• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEJML a KEJML: Kdo chce hleda zpusob kdo ne hleda duvod! Proc porad kazdej rika jak by to neslo a nikdo se nekloni alespon k pokusu o reseni? Co treba anketu o tom jestli tuhle minusovou zalezitost rozvijet nebo ne??
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOMAS3333: Vidím stejne problém, pokud někdo chce dát mínus z principu, tak prostě něco odklikne a ani nad tím nemusí přemýšlet...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KEJML: ciastocne by to mohli riesit preddefinovane odpovede typu "spam", "nesuhlas" apod.
    KEJML
    KEJML --- ---
    GENERIXX: To nic nevyřeší, nikdo nezábrání psát uživatelům jako důvod něco jako "prostě proto".
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: já se takhle ale na svoje bohužel nedokážu proklikat, pamatuju se, že tam byla nějaká černá magie s adresním řádkem, ale je to, popravdě, docela nešikovný. nešlo by tam aspoň dát odkázek na "moje nedávné kladně hodnocené příspěvky"?

    pěkně prosím :3
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MATHEW_ER: Po zvazeni tvych vyroku me napada jeste jedna moznost (samozrejme pouze pro vyvlolene diskuze a po kladnem rozhodnuti jejich spravcu) - dat lidem moznost davat anonymni minusy, ale pouze pod podminkou uvedeni DUVODU proc minus tomu konkretnimu prispevku dal (nemuselo by se to koneckoncu zobrazovat v primo v diskuzi, ale bylo by to dohledatelene treba ve forme jakehosi logu s odkazem na dotceny prispevek, nebo v rozkliknute liste kde se zobrazuji lide co dali +). Prikladem rozhorceni budiz diskuze [ LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...) ] a naprosto nesmyslne paleckovani dolu dle nicku a zjevne bez nejakyho systemu (antipatie k urcitemu typu parties ci stylu hudby nebo ze by se letak graficky nelibil)... Vetsinou jde jen o to zdiskreditovat nekoho koho ani neznaji a slyseli ze jedna baba povidala ze je to blb ci si resi svuj osobni mindrak, nehlede na to ze tam ani nejde o lidi, ale pouze o informacni hodnotu tech letaku. Jak se tu resilo driv, anonymni palce dolu diskredituji obsah toho konretniho prispevku jak jiz vysvetlil [ KH_B @ nyx :: pripominky uzivatelu ] a [ KH_B @ nyx :: pripominky uzivatelu ] (s cimz do puntiku souhlasim) a myslim ze vypnuti "paleckovani" u uzivatele problem neresi, protoze ostatni stejne uvidi dany prispevek s -30 a budou si o nem tedy podle toho vytvaret mineni, nehlede na to, ze dotycny o tom ani nebude vedet... Rada bych taky podotkla ze spousta uzivatelu nyxu ani o zadnem vypnuti ztmavovani ci zvyraznovani podle palecku ci "paleckovani" samotneho vubec netusi (nekteri ani nezaregistrovali otaznik vedle odhlasovani a rozhodne se o tom nedozvedi z tohohle klubu protoze nic takoveho nehledaji, tudiz se k informaci nedostanou a ani se nikoho nemaji potrebu ptat, berou to proste jako fakt ktery se nemeni).
    NYX
    NYX --- ---
    HANNA: pocitalo to spatne, tak jsem to prozatim schoval.
    HANNA
    HANNA --- ---
    proč už na úvodní stránce není info o kladně hodnocených příspěvcích?
    PUPU
    PUPU --- ---
    NYX: ano, vyrazne lepsi. diky
    NYX
    NYX --- ---
    proste nekde neco shnilo :)
    NYX
    NYX --- ---
    restartoval jsem par sluzeb a vypada to ok, minimalne tady.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    PUPU: jo, totez ve voknech.

    Ted koukam ze tam dlouho bezi (a nakonec chcipa) nejakej request na o4.nyx.cz:443/tcp/bflmpsvz/xhrstream - vypada to ze server vrati 200, ale pak to chcipne aniz by vratil nejakej obsah
    PUPU
    PUPU --- ---
    zajimave, dnes pozoruji, ze kdyz necham Nyx chvili v okne Firefoxu, zacne mi Firefox zrat CPU. cim dele tam sedi, tim vic zere, az sezere vsechno a pomuze jen restart browseru. pokud zavru prislusne okno, Firefox se okamzite vrati pod 10% CPU. Fedora 12, Firefox 3.5.10. pozoruje nekdo neco podobneho?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    funguji mi dnes dost pomalu palce, jak samotny +/-, tak zobrazeni kdo prispevek hodnotil. U obojiho trva zobrazeni nejakych 10 vterin
    TERRA
    TERRA --- ---
    NINE_OF_NINE: No jasne:)ja jsem se taky zasekla, protoze tje k nepochopeni hm.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Skoncila mi premiova verzia ci nejaky bug?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TERRA: Zasek se ti otaznik?;-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    Jak prosim zjistim, proc nemuzu pozvat na udalost pritele, ktery je skrtnuty (i kdyz ho nikdo nezval, proste mu pozvanka neprisla).....????????????

    Muzete mi nekdo prosim poradit nebo me poslat nekam, kde mi tohle vysvetli?????????
    Dik
    NYX
    NYX --- ---
    btw: doslo mi, ze kdyz uz generuju ty nahledy vkladanych obazku, muzu je pouzivat i u overlibu...jen nevim, jestli na to nejsou moc male...ale na nejakou zakladni orientaci o co jde by to snad melo stacit. zas se mi to nechce zvetsovat vsude ani delat dve ruzne verze podle mista pouziti.

    (priklad, jak to vypada)
    HARDCABB:
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: ted jsem to zkusil a oba mi berou kolem 1% (taky linux - jen zminuju, protoze mam pocit, ze flash se pod nim chova jeste mnohem hur nez pod woknama...obzvlast pod 64b)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak sto zvirat a ziznikov si vezmou cca mezi 10-20% cpu.. (imho taky zbytecne)
    ale ona je to spis chyba ve flashi, ze se nejaky banner obcas rozhodne zasekat veskery procesorovy cas..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam