• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    KOC256: Ja bych se na to vys... :-)) Ledaze by se NYX fakt nudil a nemel nic lepsiho na praci :-).
    GAZIK
    GAZIK --- ---
    Vcera to tu beztak byly vetsinnou nedelni kdaky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a nechces jen tak pro formu zkusit tu vcerejsi diru obnovit do nejake extra verze RO aby nekteri alespon se jukli do posty pripadne pokud vi ze neco jim nekde zahaprovalo...

    Snad se da i vypsat posledni prispevky podle ID...

    Jestli by to byl pokus na par kliku bez nejake vetsi interakce tak snad to neni neresitelne...
    NYX
    NYX --- ---
    ale jako samozrejme se stydim a uznavam, ze to je moje blbost :)
    NYX
    NYX --- ---
    NELDOR: prave. kupovat si druhy disk do paru mi prislo byt jako blbost, kdyz scsi je prakticky mrtve a stejne jsem ho planoval pri nejblizsi prilezitosti vyhodit. ted ta db na raidu1 je.

    ze by se replay musel delat hned samozrejme vim. ale dneska nejak nebyl den na zkouseni podobnych veci...kor kdyz na tom kvm v serverovne byla snad nejhorsi klavesnice jakou jsem v zivote videl...tam jsem se prihlasoval pokazde tak natrikrat, nez jsem spravne napsal heslo. a mam pocit, ze vetsina lidi oceni spis ze to jede rovnou, byt s dirou nez kdyby se melo cekat buhvijak dlouho nez se mi to povede obnovit komplet.

    vetsina lidi si asi nechava preposilat postu na mobil, takze minimalne vi, co minuli.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nezobrazuje se reklama (ve verzi pro lidi), ale to je hadam zamerne. ne ze by mi to takhle nevyhovovalo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: ne, zkopirujeme si db :)
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    KRALIK: Radsi rovnou na dva :-))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    budeme se ted skladat na disk? :)
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    NYX: Hm, skoda, ze se ti tam ty 15k disky nevalely dva, aby to vystacilo na RAID1, mohl sis usetrit starosti... :-) Ty DB logy by se museli prehrat hned, a urcite by to znamenalo delsi vypadek, kdyz to nemas otestovane. Ted uz to asi nema moc cenu...
    Btw, jak velka je ta nyxi DB?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Zkusit zacit cist? Treba na uvodni strance pak volne prejdi na novinky systemu a nasledne par prispevku pod tebou.
    HASH
    HASH --- ---
    bila dira ?
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    chci se jenom zeptat co se stalo,protože mám poštu zee včerejška vymazanou a to platí i o mé příspěvky...a když kliknu na diskuzi s 40ti novými příspěvky,objeví se mi tam jen ty co byli přidány 7.8.2010.
    otázka zní,jestli se někdy obnoví všechny včerejší příspěvky či nikoliv(pošta zahrnovala kontaktní údaje a podobné věci od id,které si ani nepamatuju)
    NYX
    NYX --- ---
    ted to je na normalnich 7.2krpm...ale rebuilduje se fulltext a db neni v cache, tak to moc nejde srovnavat.
    ERROR
    ERROR --- ---
    mimochodem, jestli to je ted na 10K tak to je dost poznat
    ERROR
    ERROR --- ---
    NYX: ;-)
    no na pusteni mysqlbinlog-u nad databazi ktera uz je proti logum nekonzistentni (pribily uz novy prispevky od obnovy ze zalohy) je asi uz pozde no ;-)

    nebo muzes zkusit maatkit kterej umi opravit/mergnout snad cokoliv
    NYX
    NYX --- ---
    ERROR: ja vim, ja vim :) ted to na nem je. jen se mi tu valel 15krpm scsi disk a rikal jsem si, ze je skoda na nem tu db nemit. ale pravda, ze to tak zustavalo spis ze setrvacnosti, ted to asi poresim jinak.

    ona se da db rekonstruovat z logu, ale nemam to vyzkousene, tak by to asi znamenalo delsi vypadek nez kdyz to proste takhle nahodim ze zalohy. imho vetsina lidi spis oceni ze to jede.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ERROR:
    ted jsem se tomu sam chtel podivit ze nyx bezi na neraidovem disku :o)
    ERROR
    ERROR --- ---
    ad vypadek - priste bych doporucoval na disk s databazi raid:)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    COWBOY: Hlavne kdyby te napadlo slusne Nyxe poprosit, nemusis tohle resit .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam