• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    WYNDMYLL_238: Vyjasnilo. Stále jsem za možnost volby zapnutí neanonymních příspěvků správcem diskuse, pokud tato diskuse bude odborná. U odborné diskuse má každý příspěvek svou váhu a anonymní klikači - "jen pro to že je mi ID nesympatické palcuju dolů" - devalvují hodnotu těchto byť stokrát pravdivých příspěvků z úhlu pohledu nezaujatých pozorovatelů.

    Mottem nyxu bývalo, a doufám že ještě je "nehrajeme si na server pro každého", a tudíž očekávám diametrálně odlišnější přístup nežli mávání statistikou a řevem "na jiných serverech se to neosvědčilo". Jiné servery nejsou nyx. Uznávám spoustu argumentů proti, ale tyto považuji spíše aplikovatelné na veřejný bulvár a z důvodu výše zmíněného se zasazuji za povolení volby správce odborné diskuze, kde se navíc dá předpokládat koncentrace rozumných lidí a nadto zvýšení úrovně diskuse.
    HASH
    HASH --- ---
    lol
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOUDY: Pětikilo ročně mě vážně nezničí, ale když jsem naposledy poslal litr, tak po týdnu jsem se poroučel. A to bych nerad opakoval.:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    COWBOY: ses tu kazdy den a nemas petikilo rocne?...to je jedna vecere..:)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    LODBROG: A co light verze premiovky, ve které by sis zaplatil jenom tuto "zbytečnost" a ostatními zbytečnostmi se zabývat nemusel?:-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: ne, ale upozornoval jsem na to i v dobach, kdy kudlanka jeste nebyla. ;)
    NASA
    NASA --- ---
    BERRY_: a ted?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    BERRY_: pokud sem to pochopil spravne, budou se ti ukazovat jen ty cos obdrzela od toho momentu zapnuti
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    nebylo by uplne nejjednodussi to proste defaultne udelat tak, ze budou minusy vsem a vsude viditelny? ;DDD

    .. ja vim, uz du zas zalezt do sve nory.. :)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    BLOODRAT: totez tady navrhoval asi pred mesicem KH_B, doporucuju si precist nasledujici diskusi, mozna to leccos vyjasni...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BLOODRAT: já bych to udělal u všech odborných diskuzí
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: to uz jsem rikal i o zsedivovani prispevku
    dostanes NYXovu standardni odpoved c. 16 : "uzivatele by to matlo"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    LODBROG: Já bych ještě uvítal existenci audítek, kde má správce možnost zapnout neanonymní minusy pro všechny diskutující.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: ...Ta nova funkce je jen ustupek tem par lidem,....

    To by mě zajímalo, kolik (aspoň přibližně) bude "těch pár lidí", kdo si to zapne.
    Máš to někde zobrazené?
    I když (nebo právě proto) nevezmu v potaz lidi, co si pořídí prémiovku právě kvůli tomu, aby viděli od koho ty mínuska mají,
    Tak se vsadím, že to bude VELMI nezanedbatelné procento.

    (spíš bych řekl, že odteďka bude fakt málo těch, kdo mají prémiovku a nechají si mínusky anonymní.)

    NYX: A to já naopak velmi uvítám vědět, co se dotyčnému na mém příspěvku/ikonce nelíbilo. Teď si to můžeme řešit klidně v poště (když bude tak moc vadit diskuze v diskuzi) - a dotyčný mínuskovač má kdykoliv možnost mě i ignorovat buď funkcí ignor, nebo prostě tím že nebude reagovat.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tady je nějaký bot na mínusy?


    SKAFF: Ta prodleva je dobrý nápad, stačila by i půlvteřina než člověk přesune kurzor. To menu dokáže být někdy vysloveně otravné.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: je to v kudlance?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    vyresi se nekdy ten javascript pri najeti na tlacitko "book"? to menu proste nemizi (resp. nevypozoroval jsem nejakou pravidelnost) a kdyz ma clovek menu po strane, tak to zakryva prispevky v klubech
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    HASH: vetsinou kde jsou fotky samozrejme..pro mne to neni dulezite.
    ale taky hra na vzkazy v urcitych vlnach:-) ja to nechtela rozebirat,protoze si nestezuju:-) jen mi prijde trochu zbytecne(jak to tu nekdo nazval nedulezite)o tom dokola polemizovat.ale dobra. nekomu to dulezite prijde. howg
    HASH
    HASH --- ---
    SEDNA: v jakych ?
    SEDNA
    SEDNA --- ---
    tak hlavne ze minus a plus je zabava:-) v nekolika auditkach se mluvi vic o nich nez o samotnych prispevcich. ocekava se opravdu spravedlnost? :-)
    dela si nekdo z toho statistiky a podle toho je odmenovan?
    mam pocit, ze na zacatku si to vetsina pochvalovala jako dobrej napad..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam