• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    COPPY: pokud je ti draho zakoupit prémiovku dlouhodobě, ukecej někoho, ať ti daruje 1 den prémiovky a zabookuj si co je ti milé. Kluby v bookmarcích zůstávají i poté. (byť si nejsem jist, jak jsou vidět, když jsou příspěvky ve víc než 100 kusech)
    HASH
    HASH --- ---
    COPPY: ano
    COPPY
    COPPY --- ---
    ještě dodám, že kapacita histori je 50 diskuzí..

    HASH: podle tebe je zbytečný to řešit?
    HASH
    HASH --- ---
    COPPY: ne
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COPPY: Protože je to zbytečnost a za ty se platí.
    COPPY
    COPPY --- ---
    mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč v dnešní době, kdy má nyx milion diskuzí, lze v nepremiové verzi bookovat pouze 100 diskuzí? zrovna tahle "zaplacená" funkce mi přijde nesmyslná
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    zdarr: proč neni v nabídce témat diskuzí samostatně UMĚNÍ?
    HASH
    HASH --- ---
    Mottem nyxu bývalo, a doufám že ještě je "nehrajeme si na server pro každého"

    davno ne...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SKAFF: Přesně takové bych chtěl tím, co navrhuji odfiltrovat. Ostatně, tahle diskuse je odborná.
    Očividně, v tuhle chvíli troll spí, ale jen co sem znova zavítá, naskáčou nám opět mínusy. Zveřejnění minusáře správcem diskuse má v tuhle chvíli smysl, neboť palce ze msty ztratí smysl v momentě, kdy člověk uvidí u 90% příspěvků v diskusi jedno a to samé ID a dojde mu, co se děje.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    WYNDMYLL_238: Vyjasnilo. Stále jsem za možnost volby zapnutí neanonymních příspěvků správcem diskuse, pokud tato diskuse bude odborná. U odborné diskuse má každý příspěvek svou váhu a anonymní klikači - "jen pro to že je mi ID nesympatické palcuju dolů" - devalvují hodnotu těchto byť stokrát pravdivých příspěvků z úhlu pohledu nezaujatých pozorovatelů.

    Mottem nyxu bývalo, a doufám že ještě je "nehrajeme si na server pro každého", a tudíž očekávám diametrálně odlišnější přístup nežli mávání statistikou a řevem "na jiných serverech se to neosvědčilo". Jiné servery nejsou nyx. Uznávám spoustu argumentů proti, ale tyto považuji spíše aplikovatelné na veřejný bulvár a z důvodu výše zmíněného se zasazuji za povolení volby správce odborné diskuze, kde se navíc dá předpokládat koncentrace rozumných lidí a nadto zvýšení úrovně diskuse.
    HASH
    HASH --- ---
    lol
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOUDY: Pětikilo ročně mě vážně nezničí, ale když jsem naposledy poslal litr, tak po týdnu jsem se poroučel. A to bych nerad opakoval.:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    COWBOY: ses tu kazdy den a nemas petikilo rocne?...to je jedna vecere..:)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    LODBROG: A co light verze premiovky, ve které by sis zaplatil jenom tuto "zbytečnost" a ostatními zbytečnostmi se zabývat nemusel?:-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: ne, ale upozornoval jsem na to i v dobach, kdy kudlanka jeste nebyla. ;)
    NASA
    NASA --- ---
    BERRY_: a ted?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    BERRY_: pokud sem to pochopil spravne, budou se ti ukazovat jen ty cos obdrzela od toho momentu zapnuti
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    nebylo by uplne nejjednodussi to proste defaultne udelat tak, ze budou minusy vsem a vsude viditelny? ;DDD

    .. ja vim, uz du zas zalezt do sve nory.. :)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    BLOODRAT: totez tady navrhoval asi pred mesicem KH_B, doporucuju si precist nasledujici diskusi, mozna to leccos vyjasni...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BLOODRAT: já bych to udělal u všech odborných diskuzí
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: to uz jsem rikal i o zsedivovani prispevku
    dostanes NYXovu standardni odpoved c. 16 : "uzivatele by to matlo"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    LODBROG: Já bych ještě uvítal existenci audítek, kde má správce možnost zapnout neanonymní minusy pro všechny diskutující.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam