• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUNGPABrno Digital EyEs
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KAERO: Na mendlak nemusi, z toho smeru od Bystrce najede kousek k vystavisti a pres vyhybku couvne na existujici tocnu. Ale je to trochu krkolomny.

    A taky nechapu, proc neudelali tocnu kolem vozovny a proc to cely buduji jako mostovku, misto zemniho valu. Asi aby bylo vic betonu.

    A taky proc o tom nepremysleli pri stavbe te monstrkrizovatky pred 20 rokama..
    KAERO
    KAERO --- ---
    QWWERTY: aha, smer od bystrce se nema jak otocit a musi dojet az na mendlak, to dava smysl, dik.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    QWWERTY: "a zároveň snadnější odbavení návštěvníků budoucí multifunkční haly" je ten zakladni duvod :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KAERO: podle smeru tipuju, aby jsi mohl pohodlne bez couvani zajet do vozovny ze smeru od Bystrce + muzes udelat linku Pisarky-Komin-Bystrc, ktera se bude moct normalne otacet

    ale jsem moc malo sotous, abych znal skutecny duvod, takze tvoje nejjistejsi stopa bude asi tady:
    Vozovna Pisárky a lanovka do kampusu | Co bude, Brno?
    https://cobude.brno.cz/projekt/vozovna-pisarky-lanovka-kampus/
    "Nová vratná tramvajová smyčka umožní otáčení tramvají mimo Mendlovo náměstí. Kolem výstaviště tak bude na trati klidnější provoz."
    "Během následujících 17 měsíců zde dělníci vybudují vratnou smyčku. Ta umožní otáčení tramvají a zároveň snadnější odbavení návštěvníků budoucí multifunkční haly, která má vyrůst v západní části brněnského výstaviště. "
    "navazuje na předchozí fáze modernizace vozovny v Pisárkách. "
    " Díky nové smyčce budou tramvaje do vozovny najíždět přímo. "
    KAERO
    KAERO --- ---
    QWWERTY: proc tam stavi smycku? Kdyz kouknu na mapy.cz, tak tam vidim kolej ktera ze zapadni strany jede dookola budovy, tak jsem myslel ze to pouzivaji k otaceni. A pokud ne, tak proc ne?

    Mapy.cz
    https://en.mapy.cz/s/lupojobare
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MARASAN: jasne ze jsou to 2 ruzny stavby, vsak lavku uz jsme resili driv :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    QWWERTY: tak to jsou IMO 2 ruzny stavby - tohle je smycka na spodnim konci Lipove a ja sem daval fotku lavky pres Bauerovu, ktera mi prijde podivne robustni, takze mi neprislo divny, ze by byla pro salinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam