• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ano, vlevo dole je odkaz
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tak si precti cely prispevek, ne jenom pulku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    no a pokud si diskuzi odstranim tim cervenym krizkem... tak to pujde nejak vzit zpet ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a kdyby jo? :D
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to asi nedocilis...to mas tolik kladne hodnocenych? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jak v lastu docilim kombinace +5, jen moje? nejak se mi to navzajem premazava :o)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no ja tohle samozrejme vim, viz [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    prehled kladne hodnocenych je na lastu, vlevo je na nej link.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    aha nasel jsme k tomu toto: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    No moc jsme tu v diskuzi k tomu nedohledal ale prijde mi to jako zvlastni... na jednu stranu si vynutim abych videl kdo me hodnoti negativne. na druhou stranu tech negativnich asi ubyde protoze se toho kde kdo zlekne (jako ja treba viz nize ;-)).

    Dalsi vec co mi tu k tomu chybi je nejaky jednoduchy vypis kdo mi v posledni dobe co a jak hodnotil (u anonymnich negativnich klidne misto nicku "?").
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v novinkach to neni... neco mi uniklo ?


    NYX
    NYX --- ---
    NASA: ono to asi muze fungovat treba u zpevaku/kapel, IT apod, kde se jedna o presne nazvy, navic to i dava vetsi duraz na slova na zacatku nazvu apod...ale jakmile zacne byt clovek v nazvu trochu vic kreativni, nema se to ceho chytit :)
    NASA
    NASA --- ---
    NYX: to mi prave nebylo moc jasny - tady je ta souvislost hoooodne daleko :-))
    ale asi programatori casto pisou o svych mamkach :-))
    NYX
    NYX --- ---
    ja myslel ten ve spriznenych, ten byva podstatne presnejsi :)
    NYX
    NYX --- ---
    NASA: jo tohle, to se generuje jen podle shody slov nazvu s obsahem existujicich klubu...to samozrejme funguje spis vyjimecne :)
    NASA
    NASA --- ---
    SCHWAB: zrovna na jeden priklad koukam:

    název diskuze Mamky, mature (bez plastik)
    kategorie SEX
    zařadit do C.SEX A EROTIKA V OBRAZECH A FOTOGRAFIÍCH
    o čem bude / záhlaví Sdileni zkusenosti a fotek co se starsich zen a jejich sexualnich kvalit tyce.
    podobné kluby Programovani v C#, F# a dalsich jazycich pro .NET, Mono a ostatni CLI implementace
    Praha 4, 12 a zacatek konce - Branik - draze jen chutná [@]
    krabicka cigaret, a do kafe rum, rum rum :]
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    mám otázku - jakým způsobem se vytváří seznam podobných klubů? skoro vubec to nesedne :)
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: tak to nevim. nehral si nekdo v mezicase s nastavenim? :) jinak si to vysvetlit neumim :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    NYX: tak s tím počítám, ale ani v jednom kde jsem tenhle problém měla žádná práva nemám, a pak, když jsem klub navštívila podruhé, už tam dané příspěvky zase vidět nebyly..
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: ne. nejedna se o ty kluby, kde mas pravo mazani? tam ignore nefunguje.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    nějak mi zlobí ignore list.
    odpoledne jsem viděla příšpěvky ID které v ignore mám, a pak najednou zase zmizely..
    a teď vidím i odpovědi jiných ID na jejich posty.. což dřív taky nefungovalo.
    ty si hraješ nyxi? :)
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: podrzis prst na odkazu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam