• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    NYX: tak s tím počítám, ale ani v jednom kde jsem tenhle problém měla žádná práva nemám, a pak, když jsem klub navštívila podruhé, už tam dané příspěvky zase vidět nebyly..
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: ne. nejedna se o ty kluby, kde mas pravo mazani? tam ignore nefunguje.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    nějak mi zlobí ignore list.
    odpoledne jsem viděla příšpěvky ID které v ignore mám, a pak najednou zase zmizely..
    a teď vidím i odpovědi jiných ID na jejich posty.. což dřív taky nefungovalo.
    ty si hraješ nyxi? :)
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: podrzis prst na odkazu, ne?
    VANEK
    VANEK --- ---
    NAVARA: Opera Mini, zmáčknout 1 ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SKAFF: Zasupluj klik kolečkem na iPhonu. :-)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: do kudlanky
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jenom taková drobnost - když si píšu na uvodni strance ten "status" a odkliknu to enterem, tak to zaktualizuje stránku, ale ten status to tam nehodí, jenom ho smaže z pole pro psaní... chyba na mé straně, nebo to tak má bejt? jestli to tak má bejt, nebylo by lepší aby to po stisku enteru ten status zobrazilo?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: je to vec nastaveni, defaultne vypla, takze te to vubec nemusi trapit.

    ve FF/IE to tak tezky neni, ale na mobilu uz celkem ano ;)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    VECTOR: To je hrozně blbý nápad, podstrkující uživatelům funkčnost, kterou vůbec nemusí chtít.

    Navíc, to je tak těžké podržet ve FF či MSIE shift, když klikáš na link?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    VECTOR: souhlasím to by bylo velice dobré...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jo a mam jeden prakticky wish: nesla by do nastaveni pridat moznost, aby se vsechny odkazy z nyxu ven oteviraly v novem okne? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HARALD: nene. mozna za to muze takovy to automaticky presmerovani ruznejch provideru, mam kdyz clovek zadava adresu, tak ho to napred hodi na jejich info stranku a pak presmeruje...
    HARALD
    HARALD --- ---
    VECTOR: nezadal jsi ip adresu?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jsem se ted parkrat zkousel dostat na nyx (jsem v parizi) a dvakrat me to presmerovalo na seznam.cz...
    kde je chyba?
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    NYX: Ok. zkusím. Děkuji.
    HASH
    HASH --- ---
    SKAFF: ne, uvidi to jen lide, ktere sis pridal mezi pratele
    NYX
    NYX --- ---
    jestli chces testovat, ze je to skutecne tim, vypni si komplet ty okamzite upozorneni pres ikonku panacka vlevo dole
    NYX
    NYX --- ---
    NESMELY: to je v poradku, na to se cekat ma. ale vytuhavat by kvuli tomu nic nemelo, to bych hledal problem nekde jinde.
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    Co je to vůbec ten o"číslo".nyx.cz? Při "čekání" na toto mi tak krásně na minuty vytuhává portable firefox...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONCKA: "think before you write" diskuze... jsem pro :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam