• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SKYRAY: Prepni si na nejaky systemovy skin, a podivej se, jestli vpravo nahore mas ikonu s klicem, ktera je ted misto toho linku.
    Pokud ji tam uvidis, potom se se stiznosti obrat na tvurce skinu, ktery pouzivas, at to tam dodela, pokud ne, je treba to resit s Nyxem coby bug...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Mám problém. Někam se mi poděl odhlašovací link. Prostě už vpravo nahoře není.
    KEJML
    KEJML --- ---
    WOODMAKER: Dokonce i v kudlance tenhle požadavek odmítl...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    FATBOZZ: mam puvodni skin a taky to nejde videt ... Nyx proste nechce zobrazovat 0 ...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    kdyz jsou + a minusy vyrovnany, neni videt jak kdo hlasovat. Mozna to bude tim ze mam kralici CSS skin ?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    neco takovyho se mozna uz resilo, ale nevim ... z vasich prispevku oznacili lide kladne 3 prispevky ... klik ... a jsou videt jenom dva.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: dej to do kudlanky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ciste nahodou..
    vlezl jsem neprihlasem na klub v trzisti a ukazalo mi to inzeraty bez textu.
    [ tržiště / bydlení ]
    nemelo by to byt filtrovane/zakazane? hodit nejaky error?
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: by se dalo resit jen nejakym ukazatelem nad tim seznamem, ze ve sledovanych klubech (dohromady) pribylo X novych prispevku a po kliknuti by se ten seznam reloadnul, ale jak rikam, vykonove to asi stejne nepujde :)
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: to by byl strasny chaos u lidi, kteri maji nastavene zobrazovani jen klubu s novymi...ruzne by se to posouvalo cloveku pod rukama apod :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    asi to tu uz padlo xkrat, ale co takhle dodelat Ajaxovou ficuru pro update poctu novych prispevku v Sledovanych?
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A ten se přetrhne, aby to opravil; už to vidím. A já se strhám. No tak dík.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: upozornit autora inzeratu?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Co si vlastně počít s tím, když lidi dávají inzeráty do naprosto nesmyslných kategorií? Mínusovat nejde...
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: mam pocit, ze v kudlance to uz je
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: no prave ze kolikrat mam pocit, ze jsem ten inzerat necetl. resp. vkladajici ho aktualizuje z urciteho duvodu, tj. inzerat je aktualni. pro me to znamena to same, jako by ho tam znovu vlozil.
    dodelas prosim to vyhledavani @... ?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: proc? pokud klub sledujes, uz jsi je cetl a nema smysl te tim otravovat znovu, ne?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: a nemuzou se v klubu objevovat taky? jo a v trzisti v poli search nefunguje vyhledavani inzeratu podle ID zadavajiciho, coz je taky skoda.
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: mel by, ale nespolehal bych na to
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Podporuje "nyx hosting" hotlinkovani?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam