• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Půjde někdy nějak skočit na nejstarší nepřečtený příspěvek? Jestli to jde, tak se omlouvám, ale tu možnost jsem nikde nenašel. Mám v jednom (tedy ve více, ale zrovna u tohohle mi na tom záleží) klubu přes čtyři tisíce nových příspěvků a potřeboval bych je vidět všechny. Ono se tam sice dá dostat normálně doklikáním, ale to je při tomhle množství už dost na dlouho.
    NYX
    NYX --- ---
    prosel jsem ten klub az nekam do ledna, tak jsem toho pozakladal vic :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: prave byl zalozen, diky
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj zazadal jsem si o zalozeni klubu o linuxovem distru slitaz, proc mi to nebylo povoleno? jediny "rozumny" duvod co me napada je, ze jsem tam zapomnel uvest seznam podobnych klubu lec formular uz neni editovatelny...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    nebude
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Navrh, je nejaka sance, ze nekdy bude fungovat hledani textu v obrazkach, ktere byly vlozeny do vlaken jako klasicke img src? :) Obcas hledam nejaky strip, ale neni sance ho najit bez znalosti odkazu. IMHO by to nemuselo byt tezke, kdyby slo outsourcovat nejakym webem OCR obrazku na ve foru :)
    NYX
    NYX --- ---
    ne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mazaly se ted kluby?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    :o)
    NYX
    NYX --- ---
    ze ja se vubec namaham :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    hmm OK ale spise to bude nejaky muj dabelskej X-hmat protoze jsem mel pro NYX vypnuty JS :o)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: zkus vyprazdnit cache
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi hrajes si s necim? nejede mi takove to content menu na avataru... :(
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: predpokladas spatne :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Podle nejakych naznaku co tu probehlo o filtrovani predpokladam, ze smazane prispevky nejsou tak uplne smazane, ale pouze se nezobrazuji. Pokud tomu tak je, bylo by mozne po najeti na odkaz na smazany post namisto "---" v tooltipu vypsat info o tom, kdo dany post smazal, pripadne kdy? Myslim, ze by to mohlo casto objasnit spory o tom, kde, kdo, co a jak maze.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nedalo se v trzisti jen pro informaci zobrazit, na jaky jsem strance a z kolika? abych vedel, mam-li sanci se doklikat pri bezcilnem brouzdani na konec.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: Ad. tento problem:
    v prvnich peti vysledcich se objevuji i privatni kluby, po rozkliknuti "more results" se uz neobjevuji..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PREVIT: netusena ficura!
    a jde animace opetovne spustit bez obnoveni stranky?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, neslo by zaridit, aby, kdyz kliknu na moznost "Z Vašich příspěvků lidé označili kladně X příspěvků.", aby se zobrazilo skutecne jenom tech X prispevku a ne ty, ktere jsou stare jak Metuzalem? Aktualne mi tahle funkce proste nefunguje – zobrazi se hromada starejch a z tech aktualnich ani jeden. Dekuji vrele.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD:
    ONDRAASH:
    Nebo staci zmacknout "Esc" a animace se zastavi (MSIE, FF).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam