• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AKITA
    AKITA --- ---
    NYX: Zamítnuté tebou, protože by se tam řešily věci pro tebe nepříjemný? Nevím kdo je MUCKER a co kdy zakládal.
    Jestli tady cheš mít jen ovce a pochlebovače, tak to napiš rovnou, všichni si ušetříme spoustu práce.
    Místo toho, aby to byl server pro mín lidí, ale kvalitnější, tak sem postupně migruje bordel z libimseti a podobnejch. Chápu to a když si chceš vydělávat prachy tímhle způsobem, právo na to máš, ale ty zárověn potíráš kohokoliv kdo ta ovce není a nějak vybočuje. To mě opravdu sere, nevím, co máš proti níže uvedenýmu auditku.
    NYX
    NYX --- ---
    AKITA: uz je to zamitnute. navic nejaky takovy klub mel mucker, ne?
    AKITA
    AKITA --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    filesize snad > 0.5MB
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    co rozhoduje o tom, jestli se obrazek, kterej prilozim k prispevku, zobrazi inline pres img src nebo se vypise link? filesize, maximalni rozmer?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ja nad tim premyslel, ale bylo by to asi dost narocne technicky a navic by to imho bylo strasne neprehledne, kdyby se ty kluby presouvaly za chodu apod, respektive objevovaly odnikud v booku pokud by tam pribyl prvni novy apod. tak jsem to zavrhnul.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    kdyz uz je ten nyx tak moderni, nesla by udelat historie, co by se sama updatovala? pribyvaly new a preskupovaly se kluby dle casu? :)
    NYX
    NYX --- ---
    DEBBIE: sepis kde vsude jeste a dej to do kudlanky.

    ale stejne uvidis ten plny pocet bodu, jen se pak neukaze v tom vypisu apod.
    ATHAM
    ATHAM --- ---
    NINE_OF_NINE: jaj... to srry. byla to pohotová reakce.... :) na velikost sem v té chvíli nemyslel..... :DD
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NYX: uz mi psala kudlanka, dik moc
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    EDASX: opraveno
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ATHAM: Ty kraso 3,5 megove bmp... jen houst.
    ATHAM
    ATHAM --- ---
    NYX: heh..já nevím vůbec co stím.. :D snad si poradíš... :D
    NYX
    NYX --- ---
    EDASX: vim, uz je v kudlance, nekdy na to mrknu
    NYX
    NYX --- ---
    ATHAM: njn, ale co se s tim da delat. bud povolim linkovani souboru jen skrz nyx nebo ... nic me nenapada :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    nejde hazet palce na novy pripevky v diskuzi (ty co se zobrazi po rozkliknuti, ze jsou v diskuzi nove prispevky) a to je prosim kardinalni problem =))))) palce vsem!
    ATHAM
    ATHAM --- ---
    :DD

    _LUCI
    _LUCI --- ---
    byla to nadsázková reklamace, pousmání nad tím jak soutěžíme a pak se stane tohle :)
    stálo mě to jeden bod, nicméně žíly si z toho nepodřežu, a chtěli jsme jen vědět čím to bylo, komu to jako vysvětlení nestačí, tak je mi to líto .. :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    vas jako fakt trapi, ze nekde neco se zobrazuje s casem o sekundru driv nez prispevek nad tim? tyvoe... a to ja mel zato, ze jsem geek
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    VANEK: Během vkládání uvedených příspěvků do databáze došlo na serveru k posunutí (seřízení) systémového času.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam