obrazky mi neprijde uplne korektni.
    AEON
    AEON --- ---
    obrazky zbytecne velky, nic moc a navic uplne offtopic!
    7PLUTO
    7PLUTO --- ---
    pozdrav od 000333 z klubu PSY IMG SRC ||||| (555)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam