• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    AXTHEB: aha, tak to jsem defaultne vypnutej ja, pardon
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ESTEN: DONALD "v nastaveni to zapnute mam, ale nezpruhlednuje mi to nikde"
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ted je to defaultne vypnuty, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: tak to nevim
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: ja si to taky myslel, ale dnes jsem narazil na jeden co ma -50 a je videt normalne
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: neni to zpusobene tou zmenou stupnovani z 1/2/3/4/5 na 1/2/5/10/25? u -1 se neznepruhlednovalo ani triv, tj. u tech -2 az -4 to treba nemusi byt znat tak jako driv.
    DONALD
    DONALD --- ---
    nyxi ty jsi to zpruhlednovani negativnich zrusil nebo je to nejakej bug?

    v nastaveni to zapnute mam, ale nezpruhlednuje mi to nikde

    anglicka verze nyxu
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: ja se zas snazim nemit tu moc veci, ktere se chovaji ruzne podle poctu lidi/veci apod...uz jsem ustoupil u tech udalosti, statistiky jsou takove, ale v tomhle pripade mi to prijde byt vazne zbytecne :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: teda u toho hlasování. :-|
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Přijde mi nepohodlné najíždět s touchpadem na každou ikonku jenom kvůli tomu, abych viděl nick. Oni si to furt mění ... a když je to jenom na kliknutí a odkliknutí, nemuselo by se tím místem šetřit v takové míře (třeba až od nějakých 30+ plusek) ...
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: reloadni skin, pak budou male :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    no jsem se úplně lekla když jsem měla teď přes půlku monitoru odshora až dolů oplusovaný obrázky teda :D
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: No jo, uz to funguje. :) Sice se mi to porad nak designove nelibi. Napr. ten palec by mohl byt vedle ikonky a "precuhovat" z toho okynka.
    NYX
    NYX --- ---
    a osobne by mi teda url obrazku bylo uplne k nicemu, vetsinou to pastuju pres schranku a vubec netusim, jak se ty soubory jmenuji.

    teoreticky bych tam asi mohl ale vrazit cely ten velky obrazek...pokud ho tam ten clovek sam pastnul, asi ho bude mit v cache a nemusela by to byt az takova prasarna :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: asi jo :D
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ale text toho prispevku tam prece je. to jsi zatim dostal palec jen za obrazek, ze sis toho nevsiml? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    V systemovem dark skinu to chce mimichodem naskinovat to ajax okynko, co vyskoci po kliknuti na mazani prispevku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: tak by tam mohla byt alespon velka verze ikonky (ne mala) a prvnich par slov z toho prispevku. Pokud jde o obrazek, tak jeho url. zadnej zbytecnej text navic, tak by mi to pripadalo prehledne.
    NYX
    NYX --- ---
    konecne jsem se k tomu dostal a v referencich jsou ted rovnou videt reference vsech lidi v tom seznamu.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: to jsem tam puvodne byl a bylo to uz strasne neprehledne. tak vychazim z toho, ze clovek vi, co kam v posledni dobe psal, ikonky znamych lidi pozna a u neznamych lidi je mu asi jedno, jak si tu rikaji. problem je u obrazkovych prispevku, ale moc nevim, jak to resit. linkovat tam puvodni obrazky jen resiznute je silenost a resizovat to kvuli tomu na serveru a linkovat ikonky taky nepujde.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    vim, ze se to tu mele asi porad dokola, ale ty JS upozorneni na palce, nemohl by se tam zobrazit aspon ID a klub, ve kterym clovek dostal palec? Jinak je to naprosto zbytecna funkce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam