• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Ted mas u prispevku ctyri ikonky, z toho dve napravo zbytecny, ty tedy pryc. Bylo by tam tedy ctyri palecky, s tim ze prvni dva by byly anonymni +/-, dalsi dva identifikovatelne.

    Znazornitelne treba viz [ PATEJL_CZ @ nyx :: pripominky uzivatelu ] , kdy pres anonymni ikonku by tam byla cislice s poctem anonymnic hlasu.

    Kazdy hlasujici by se tedy mohl rozhodnout, jakym zpusobem chce post oznackovat.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: tam vubec nechapu, jak je to mysleny :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: taktak, mel jsi jit do NAVARA ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: spis blbost u ktere se mi nechce ani verit, ze jsem tomu venoval ten cas :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: že by killer feature prémiovky? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, pokud ma nekdo opravdu tak vazny problem se snasenim anonymni kritiky, muze si u svych prispevku zapnout neanonymni minusy.

    //
    vidi je jen on sam
    vidi jen minusy udelene v dobe, kdy to ma zapnute
    clovek davajici minus je varovan, ze bude videt
    je to jen v premiovce
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NAVARA: ne, greatdrake uz to navrhoval pred par mesici (pravda, jen pro negativni hlasy), viz [ PATEJL_CZ @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENERIXX, ESTEN: tohle je odlisnej zpusob - o tom jakym zpusobem bude hlasovat, stale rozhoduje hlasujici, takze ma moznost se vyhnout prudicum v poste; co tu doposud padlo byly (stale dokola opakovane) navrhy prudicu, kteri nemeli koho v poste vysirat

    GENERIXX: Nyxova adresa je pomerne znama, takze vis kam je poslat ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESTEN: Mno, o par bych vedela, pomuze to?? :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GENERIXX: ne, je nutno ji ukoncit. Nyx o navrhu vi, a vic pro jeho realizaci udelat nemuzes. Pokud teda nemas kontakty na par hezkych mulatek s kladnym vztahem ke slehacce...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESTEN: Aha, a ono se to zrealizovalo? Ze jsem si teda nevsimla.. Kdyz diskuze umrela a nic se nestalo tak je vetsinou nutno diskuzi obnovit...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GENERIXX: prislo se na to uz davno. Stacilo ti vynalozit predem trochu usili a vedela bys o tom taky...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: Aha, takze najednou se na to prislo a je to super napad, pritom to je presne to o co jsem celou dobu zadala... Moznost vyberu. Hmmm... Big up!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TUILE: hmm, kdyby byla verejna/neverejna moznost plusu/minusu, toby nemuselo byt spatny :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    GENERIXX: kolik lidi to tu resiloKolik lidi to tu resilo - 30? 100? 2200?
    -- to je na kazdym, jestli se chce zapojit do debaty nebo ne.

    napisu ti sem jeden priklad, proc sem pro anonymni minusy:
    id XYZ spamuje v auditku ABC. Po case me to prestane bavit a zadnu ho minuskovat. Nasledne mam zahlcenou postu - heeej, proc me jako minuskujes, ja si to ty vole nezaslouzim. s id XYZ si to vyrikam, nicmene po nejaky dobe spamuje v auditku ABC znova. dala bych mu minus, ale chci se vyhnout dalsi komunikaci v poste a tak radsi neminuskuju. casem prestanu z tohoto duvodu davat problematickym id zpetnou vazbu uplne...

    (mne osobne se libi varianta velkyho draka s moznosti dat verejnej nebo anonymni minus)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: to bude lepsi - kdyz se nekomu nepovede spravne nastavit cestu, nebo mu zhupne amazon, tak bude mit jak se sem dostat :)
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: ja ten checkbox dam spis primo do logovaciho formulare.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Nyx: mohl bys pls udelat v nastaveni checkbox, aby se nekontrolovala ip, kdyz klient bude obsahovat retezec "retezec"- obdobne jako je volba alternativniho skinu? Kdyz se pripojuji z mobilu,tak me to vyhodilo, ze se zmenila moje ip, coz je u mobilu na cestach asi normalni. Ale kdyz se prippjuji normalne z pocitace, tak bych tu kontrolu mel rad zapnutou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: Mno, vyuzila jsem pouze jeho nespokojenost a cekala ze se nekdo chyti toho ze nehledal, ale vim o mracich dalsich lidi kteri hledali, diskutovali a nic se nedelo... Ver mi ze kdybych jen mela momentalni roupy tak te s tim ani neobtezuju, pac preci jen vim ze mas s nyxem spousty prace a starosti...
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: no drastics pise, ze odpovedi nehledal a necetl, tj. ho tezko mohly uspokojit :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: A zavrzeni ankety vesti demokracii? Nemusi si to hned menit, ale zavrhnout zjisteni nazoru je ok? Kolik lidi to tu resilo - 30? 100? 2200? Kolik uzivatelu ma NYX - 30000?? Prijde ti to jako objektivni rozhodnuti pokud nevis co si ostatni vlastne mysli? Chapu ze muj nazor je kapka v mori, ale urcite by neskodilo zjistit co na to zbytek vody pokud chci ovlivnovat cely more, ne? Ale coz, me uz je to fuck, jenze je jasny, ze pokud se to nejak uspokojive nevysvetli tak prijde jina ikonka a ty budes jeste nasranejsi... A nic proti Nyxovi, porad zastavam nazor ze vytvoril unikatni server ktery respektuju, ale urputne braneni se reseni veci ktera dle nazoru az moc velkeho poctu ID znevazuje jeho hodnotu je lehce kratkozraky... A uz fakt koncim, nebavi me rozrazet hlavou zed...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam