• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    FRK_R23: Mně to dělá taky při změně sítě, např z Wifi na mobilní data nebo naopak. Neřešil jsem to, zavřu appku, otevřu znova, funguje. Je to jako kdyby si appka pamatovala způsob připojení a když ten už není, tak ji to zamrzne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCIEN: Promin, 0.9.4 (125)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    REDSNAKE: Vůbec nepozoruju :(
    Znát verzi by docela bodlo...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    REDSNAKE: Tohle občas vidím taky, většinou když se fouňa odmítá odpojit od WiFi, která už je mimo dosah.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Sorry, blba fotka

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Poslednich par dni mam s fyxem problem kdy vyskakuje tato chybova hlaska. Vlastne uplne asi nedokazu konkretne rict kdy se to deje, pocitove bych rekl ze pokud telefon odlozim a pak ho zacnu pouzivat po probuzeni nebo proste delsi chvili. Pokud prohlizim nyx jako delsi seanci tak mam pocit, ze to je ok. Dela to na ruznych wifi sitich, na datech, telefon jsem restartoval. iPhone 14 s aktualnim os.
    Deje se to jen mne?
    Diky

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCIEN: Aha, tak to jo. Diky za vysvetleni
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    REDSNAKE: Ano. Tržiště ve Fyxu je klub Tržiště, zatímco na webu je samostatná záložka, která funguje jinak, nicméně existuje i jako klub. Důvod proč to tak na Fyxu je je ten, že to bylo prostě jednodušší.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCIEN: Je klidně možný že jde o nepochopení z mé strany a tyhle dvě záložky na webu a ve fyxu fungují imho rozdílně

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    REDSNAKE: Co chodí ze serveru by měl Fyx zobrazovat, takže nevím. Příklad?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj, proč v tržišti ve Fyxu na iOS vidím úplně jiné inzeráty než ve webové verzi? Je možné že Fyx řadí inzeráty jinak?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Potřeboval no. Což bych v app udělal, ale chápu, že na webu se ti do toho asi nebude chtít. Plán je, že tam prostě dám krátký timeout mezi nahráváním a to by mělo věci trochu pomoct.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Jako muzes to odesilat postupne v zadoucim poradi. Interne se to radi podle id zaznamu.

    Protoze pro razeni bys pak spis potreboval nejakou moznost menit poradi jiz ulozenych souboru, jinak by to bylo asi k nicemu?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: A tak posílat s tím i info o pořadí by nešlo? 🤓
    NYX
    NYX --- ---
    Tak kazdy soubor se uploaduje zvlast a zalezi na tom kdy ten upload dobehne a zaeviduje se do db. V pripade paralelnich uploadu se to samozrejme muze zprehazet.
    PES
    PES --- ---
    DEEFHA: jen úplně letmé dřívější pozorování, Nyx to tam zobrazuje v obráceném pořadí než se mu to sype (alespoň přes www rozhraní)....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nedělá

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Nedělá to náhodou Nyx tak nějak obecně sám od sebe?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Resp. mě teda překvapuje, že se to nahrává v jiném pořadí ... ¯_(ツ)_/¯
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ono se to hodí do "svlecenejch", aby ty fotky šly pěkně za sebou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam