• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kazdopadne u reky se nic nedeje, na stavbe se taky skoro nic nedeje, jen u splavu si vodarny postavily nejakou vrtnou soupravu, pres stromy to neni moc videt. A u splavu dole se motaly hromady fakanu z toho ustavu pod Burkharem. Voda uz byla na normalnim stavu, az bych rekl ze i vic pustena. Fotky mozna vecer, ted amici.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Houkali tady slušně.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ted se tu prehnala bourka a pracuju.. tak se neflakejte a bezte ven. Kazdopadne kolem reky je podle obrazku z instagramu kopec hasicu a prislusniku.
    STOJKO
    STOJKO --- ---
    Medvěde, nechceš kouknout někam k řece? Prej je nějak vypuštěná, by mě to zajímalo.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Pomalu po chodniku.. dost kecu, obrazky. Asi tam kouknu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARASAN: Bavím se o cestě z Řeček na nádraží Kénik.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BURKHAR: dolu k nadru to bude asi horsi ;-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARASAN: Jinak směrem k Semálu bez problémů. S kolejema už mám velkou zkušenost z Obřan. Tam jsem jednou aj chytl silniční vyrážku, když mě týpek srazil audinou, když jsem jel kolem zastávky vprostřed mezi kolejnicama a on strašně spěchal.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BURKHAR: naskocis na tramvajovy teleso a jedes
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARASAN: Kdyby bylo foto i víc doleva, tak tam by se to někde aj asi dalo přejet a vzít to protisměrem.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARASAN: Nemám espédéčka, s těma bych to aj přeskočil, ale takhle bych prostě sesedl a směrem k nádru Kénik to přenesl. Nevidím tam skulinu.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BURKHAR: srabe.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Na silničce těžko.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TOFI: na kole jo .)
    TOFI
    TOFI --- ---
    neprojedes :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ROMANICAK: Chapu tvoje obavy:) Na druhou stranu alespon jeden pozitivni - na MU jsme najizdeli na zalozni zdroje (skoro) vzdy hladce. Vcetne vyzkumaku a ceitecu prace neprerusena.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ROMANICAK: kravi hora, Riviera prece neni na kopci.. zejo.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    XMEDA:
    To je tak nejak riviera? Zase se predelava?

    ETERNITY:
    Jo, to uz jsem zazil...

    "Tak to prepnete, agregat nastartuje do 30s, to nemuze nicemu vadit" - FN Bulovka cca 2000 (cela nemocnice krome krematoria a cisticky vypadek skoro na pul dne, JIP dychalo manualne pomoci vaku, ARO uplne out a sanitky prevazely akutni pripady na Vinohrady)

    "Mame UPSky a agregat, nam se nic nemuze stat" - Seznam.cz cca 2005 (ztracena vetsina uzivatelskych dat krome emailu samotnych, prace 6+ adminu cca 14dni na obnovach z redo logu, behem dalsiho roku se nasledkem toho jeste minimalne 2x podelaly diskovy pole)

    "A jak jinak to otestujeme v zatezi, nez kdyz to shodime?" - Kapsch cca 2006 (lehla cela serverovna v podstate okamzite, nastesti to jeste nebyl ostry provoz)


    Aneb jak nikdy nespolihat na zalozni zdroje, napred vsechno pekne povypinat, kdyz jde o planovanou akci. Sorry za OT, tak nejak na me dychla historie a ty vtipnejsi zazitky z ni.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADCAT: jo, focena z Medlanaku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam