• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CRAZY_IVAN: objednej si premium na 10 let dopredu a poridi se za to EV na rok :)
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: tyhle EV certifikaty jsou podstatne drazsi. a to castecne zabezpeceni je zpusobene treba tim, ze nektere obrazky jsou linkovany odjinud. tj. i kdybych ja vsechno z nyxu posilal skrz https, musel bych jeste zakazat lidem linkovat obrazky z jinych domen apod :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Uz rozumim, jak to myslis. Me to hlasi, ze server nepodporuje TLS. Mozna by k tomu mohl Nyx neco rict.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Protože takhle si moc zabezpečené připojení nepředstavuju


    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOMPAS: Pouč mě.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    A ona neni?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    nebyla by možná plná podpora https? aby to bylo zabezpečené a mohlo se přihlašovat a brouzdat bezpečně? .)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Heh, poprvé jsem převáděl klub na nového majitele a spletl jsem ID. Dá se to ještě zvrátit? Případně jak ho převést na to správné ID. Zkusil jsem tomu pomýlenému napsat, ale trochu mě leká: poslední přihlášení 18:45:56 28.6.2007
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nesedely mi pocty novych prispevku v booku/historii, po vlezu do nekterych klubu se mi ukazaly vsechny zobrazene prispevky jako nove, prestoze tam meli byt napr. jen tri atd
    NYX
    NYX --- ---
    CHEESS: no, do kudlanky s tim :-) asi tusim, kde je problem.
    NYX
    NYX --- ---
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ja mam jen takovou blbost, proto sem a ne do kudlanky...
    pri nahledu na odkazovany prispevek se spatne zobrazuje hodnoceni prispevku (napr kdyz ma dotycny 41+ tak se v nahledu ukaze +5 ->takze to udela soucet, misto spravnyho zobrazeni) ale pouze v pripade, ze se odkazovany prispevek nenachazi na stejne strance a zobrazi se jen nahled. jestli to teda nedela jen mne..
    viz napriklad [ ACIDQA @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU ] (odpoved na pashakovu ohodnocenou fotku)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    nekdo rozbil tabulky s poslednima pristupama, poctama prectenych apod?
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: razeni bere v potaz prvni tri znaky nebo tak neco, to bude tim
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    dotaz na řazení ve sledovaných..
    mám pocit že se mi to neustále šoupe jak chce.. :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PETER_PAN: ja teda nemam problem s tim, ze kdyz chci svuj inzerat zaradit na zacatek, dam „sold“, a zas hned obnovit. a v trzisti se ukaze na zacatku. celkem se mi to osvedcilo. nejaky veci mi tu sice hnijou porad (souhlasim s tim, ze uspesnost prodeje od vzniku trziste poklesla), ale to se proste muze stat.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: zaslouzi si to tim, ze jde do nastaveni a zaskrtne checkbox, vedle ktereho je napsano "ostatní uživatelé budou moci v komentářích k Vám používat HTML"

    a ano, menilo se to pred par lety.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    HARALD: ano, to jsem si precetl, ze HTML povoleno nemam. pred par lety se to ale dozajista nemenilo. daval jsem si tam obrazek v radu tydnu zpet. a slo to. cim si nekdo zaslouzi „mit to povoleno“?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: ja chapu ze na to muzou bejt rozdilne nazory, uvidime ...
    NYX
    NYX --- ---
    no nevim, co na to ostatni?

    ja to proste beru tak, ze v klubech jsou jen skutecne nove inzeraty...pokud cloveka zajima, kde co kdo aktualizoval, muze to sledovat pres trziste, kde to skutecne skace nahoru po aktualizaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam