• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Tady jsi mne skoro vyfotil. :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Takovy komunitni. Jakoze sam bydlim v radovym rodinaku na palacaku a je slyset jak sousedi v noci splachnou, nebo kdyz dupou nebo hulakaji decka. A obcas nejaky sousedy potkam na zahrade zleva nebo zprava. Ale tohle je dalsi level. Tady muzou z jednoho okna pozorovat co dela minimalne osm sousedu kolem! :D

    A tohle je skoro jak pohled z toho panelaku.. tam bydlet, tak uz mam na okne dalekohled, protoze to je jak tam mit na pozorovani cely mraveniste a jen se divas jak tamten seka travu, ten mlati decko, ten picha sousedku, ten naboural auto, ten se snazi zapalit barbecue gril, tam se opaluje marka nahore bez, tem kouse pes decko a az te to bude srat, tak dalekohled vymenis za odstrelovacku a nemaji uniku :D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    XMEDA: Nebo blbě udělaný zateplení, voda se dostává pod izolaci a pak plíseň a bordel...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Napada me jedine ze hodne vetraji ven = teplo+vlhko+plisne
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jo a zaujalo me tam, jak nad kazdym druhym oknem jsou takovy cerny fleky jako po pozaru...


    A pak koukam ono to je i na tom panelaku..


    WTF? Vysvetli mi to nekdo?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    BLULAJTA: Oh Wait...ty už vlastně téměř nejsou, tak nic.. :-D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    XMEDA: Za mě raději pavlačák v centru se společným hajzlem na chodbě.. :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BLULAJTA: Zase se za osm micu muzes vertikalnim 30cm oknem koukat jak sousedi vedle soulozi.. a nejlepsi observator maji obyvatele toho panelaku, kteri jim vsem vidi do 3x3m zahrad :)
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    To je Český sen tohle, navíc začínající na 8 milionech předpokládám... :-D JduVenBlejt...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ono by to tam tak nejak celkove zaslouzilo kobercovej nalet..

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    XMEDA
    XMEDA --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam