• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ERROR:
    ted jsem se tomu sam chtel podivit ze nyx bezi na neraidovem disku :o)
    ERROR
    ERROR --- ---
    ad vypadek - priste bych doporucoval na disk s databazi raid:)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    COWBOY: Hlavne kdyby te napadlo slusne Nyxe poprosit, nemusis tohle resit .)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HASH: Věřím ti každé slovo. A věř ty mně, že je mi úplně jedno, jestli jsi předával jeden nebo 1000 klubů. A je mi jedno, jestli jsi je předával osobně nebo přes copy/paste. Ke svému vyhazovu z nyxu se vracet nechci a tobě to může být taky jedno, ale věř, že jsem se sám nevyloučil. Jestli ti přijde Nyxovo jednání jako v pohodě, tak si to užívej, ale dovol mně s takovým jednáním nesouhlasit a ohradit se proti němu.
    A v neposlední řadě, ty minusy nemáš ode mě.
    HASH
    HASH --- ---
    COWBOY: hele za svuj zivot jsem mohl predat treba 30 klubu (pro rejpaly i ted jich mam vic jak 20 a drive jsem aktivne spravoval nyx :: ruzne, takze ne, necucam si to cislo z prstu).

    Pokazde, jsem u takhle dulezite operace 2x zkontroloval, komu ten klub davam a vzdy jsem pouzival copy&paste.

    V dobach, "kdy ještě žádné prémiovky neexistovaly", byl nyx.cz serverem pokrocilych uzivatelu. Vzhledem k tomu, ze jsi se svym chovanim s teto skupiny sam vyloucil, tak nemuzes cekat, ze se k tobe nekdo jako za starych casu bude chovat.

    A uprimne...tady je kazdymu uplne u prdele, jestli chces nebo nechces platit...asi stejne, jako je kazdymu jedno jestli mas nebo nemas na kabelovce predplaceny HBO...takze stfu&die...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HASH: Ono je to trošičku jinak. Při předávání klubu jsem místo BABBA napsal BABA. A protože NYX je jediný, kdo s tím může něco udělat (jestli může) tak jsem se v klubu k tomu určeném zeptal. A zeptal jsem se, jestli se s tím dá něco dělat. To by snad autor vědět mohl. A když nikdo neodpovídal, tak jsem otázku zopakoval. A místo odpovědi, jestli s tím jde něco dělat přišla dost nepatřičná reakce od autora. A protože se mi takové chování nelíbí, tak jsem to dal najevo. V dávných dobách Nyxu, kdy ještě žádné prémiovky neexistovaly jsem přispěl na server, protože mi to přišlo správné a chtěl jsem Nyxovi píchnout. Dnes už tu potřebu necítím.
    Takže doufám, že jsi pochopil, že mi nevadí, že mi to Nyx nechce opravit, ale to, jakým způsobem se mnou komunikuje.
    HASH
    HASH --- ---
    COWBOY: ses dobrej typek
    "jsem si neco zkurvil a ty ses strasnej curak, ze mi to nechces vopravit - od tebe uz si nikdy nic nekoupim!"
    PETJU
    PETJU --- ---
    COWBOY: Nebud drzy!
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: Měl jsem zřejmě přehnané mínění o tvých znalostech tohoto serveru.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NYX: Tak ti teda děkuju. Minus palec ti nedám, protože bys nepoznal, že je ode mě, ale že bych ti tvůj vlastní za tuhle odpověď nejradši narval do zadku, to mi věř. Ale co jsem mohl čekat jiného, když nemám prémiovku. Po dnešku vím, že ji nikdy mít nebudu.
    NYX
    NYX --- ---
    COWBOY: no ocividne nikdo nevi, tak se neptej stale dokola.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Heh, poprvé jsem převáděl klub na nového majitele a spletl jsem ID. Dá se to ještě zvrátit? Případně jak ho převést na to správné ID. Zkusil jsem tomu pomýlenému napsat, ale trochu mě leká: poslední přihlášení 18:45:56 28.6.2007
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CRAZY_IVAN: objednej si premium na 10 let dopredu a poridi se za to EV na rok :)
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: tyhle EV certifikaty jsou podstatne drazsi. a to castecne zabezpeceni je zpusobene treba tim, ze nektere obrazky jsou linkovany odjinud. tj. i kdybych ja vsechno z nyxu posilal skrz https, musel bych jeste zakazat lidem linkovat obrazky z jinych domen apod :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Uz rozumim, jak to myslis. Me to hlasi, ze server nepodporuje TLS. Mozna by k tomu mohl Nyx neco rict.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Protože takhle si moc zabezpečené připojení nepředstavuju


    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOMPAS: Pouč mě.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    A ona neni?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    nebyla by možná plná podpora https? aby to bylo zabezpečené a mohlo se přihlašovat a brouzdat bezpečně? .)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Heh, poprvé jsem převáděl klub na nového majitele a spletl jsem ID. Dá se to ještě zvrátit? Případně jak ho převést na to správné ID. Zkusil jsem tomu pomýlenému napsat, ale trochu mě leká: poslední přihlášení 18:45:56 28.6.2007
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam