• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: vazne? zajimave :) a je nekde nejaky aktualni counter, nebo kolik jsem jich poslal cekem? I kdyz skoro bych to radeji nechtel vedet :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nějak ty last pořád nefungujou nějak pochopitelně.
    když dostanu +1 a -1 k tomu samému příspěvku.. z filtru z last mi zmizí, ale v číslech pozitivně hodnocených na gate se pořád počítá.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Nyxi, muzes pls zareagovat na tohle? [ BROTHER @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    jestli tu moznost zvazujes nebo ignore (myslim tu mesicni zkusebni verzi transparentniho hlasovani, ne hitparadu). dik
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: ne. prispevky se casem odmazavaji.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Šlo by někde vidět statistický údaj "Máte 300 příspěvků, které mají v součtu +350 bodů" ? Čistě na honění ega :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: super, diky
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: nastavit se to da oddelene
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: tak mozna to bylo v zahlavi vsech stranek, nejen sledovanych...

    popupy mi nikdy nevyskakovaly, pro to je nutne povolit to chatovani (co se tak plete s normalni postou, ze jsem to radeji vypnul)?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: to tam nikdy nebylo, ne? ukazovalo se to proste v zahlavi stranky a to ted nahradily ty popupy. v sledovanych byla jen kategorie navic, kde byly vypsane kluby s odpovedmi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc uz (delsi dobu) nevidim reakce v klubech shrnute v zahlavi sledovanych (primo ty texty reakci)?
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak na lastu se ted u prispevku budou ukazovat i zmensene obrazky
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    NYX: taky bych ocenila, kdyby se to dalo vypnout.. Jinak posledni diskuze se mi neatualizujou, porad tam jsou ty same ze vcera, co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: nejde. respektive pres skin nebo greasemonkey urcite jo, ale to je pro vetsinu lidi moc prace.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: aha.
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: to tam ma byt, jen neco neosetruju v js...uz nahravam opravenou verzi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Ve wa ti pribylo <a class="wrl"> </a>
    NYX
    NYX --- ---
    sakra, nejak se mi tim rozhodily ikonky u prispevku v klubu...kde jsem co zas rozbil? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Zda se ze to chodi. Uzasne.
    NYX
    NYX --- ---
    chtelo by to maleho animovaneho dogberta :)

    kazdopadne to mam naprgane, staci vybrat ikonku :-))) a ted koukam, ze mas pravdu, jsem si to spletl. tak jdu nahravat...a je to tam :) reloadnete poradne nejdriv.

    jinak to zatim bude asi jen v premiovce, zatim je to napsane dost ledabyle a chci spis feedback na UI apod.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Takovy to "AXTHEB vložil do galerie nové obrázky:" v prehledu se maze minusem v cervenym kolecku, tu stopku osmihrannou si nikde na nyxu nevybavuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam