• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETJU: jej, no jo, máš pravdu, už se mi tam ty mínusy slétávají :D Bože to je trapárna :))))))))
    PETJU
    PETJU --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ale houby srabarna, proste zadne palce nevidis. Osobne mi to je u zadnice a nejake minusky a plusy neresim..
    Vsadim se, ze uz si minusky schytal i tady, co? :) Kasli na to ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETJU: a to je pak stejná srabárna jako ignore? :) že palce sice jsou, jen je uživatel nevidí? Nebo to je úplné vypnutípro jeho příspěvky? :) My staré kreatury ještě z magea jsme zvyklí věci řešit přímočaře, bez podobných schovávaček jako je ignore a palce :D
    PETJU
    PETJU --- ---
    SUN_VU_KUNG: Doporucuji si to palcovani vypnout ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ESTEN: no, četl jsem to, ale výsledek jaksi žádný. Vlastně možná jeden ano, poserové s osobními komplexy se schovávají za anonymitu palců dolů :) Úžasný systém, který si pěstuje lidi, co si neumí stát za svým názorem :) Mě je to číslo palců fuk... ale když prostě vidím, že něco dostane palec dolů, i když pro to není žádný RACIONÁLNÍ důvod, tak chci vědět, kdo má takový problém, že mu to stálo za ten palec dolů... současné polovičaté řešení je nesmysl, dráždí mě prostě takový cenzorský systém. Jo, a palec nahoru a dolů jsem ještě nikdy nedal, když si už něco myslím, tak buďto to napíšu rovnoud o diskuse a nebo nepíšu nic :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SUN_VU_KUNG: tahle debata tu probehla uz aspon dvakrat, zalistuj trochu do historie...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Zajímala by mě jedna věc - je tu aktivní systém hodnocení komentářů těmi palci (jestli je to k něčemu dobré, je diskutabilní). Nicméně, vidím ty, kteří dali palec nahoru. Ale PROČ SAKRA nevidím ty, co dali palec dolů? Co to je za divnou cenzuru? Já chci vidět, kdo dal palec dolů, proč nemůžu? :) Co je na tom špatného vidět IDčka, která nesouhlasí, nebo dokonce prostě škodí tím, že schválně palcují dolů věci, které mají jinak dobré hodnocení? Já bych rád takové blbečky viděl a věděl, kteří to jsou :) Jestli existuje nějaké řešení, jak tohle zviditelnit, tak si ho rád poslechnu. Zkoušel jsem i prémiovou verzi a ani tam jsem neviděl, kdo palcuje dolů. Díky za odpověď.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dneska mi beha Nyx nejak lenive, odkazy se oteviraji par vterin, i hlasovani... neni nekde nejaky bottleneck?
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: tohle se zatim mazat neda, musim nekdy dodelat.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Na úvodní stránce je nějakej "přehled", kde jsou statusy lidí, na které ostatní reagují. Při reagování jsem klikl na "odeslat" omylem dvakrát a on se tam ten příspěvek dvakrát přidal. Dá se s tím něco dělat? Dík. Btw Opera.
    NYX
    NYX --- ---
    OLIII: jo. zvyraznovat jen skutecne aktualne probihajici asi nema smysl.
    OLIII
    OLIII --- ---
    Když už tu padlo to zvýraznění událostí... to, že se zvýrazní o den dřív než začíná, je záměrně?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    NYX: Žádnou, prostě mi to akorát zobrazí právě aktuální stránku a na pravé straně mám "frame" s kolonkami pro nové přihlášení.
    NYX
    NYX --- ---
    LEXIK: jakou chybu ti to rekne pri tom odhlaseni?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Začal jsem v poslední době používat OS X a Safary nyní ve ver. 5, a několikrát za den se mi stává, že mne NYX samovolně "odhlásí". Velice často to je v okamžiku, když zrovna spisuju nějaký delší příspěvek a ten je tím pádem pokaždé v háji ... což mohu s klidem říct, že to docela nasere ;-)

    Nějaká rada či doporučení ...?

    PS: Jasně, texty si dávat do clipboardu, ale to není zrovna to řešení, co bych si představoval.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Diky pomohlo, ale mam pocit, ze to fungovalo pred nejakymi 14dny i bez vypnuti.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: klikni vlevo dole na panacka a vypni si vsechny funkce, ktere zlobi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Prosim prosim, vyskytla se mi tu chyba. Jsem za proxy a kazdou chvili mi tu ukazuje se okenko o autentizaci proxy. Prohlizec FF. Zrejme to dela kdyz se aktualizuji pluska, chat dole
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VIDA:
    jo připojuji se případně volba podle IP nebo někde moci rychle přepínat poslední použité
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    já si taky nerad zase vymýšlím, ale když najedu do seznamu sledovaných diskuzí a chci zascrollovat, mám hloupej zvyk do něj kliknout (asi z windows) a tak kliknu a hodím se do upomínek. Nešlo by udělat, aby odkaz na upomínky byl klasickej odkaz (či span) stejně jako ostatní a nebyl přes celej ten čtvereček? :) dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam