• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOFI: to je celkem vtipný, tydlecty dementi netuší, že o jejich pekace tady vůbec nejde.
    TOFI
    TOFI --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XMEDA: tak že to platí v celé ulici se dá dát na každou křižovatku, tuším, že tam jsou dvě :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PALEONTOLOG: Dodatkova cedule: Plati v cele ulici. Pripadne plati v celem useku do ukoncujici znacky. Problem je, ze pak jim tam ruzni dementi vesele parkuji a tvrdi ze znacku nevideli.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Na Úvoze vyrostl les značek. Tolik? Aby si jich řidiči všimli, vysvětluje Bkom - Brněnský deník
    https://brnensky.denik.cz/...es-znacek-tolik-aby-si-jich-ridici-vsimli-vysvetluje-bkom-20191108.html
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    oni musí, když skončí záliv musí ukončit zákaz stání a tak dokola znovu. spíš mě překvapuje, že to nejde ošetřit v dopravním zákoně nějakým sjednocením. takový ty známý fotky, jak začíná a končí cyklostezka u každí přijezdovky do řadovýho baráku, to je trvalý značení a to je psycho. to dočasný omezení se dá pochopit.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    TOFI: Celé Brno ovládá zednářská lobby výrobců značek!
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOFI: a vyrobci znacek maji co zrat!
    TOFI
    TOFI --- ---


    BOD1E
    BOD1E --- ---
    XMEDA: Dyť říká že tomu nerozumí - tak co kdo čekal?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAERO: mrzi me jen, ze ten blbecek neni v gulagu ;)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Ted uz zbyva dodelat jen ten spodek tak, aby pasoval k vrsku a cajk ne?
    KAERO
    KAERO --- ---
    XMEDA: tady jsou i nejaka vyjadreni od majitele a architekta:
    Moderní nástavba historického domu pobouřila, architekt se kritice diví - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-historicky-dum-krenova-ulice-brno-poboureni.A191023_509807_brno-zpravy_krut

    Architekt:
    „Jsem z toho (kritiky) smutný a nerozumím tomu. ..."
    "Mrzí mě jen, že stavba není ještě víc odlišná,..."
    TOFI
    TOFI --- ---
    XMEDA: uz je tam ten rusky krap zase
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    XMEDA: taxik? nebo salina?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Uz je to tam zase..





    A jeste tam pekne rovnou v parku parkuje Bond, Čobol Bond
    TOFI
    TOFI --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    https://www.facebook.com/...VFrg9ODHDmKXqjELGlnPhtZlyF6yxP8pFwx7cKu34i5gz5c_nSvFR85RXcadAHUow8fAprrd

    Tak tady mel nekdo slusnej matros.. i na stavebnim urade museli uz mit patek.



    Tak kam jen dame to okno.. no treba sem. A ted jeste jedno.. treba sem. A ted jeste jedno patro. Sefe, tu rekonstrukci uz mam narysovanou sefe! Jasny, balkony taky jsou. Jojo sedi to tam perfektne, nikdo si te nastavby ani nevsimne.

    Ale ne, je tam chyba! Chybi kulaty okno!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Hodně mi to připomnělo LA, kde dopoledne ležel přesně tenhle opar a kol poledne se během pěti minut vypařil v horký letní den.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam