• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: je tam nejaky fckeditor
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi co pouzivas za WYSIWYG editor? Pod operou nejede a nebo neco mi unika...
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: takze cim dele platim, tim kvlitnejsi mam back-up support ?
    i like that.
    NYX
    NYX --- ---
    ROENICK: ja nastesti mivam doma vice ci mene aktualni (vetsinou tak tri mesice max) kopii db, na ktere to vyvijim, takze muzu zalohy brat odtamtud...a pokud nekdo chce skutecne aktualni verzi, rikam mu, at si poridi rocni premiovku, aby mi to vynahradilo tu namahu/cas/podstatnou cast FUP apod a zatim mam pocit, ze vsem ta ne uplne aktualni verze stacila :-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: to co vim vubec nedelas, mozna tak v pripade smazani nakyho vyznamnyho klubu :)
    NYX
    NYX --- ---
    // ale takhle selektivne tahat nastenku / prispevky apod kdyz to nekdo smaze, to se mi opravdu moc delat nechce ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    db je na jednom disku, zadny raid. kazdy den se delaji zalohy na raid1 pole a kopiruji se sifrovane na amazon s3
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: to vi jen Nyx :) ale on zalohy ma... a neni to na jednom disku ale na RAID poli...

    timhle se ale urcite ochranis od toho, aby ti to nekdo zprasil nebo omylem smazal... leda ze by sel a smazal i to v tom archivu
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: no pockej pockej...tomu jsem se prave chtel vyhnout :)
    resp jsem zil v domeni, ze kdyz ma na sobe neco napsano archive, ze to je minimalne na jinem fyzickem HDD :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: kdyby lehl nyx tak je ti to ale na nic no :) to si jeste archivuj kod k sobe na disk...
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: hm...ty kravo...kvalitka :)

    primlouval bych se za nejake automovane zjednoduseni (kazdych 500 nebo tak), ale tohle mi zatim staci...

    dik
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: no kdyz vlezes v klubu na nastenku/home, tak mas v levem sloupci velka tlacitka ZAHLAVI, NASTENKA, ARCHIV

    vpravo nahore u zahlavi nastenky klikni na upravit, zkopiruj cely kod do schranky

    zatahni za vrsek nastenky, listu s napisem "text" a presun ji do archivu...na to tlacitko..zmizi tam

    dej vlevo nahore Pridat - text, vlep do toho pole ten kod co mas ve schrance a mas nastenku zaarchivovanou..je to na par sekund :)
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: nechapu ?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo facha to, ted jsem to otestil
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: muzes ji hodit do archivu, kod si zkopiruj bokem a vrat ho tam...to by melo fachat
    HASH
    HASH --- ---
    Zalohuje nyx nejak nastenku ?
    Bylo by mozne vytvorit u jednotlivych "poli" nastenky tlacitko "save this to backups mathafaka!" ?

    Nekdy je nastenka kolektivnim snazeni desitky lidi a je nemile, kdyz to pak nekdo omylem pokurvi, nedej boze kdyz dojde k system failure...
    NYX
    NYX --- ---
    spatne nastavena prava u toho scriptu, ktery chyta ajaxem poslane soubory. delal jsem nejake velke presuny ve strukture, tak mi asi par drobnosti nekde uteklo.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: a cim to bylo?
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    NYX: parada, diky
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz snad ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam