• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    QWWERTY: Hlavně kvůli tomu, aby to utáhlo asi desetkrát výkonnější elektrickou mašinu i s vagonama. Ono to prostě něco váží, navíc kvůli pomalé jízdě Poříčím to chce hodně krouťáku. KAERO by potřeboval dostudovat fyziku...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KAERO: pry tam muze byt kvuli topeni, bo jeden diesel sam tolik vagonu nevytopi
    KAERO
    KAERO --- ---
    BURKHAR: ok, jedna je elektricka, druha to tahne, co treti?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KAERO: Myslíš, že by třistaosmdesátka (elektrická lokomotiva) jela jen tak na diesel?

    Popis řady ČD 380 • Atlas vozů
    http://www.atlasvozu.cz/rada/cd/176-380.html
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOFI: to fanousci vezli tolik chlastu, ze nasadili tri lokomotivy?
    TOFI
    TOFI --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Svatek svetla



    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdybych vytiskl fotky co mam na disku, tak to utaha Tatrovku ;)

    Bezte radsi na prehradu
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Neni :-)
    MBR
    MBR --- ---
    15x20 vytisknes i v matu v DMku behem 2 minut, akorat teda nevim jestli je to ta kvalita co je ocekavana :)
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MADCAT: No maj to na webu, tak doufám, že nekecajou :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HAJOUNEK: Normální fotky tisknu v Globusu na počkání.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HAJOUNEK: To netuším, já jim tam posílal jpegy, to mi stačí. Tiffy bych si radši ověřil po telefonu.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MADCAT: Na ty zrovna koukám, akorát jim tam online nejde naloudat *.tif Tak ale to nemusím posílat online, to mi express udělaj i když jim to tam přinesu, což?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HAJOUNEK: Já nedávno tisknul formát cca A4 v AZ Foto na Zvonařce. Stačilo mi to do druhýho dne, ale umí to i expres, když to pošleš včas, tzn. mám pocit nějak do 13:00 nebo 14:00 hodin. Pošleš to přes net a můžeš si vybrat, ve které provozovně si to chceš vyzvednout. Kvalita bez problémů.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HAJOUNEK: posledně jsem tisknul u megapixelu
    sice to vypadá že to taky tisknou centrálně a pak až to hodí na pobočku, ale týdení čekání a omezený výběr formátů mi přišel na fotolabu naprosto tragický
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    HAJOUNEK: tvl obědnala :-D
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Děcka zdar jak sfiňa, odpusťte OT, ale.. po letech overseas su tu jak Alenka v říši divů,.. Kde si v Brně vytisknout rychle a kvalitně digifoto rozměr 15x20 nebo větší. Už jsem si to skorem obědnala ve Fotolabu a teď koukám na recenze, že tam nebyli úplně spoko.. Máte nějaký tipy? Díkec.
    TOFI
    TOFI --- ---
    novy ostruvek na krenove moc dlouho nevydrzel, dnes v noci to do nej napral taxik :-) asi ho tam ridic necekal
    TOFI
    TOFI --- ---
    XMEDA: na bezkach jsem nikoho nepotkal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam