• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BOD1E: Nevím jak Tofi, ale já teda ne. Nejsem debil. A ostatní se mě bojej :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BOD1E: kvuli nam se rvou holky
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    TOFI: No a ty ses kvůli slečně nikdy neporval?
    TOFI
    TOFI --- ---
    zmrdi ozrali jako kazdy patek a sobotu pred Pitkinem, dnes to stalo vyjezd "jen" 5 policejnich aut, protoze tekla krev jak si mladenci davali pres hubu kvuli nejake coure
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH: Furt moc. Já asi nejradši přelom 60. a 70. let :) S brněnskou SPZ ale nemám, takže jenom link...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MADCAT: A toto? :-)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    XMEDA: To už je zas moc hele :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADCAT: mas rad stary auta.. ok

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    XMEDA: Plus za to auto :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TOFI: prvni nocni salina na kravaku?
    TOFI
    TOFI --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAERO: clovece mam za to, ze jsem tam nejaky na te prave strane i videl.. ono je to komplikovany i povrchem, napocitanmy svodem vody apod.. nemyslim si, ze to delali nejaci kokoti jen tak od voka .)

    Ale ty stokovy dekly, co se pak propadaji do vozovky jde vyresit i tak, ze se nehnou, jen pak kolem nich klesa ta cesta a musi se obriznout a prestavit tak jako tak po nejake dobe.

    Samozrejme idealni reseni by byl nejakej kolektor :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    XMEDA: zrovna ten chodnik na ktery koukame je mesta brna, stejne jako ta cesta. takze minimalne ty svody destovky podel chodniku se daly vylepsit a zabudovat do obrubniku.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAERO: to se dela proto, ze ty pozemky kolem cesty jsou soukromy a nikdo to tam nikdy nedostane.. a ve stope vozidel.. to ano, to by se asi dalo lip doladit, ale ta cesta bohuzel neni rovna a ty trubky nejdou ohybat uplne volne...
    TOFI
    TOFI --- ---
    KAERO: souhlasim je to naprosto debilni, ale tak se v cesku proste stavi, aby stavbari meli zakazky za 3 roky budou ty kanaly moct opravovat protoze ze jim to zacne propadat
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOFI: tak premyslim, kdyz to bylo cele rozkopane, proc nedali kanalizaci bokem? proc se porad delaji cesty s deklama ve stope jedoucich aut? casem se to vyklepe...
    co jsem koukal tak v USA maji odvod destove vody integrovane do obrubniku chodniku, tady je ve stope uhybajiciho cyklisty. kdyby to aspon ten dekl dali doprostred mezi obvyklou stopu kol aut.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam