• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MUXX: A me by zas zajimalo co je ten vysilac na horizontu. A pak jeste co za visilac je to videt z velkyho medlanaku v dalce v proluce mezi kopcema..
    MUXX
    MUXX --- ---
    XMEDA: Ja na to koukal asi minutu a nevedel jsem. V tom oranzovym panelaku vpravo dole jsem nekolik let bydlel a dokud jsi neposlal mapu, tak mi to nedocvaklo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Potřebuju odpadky spíš odvézt, minule jsem to zapomněl kamošům přibalit do auta. :D Jak bude příležitost, tak něco vymyslíme, teď se sem dost blbě dostává a mám trochu jiný starosti.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BURKHAR: a uz mas v provozu rozhlednu? (odpadky kdyztak privezu:)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BURKHAR: mno.. jak to nazvat... https://mapy.cz/s/novujamako
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Mimochodem, ty lidi jsou fakt piče. Dnes jsem se bavil se sousedkou, která bydlí dole v Jundrově kousek od příjezdovky tam, jela si do sklepa pro brambory. No, chodí do Holedné venčit psy, prej neskutečnej bordel všude (jak už jsi někde IMHO zmiňoval), plechovky od piv, petky, lidi se snažej kolikrát vjet až do lesa, prostě piče, piče, piče. V Jundru už prej jede nějaká občanská iniciativa na sběr odpadků v lese a vypadá to, že se bude tlačit na úřad, aby omezil vjezd na nějaké komunikace krom residentů. Většina místních je z té rozhledny prý spíš nešťastná. Konec hlášení z Jundrovských končin (heč, mám ještě na zahradě hromadu sněhu).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Odkud je prosím tohle? Už si s tím deset minut lámu hlavu.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAERO: asi tak minuta
    KAERO
    KAERO --- ---
    XMEDA: jaka je doba expozice?
    XMEDA
    XMEDA --- ---


    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    noc.. a stejne tam lidi furt lezou
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ROMANICAK: ale mlho, o te rozhledne se tady i v celym meste bavi vsichni uz tak dva mesice.. kouka nad Jundrovem/Kominem u Holedne. A to neni kolobezka ale nejaka kladka pomocna na tahani veci nahoru, kdyz to dodelavali. Asi aby nemuseli pro pivo chodit az dolu ;)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    XMEDA:
    Kde to je a kdo tam zapomnel kolobezku?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vyborna uvodni fotka u clanku o novem nadrazi na idnesu:


    Nové nádraží v Brně nezvládne nápor nákladních vlaků, varují dopravci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...azi-brno-nakladni-doprava-vlaky-napor-zesnad.A201207_584485_brno-zpravy_krut
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdysi to byvala dlouha rovna ulice...

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MBR: jasne ze stoji, to se udrzuje pravidelne
    MBR
    MBR --- ---
    XMEDA: to je sokolak? to jeste stoji tahle konstrukce? jsem tam byl naposled pred 20ti lety...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    XMEDA: Nezaregistroval jsem, pardón. Nesleduju to tu asi tak pečlivě, polepším se. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADCAT: Mlho, uz se tu o tom tak pul roku bavime :D https://mapy.cz/zakladni?x=16.5442681&y=49.2147627&z=19
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam