• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ESTEN: Můžeš mi to popsat? Já se ve škole učil o demagogii něco jiného. Předem děkuji za tvou ochotu.
    Můžu si vypnout palce dolů?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COWBOY: muzes si palcovani vypnout.
    COWBOY: to zpusob, kterej jsi prave predved...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AXTHEB: Co je to demagogicky?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: Pokud si tím palečkem uleví ... je tedy nutné, abych ten jeho paleček a jeho uprdnutí si musel vidět i já? Mluvím radši sám za sebe, i když mně osobně ty palce spíš baví. jenom mě mrzí, že pokud dostanu stejně palců dolů jako nahoru, tak vím prd.:-))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Pořád nechápu, co je to neštěstí, že když je palec dolu jmenný, tak ho nedám, protože by mi to někdo mohl vrátit.
    NYX
    NYX --- ---
    COWBOY: pokud si tim paleckem dolu ulevi, tak je to asi nejlepsi mozne reseni, ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    COWBOY: Ano, demagogcky shodit se da temer dokoliv.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    AXTHEB: Takže se zavede anonymní palcování dolu, jako nástroj msty pro ty, co se neumí druhému postavit čelem? Rozumím slabším se musí pomáhat.:-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Nicmene nyx o tomhle psal tady v tomto klubu minimalne 3x co si pamatuju. Staci zalistovat zpet.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zkoušelo to hodně různých diskusních serverů po světě. Nefunguje to.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    AXTHEB: Rozumím. Ale - zkoušel to vůbec někdo? Nebo je to jen předpoklad? Je přece daleko horší, že se někdo může mstít v rámci anonymity, může podrážet právě lidi, které z nějakého důvodu nemá rád, ale nemá dost odvahy s nimi komunikovat normálně, případně nemá dostatek vtipu. To, že lidi by palce nedávali tolik a z tak jednoduchých pohnutek, jako je prostě averze - bylo by to z toho, že se nemůžou schovat a tím pádem zváží, jestli pro ně má takový palec vůbec smysl. Paradoxně se tím právě odfiltrují nesmyslné palce, protože to nejlepší - anonymita, prostě nebude. A ti, co chtějí svůj názor skutečně ukázat se toho bát nebudou. Tím pádem se nebudou objevovat v podstatě ty nepřínosné palce z averze, což je z principu žádoucí. A verbálně agresivní lidi - pokud jsem tady něco takoého zaznamenal, tak si to většinou řekne o celkem jednoznačnou reakci ostatních, kteří to dřív, než byly palce, klidně psali do fóra, takže bych neřekl, že se toho bojí.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUN_VU_KUNG: Problem je v tom, ze system s jmennymi 'palci dole' nefunguje. Lidi potom napr. nedavaj palce dolu lidem verbalne agresivnim nebo vseobecne oblibenym, pripadne se ze palcovani navzajem msti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SUN_VU_KUNG: Pak zřejmě nejde o kvantitu, ale kvalitu.:-))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    COWBOY: Zvláštní je, že těch lidí, co chtějí tu anonymitu zrušit není rozhodně málo... možná víc, než těch s těmi chabými argumenty proti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SUN_VU_KUNG: Taky jsem pro, aby bylo vidět i toho sraba, co dává palec dolů. Ale vím, že s tím tady neuspěju. Osobně je mi u prdele, kdo mi dává palce dolů a stačilo by mi, kdyby mi to ani neulazovalo, že jsem nějaký palec (kamkoli) dostal. A jestli má někdo potřebu palce dávat, tak ať si je dává a jemu se to zobrazuje. Palce takhle jsou podle mě fíčura na píčuru.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NAVARA: ten fejk byl na mě?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co zacit rozdavat readonly na tenhle klub fejkum co to tu periodicky pleni?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SUN_VU_KUNG: precti si en greatdrakeuv navrh znovu a poradne. Pro argumenty proti filtruj predevsim nyxe.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ESTEN: Přišel jsem proto, že jsem narazil na věc, která prostě nedává smysl :) A tak jsem šel zjistit, proč se s tím nic nedělá. Tu diskusi jsem právě pročetl a je z ní vidět jedna jasná věc - i když se v ní objevilo několik naprosto logických a rozumných stanovisek, tak ve výsledku jsou ignorována z nějakého nepochopitelného děsu před tím, že by najednou bylo vidět, kdo palcuje dolů :) Nejlogičtější řešení je ukázat ikony a ID všech, ať palcují tak, nebo tak. Je to vyvážené, nikomu to nestraní, nedělá to stíny pro schovávání se... prostě jako v hospodě, taky si musíš dávat pozor na to, co řekneš, nebo ji chytneš :))) A to řešení co jsi mi poslal moc nechápu, jaký je rozdíl mezi tím, že se objeví anonymní mínus nebo anonymní mínus s ikonkou otazníku? :)


    PETJU: Mě to začíná dráždit z principu, jinak jsou mi ty mínusy plusy jedno :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jak rikam, vypni to a mas klid ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam