• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ze ja se vubec namaham :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    hmm OK ale spise to bude nejaky muj dabelskej X-hmat protoze jsem mel pro NYX vypnuty JS :o)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: zkus vyprazdnit cache
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi hrajes si s necim? nejede mi takove to content menu na avataru... :(
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: predpokladas spatne :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Podle nejakych naznaku co tu probehlo o filtrovani predpokladam, ze smazane prispevky nejsou tak uplne smazane, ale pouze se nezobrazuji. Pokud tomu tak je, bylo by mozne po najeti na odkaz na smazany post namisto "---" v tooltipu vypsat info o tom, kdo dany post smazal, pripadne kdy? Myslim, ze by to mohlo casto objasnit spory o tom, kde, kdo, co a jak maze.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nedalo se v trzisti jen pro informaci zobrazit, na jaky jsem strance a z kolika? abych vedel, mam-li sanci se doklikat pri bezcilnem brouzdani na konec.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: Ad. tento problem:
    v prvnich peti vysledcich se objevuji i privatni kluby, po rozkliknuti "more results" se uz neobjevuji..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PREVIT: netusena ficura!
    a jde animace opetovne spustit bez obnoveni stranky?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, neslo by zaridit, aby, kdyz kliknu na moznost "Z Vašich příspěvků lidé označili kladně X příspěvků.", aby se zobrazilo skutecne jenom tech X prispevku a ne ty, ktere jsou stare jak Metuzalem? Aktualne mi tahle funkce proste nefunguje – zobrazi se hromada starejch a z tech aktualnich ani jeden. Dekuji vrele.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD:
    ONDRAASH:
    Nebo staci zmacknout "Esc" a animace se zastavi (MSIE, FF).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: hledam "torrent", pac mi zmizel z historie torrentovej klub. mezi prvnima peti vysledkama je napriklad odkaz na LOST spoiler klub, tak si rikam OK, tam mrknu pozdejc, rozkliknu more results a uz tam LOST odkaz neni. ani zadnej dalsi z prvni petky.

    zaroven, bittorrent klub ma snad nejvyssi relevanci (ten bar) a nezobrazi se v prvnich peti
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    ESTEN: To dělám taky, ikonka je zkrátka další možnost. Z převahy negativních hodnocení však uznávám pravděpodobnej názor většiny na tento očividně pravidelně propíranej návrh...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HARALD: animovany gify si muzes vypnout v prohlizeci..

    ONDRAASH: vyjadruj se radsi v textu svych prispevku a v infu, ne?
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    WOODMAKER: Mně by stačil třeba dvojnásobek pro všechny, ale navázání na prémiovku by mohlo bejt možná průchodnější, pravda.
    HARALD: Tebe animované třeba obtěžují. Mně zase např. pomáhají k lepší orientaci v diskuzi. Když má uživatel na stránce vícero příspěvků, jsou tyto díky synchronnímu pohybu snadněji okem oddělitelné. Především se ale domnívám, že animovaná ikonka rozšiřuje možnosti sebevyjádření (nesuďte, prosim, podle té mojí bez znalosti souvislostí :-).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pokud přepísknu přílohu v poště, tak by možná mohla být přívětivější hláška než "413 Request Entity Too Large" na bílé obrazovce ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Navrhuji zrušit v ikonách animované gify. Jen to obtěžuje při čtení příspěvků.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ONDRAASH: jako navýšit to prémiovkám na čtyřnásobek?
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    NAVARA: Zkoušel jsem nejdřív filtr, ale asi špatně. Tvou nadsázku chápu, ale pokud by se dodržela "datová inflace" internetu, IMO by to navýšení nebylo nemístné.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ONDRAASH: mozna by to chtelo udelat FAQ, protoze tohle se tu objevuje pravidelne - omezeni neni kvuli rychlosti linek, ale nesoudnosti uzivatelu - zvednutim limitu by bylo jen otazkou casu, kdyby si tam nekteri jedinci strkali rozsirene vydani trilogie pana prstenu coby 14GB velky gif
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam