• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: prave jsem si poridil rocni premium. dobra funkce. díky.
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    KOUDY: checht .... doted jsem temer zadne nerozdal, ale jestli je to konecne videt, tak muzu zacit :D .... prislo mi blby abych porad nekde psal, ze ten minus je odemne, takhle je to hned jasny :P
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOUDY: Když tobě dám palec dolů, tak uvidíš, že jsem to byl já? Paráda, začnu si tvořit seznam těch, jimž má smysl dávat minus.:-))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: mam to naprosto stejne :))..Lidi uz se nemuzou schovavat za anonymni minusecky..tak toho radsi nechavaj..:))
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOMAS3333: No hlavně, že se hned našel nějaký chudák posera, co mi hned jedno minusko loupnul. To vás to vážně baví?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    COWBOY: nie
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Můžu si, ať už v prémiovce či free verzi zapnout, aby mé minus palce byly vidět neanonymně, i když to autor příspěvku zapnuté nemá?
    Dávat minus anonymně je pod mou úroveň.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    OLIII: Zrejme nas chce nyx donutit cvict si zakladni matematiku ;))
    OLIII
    OLIII --- ---
    Docela mi chybí zobrazení počtu mínusopalců po rozkliknutí hodnocení. Je to zrušeno dočasně nebo trvale?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    To je hustý - rázem nemám ani jeden mínusek.
    Nikde.
    A to jsem je měl v "bulvárních" diskuzích neustále - bandu 2 - 3 negativních nohsledů furt za prdelí, aby dávali mínusky selektivně jen mým příspěvkům.

    Nevadí mi negativní kritika, pokud vím proč je.
    Pokud nevím proč je, chci vědět aspoň od koho je - pak je o dost jasnější, jestli je to problém můj nebo dotyčného.

    Velké plus Nyxovi; konečně.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: Presne tak :)
    HANNA
    HANNA --- ---
    TRAGED: asi jo, zřejmě na to mám moc vznešený pohled :)
    HASH
    HASH --- ---
    TRAGED: souhlasim a osobne takovou moznost jenom vitam
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: V ramci obecne paranoii pokrocilich uzivatelu internetu je to IMO komfortni spusob jak si zaplatit "nedostavani" minusu :)
    HASH
    HASH --- ---
    TUILE: tak si je dej do ignore
    TUILE
    TUILE --- ---
    TOMAS3333: protoze mam urcitou predstavu o eq jednotlivych uzivatelu. nekteri to ustoji a sou radi, ze vi, kdo je hodnotil negativne a kdo pozitivne a nekteri mi budou spamovat do posty.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: V tom pripade si dovolim sem. Byl bych rad kdyby se opet zobrazoval datum registrace uzivatele.
    HANNA
    HANNA --- ---
    NAVARA: ano, je mi jasný, že je to změna vlastně nepatrná a budou ji vítat i tebou zmiňované nestabilní fňukny, ale dá se to brát i tak, že dávám ostatním možnost se pod mínus podepsat (byť ten podpis uvidím jen já jakožto autor příspěvku), a proto tu změnu vítám. a že jsem zároveň ráda, že se můžu podívat, kdo můj post ohodnotil negativně, nepopírám, ale to hned neznamená, že se dotyčnému půjdu mstít nebo mu psát emodopisy. ;)
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: to uz nejaky ten rok asi bude :)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Kdy zmizel klub nyx:: wishlist?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam