• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TUILE: hmm, kdyby byla verejna/neverejna moznost plusu/minusu, toby nemuselo byt spatny :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    GENERIXX: kolik lidi to tu resiloKolik lidi to tu resilo - 30? 100? 2200?
    -- to je na kazdym, jestli se chce zapojit do debaty nebo ne.

    napisu ti sem jeden priklad, proc sem pro anonymni minusy:
    id XYZ spamuje v auditku ABC. Po case me to prestane bavit a zadnu ho minuskovat. Nasledne mam zahlcenou postu - heeej, proc me jako minuskujes, ja si to ty vole nezaslouzim. s id XYZ si to vyrikam, nicmene po nejaky dobe spamuje v auditku ABC znova. dala bych mu minus, ale chci se vyhnout dalsi komunikaci v poste a tak radsi neminuskuju. casem prestanu z tohoto duvodu davat problematickym id zpetnou vazbu uplne...

    (mne osobne se libi varianta velkyho draka s moznosti dat verejnej nebo anonymni minus)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: to bude lepsi - kdyz se nekomu nepovede spravne nastavit cestu, nebo mu zhupne amazon, tak bude mit jak se sem dostat :)
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: ja ten checkbox dam spis primo do logovaciho formulare.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Nyx: mohl bys pls udelat v nastaveni checkbox, aby se nekontrolovala ip, kdyz klient bude obsahovat retezec "retezec"- obdobne jako je volba alternativniho skinu? Kdyz se pripojuji z mobilu,tak me to vyhodilo, ze se zmenila moje ip, coz je u mobilu na cestach asi normalni. Ale kdyz se prippjuji normalne z pocitace, tak bych tu kontrolu mel rad zapnutou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: Mno, vyuzila jsem pouze jeho nespokojenost a cekala ze se nekdo chyti toho ze nehledal, ale vim o mracich dalsich lidi kteri hledali, diskutovali a nic se nedelo... Ver mi ze kdybych jen mela momentalni roupy tak te s tim ani neobtezuju, pac preci jen vim ze mas s nyxem spousty prace a starosti...
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: no drastics pise, ze odpovedi nehledal a necetl, tj. ho tezko mohly uspokojit :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: A zavrzeni ankety vesti demokracii? Nemusi si to hned menit, ale zavrhnout zjisteni nazoru je ok? Kolik lidi to tu resilo - 30? 100? 2200? Kolik uzivatelu ma NYX - 30000?? Prijde ti to jako objektivni rozhodnuti pokud nevis co si ostatni vlastne mysli? Chapu ze muj nazor je kapka v mori, ale urcite by neskodilo zjistit co na to zbytek vody pokud chci ovlivnovat cely more, ne? Ale coz, me uz je to fuck, jenze je jasny, ze pokud se to nejak uspokojive nevysvetli tak prijde jina ikonka a ty budes jeste nasranejsi... A nic proti Nyxovi, porad zastavam nazor ze vytvoril unikatni server ktery respektuju, ale urputne braneni se reseni veci ktera dle nazoru az moc velkeho poctu ID znevazuje jeho hodnotu je lehce kratkozraky... A uz fakt koncim, nebavi me rozrazet hlavou zed...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENERIXX: Diskuze byla, nyx (to je ten co to vlastni a programuje) to zvazil a evidentne se rozhodl ani jednu moznost nezavest - co potrebujes vic?

    Mne je celkem jedno jake palecky budou (ok, jsem zastance spise soucasneho stavu), mne jde hlavne o to, aby se to tu prestalo probirat po 110., pokazde s jinou ikonkou! - zalozte si na to vlastni klub, jestli mate neukojenou touhu diskutovat.

    GENERIXX: Jsi zastancem jednoho nazoru, jsou tu zastanci druheho - jsi "hlucnejsi" protoze ten tvuj zrovna nevyhrava, tot vse.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ale vse co jsem chtela rict uz jsem rekla, takze pokud se nic resit nebude, budu se ty "demokracii" tise smat a nebudu uz tema rozvijet... Jako spousta lidi kteri byli ubiti necinnosti ci neochotou lidi co muzou pro stav veci neco udelat.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: Promin, ale stale asi nechapes o co mi jde: MOZNOST NASTAVENI PRO LOKALNI DISKUZI ZAVISLOU NA ROZHODNUTI ADMINA DISKUZE CI VYTVORENI ANKETY O TOM JAK BY TO S PALECKAMA MELO BYT. Je to ted jasnejsi?

    Pozvala jsem devet lidi - ale vsimni si ze NIKDO z nich tady verejne nikoho neurazi a v podstate o nich ani neni vedet. Velice jsem totiz premyslela jestli by dotycni prosli sitem ktere bylo driv nastavene. 4 z nich sem v podstate ani nechodi, dva pridavaji pouze informace hodnotne pro ostatni a nikoho neprznej a posledni je moje alterego.

    Vypnutim palecku u sebe zpusobim to ze ostatni porad uvidej onu nesmyslnou nenavist schovanou za minusy, akorat o tom nebudu vedet.

    Deska - nepozaduju vyreseni, ale plodnou diskuzi na tema orezanou o neuspokojive oduvodnene rezolutni rozhodnuti zhury a zjisteni nazoru vetsiny.

    A myslenka demokracie (volba dle nazoru vetsiny uzivatelu) je trochu zcestna kdyz se ani ten nazor nezjisti, ne?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Proc zpravy o tom, ze si me nekdo prida do pratel, neposila tori? A proc nejsou povinny komentare? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    demokracie je nekdy fakt zlo...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENERIXX: Kdyz mi budes v diskuzich zkouset znovu nacit 100x probrane, kdyz tak posles fotku co uz tam nekolikrat byla,... taky te odkazu nekam - jen to zabira misto a znemoznuje probrat dalsi temata, jedno jestli se pritom bude porad menit obrazek na ikonce.

    - podstata diskuzniho fora
    jestli to chces mermomoci probirat, zaloz si na to tema klub "proc si myslim, zeby melo byt videt hodnoceni" a prestan to resit tady.

    - od doby pozvanek a palecku uz davno neni nyx to co byval
    pozval jsi sem devet lidi

    - anonymizace buzerace
    palecky si muzes vypnout, pokud te to buzeruje

    - alegorie s deskou
    pochopil jsem ji - a proto ti namitam, ze zverejnenim palecku by se jen deska otocila a nonstop by se tu prudilo za schovani palecku - nevyresilo by se tim vubec nic
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: Jasny, takze buh rozhodl ze uz se o tom nesmime bavit.. Ale to se potom diskutovani (podstata diskuzniho fora = nyxu) stava monologem... A jak pise DRASTICS, tak zjevne oduvodneni a odpovedi asi tazatele neuspokojily. Mozna by stalo za zminku to, ze od doby pozvanek a palecku uz davno neni nyx to co byval a kvuli cemu se sem lidi opakovane snazili dostat - totiz svoboda nazoru a otevrene reseni pripadnych problemu... Anonymizace buzerace byl jeden z nejhorsich kroku co se tu za ty roky stal a povazovala bych za vhodny aby alespon spravci diskuzi meli svobodu se rozhodnout esli takovou buzeraci ve svych auditkach dovoli... Treba zminovany klub o letacich uz diky paleckum naprosto ztratil smysl, protoze tam jde pouze o bezduche urazeni neoblibenych ID a nikoli o hodnoceni kvality konkretniho letaku, chapes co tim myslim? A alegorie s deskou mela znamenat to, ze kdyz tedy je tolik lidi co si opakovane stezujou na konretni vec, tak by mozna stalo za to zjistit kolik dalsich lidi co nenavstevujou tohle a jina resici auditka ci nepouzivaji napovedy nebo nastaveni k vypinani paleckovaci masinerie ma podobny nazor. Treba by se i sam Nyx divil.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Je pravda ze jsem nefiltroval ty diskuze, proto se ptam, esli je k tomu nejaky vysvetleni. Na otazku proc, odpoved proto, je snad hodna diteti predskolniho veku a s tou ja se nespokojuji....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ja treba porad chci, aby byly videt data registrace - a jsou? Nejsou. Melu tu o tom nekonecne pantem? Nemelu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENERIXX: Vim proc, nedavaji se sem read-only tem, co se to znovu a znovu snazi rozpitvavat, prestoze tu uz diskuze na to tema byla. Pokud by se minusky zviditelnily, bylo by to nekonecne rozpitvavani o jejich skryti - nikdy tu nebudes mit vsechny spokojene.
    Proste jiz bylo rozhodnuto, tak to prestante resit - a protoze neceho takoveho nejste schopni, tak je nutne rozdavat sem readonly, protoze se nebudete chtit presunout do nejakeho jineho klubu na tema "proc si myslim, zeby melo byt videt hodnoceni"...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: Uz je cas ji sundat z gramce a zacit premyslet o tom proc preskakuje a navic tak rychle...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    gramofonova deska, hrani 134.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Jsem taky pro videt kdo minusi hazi, abych podporil tabor nespokojencu. Nicmene, chapu ze muj hlas i tech ostatnich je nicotny drobek na hornim rtu Nyxe a odstraní jej jednim zivnutim, avsak citim se hodne odbyte s odpovedi, ze jinde se statisticky prokazalo, ze to je neprinos. Jak? Cim? Dej konkretni priklad. Objektivizuj. Verim, ze na zaklade toho pochopim a nebudu si porad myslet opak, takhle je to pro me pouze dvojjaky subjektivní moje a tvoje pro a proti. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam